1

@J4no podobno do Aston Martin od nowego sezonu ma przejść ;0

9

@RanDiFCB myślę, że Alemany zapisał, możesz zmazać.

0

Poza tym to młode chłopaki są...

1

Uffff................

0

@Herbert oby nie fax....

0

@umtiti chyba odwrotnie....

1

Czyli wiemy, że nic nie wiemy;
byle do 1 Września.

0

Tebas, ty łaskawco!

0

tymczasem u śmietankowych na forum: 'Tak na chłodno, nie jest taka najgorsza ta grupa...'
Chyba są zadowoleni z losowania? Powinni, jak uważacie? ;PP
Jak to tam było...Perez posmarował, czy jak :)

0

no to szybciutko, szybiutko!!!

6

Zaj*biste to zdjecie Depaya macie - chyba jedno z waszych ulubionych, co?

0

OK, to z kim tam (przynajmniej) w półfinale gramy...3...2...1...
(na obecna chwilę) to ten dzisiejszy Bayern jest bardziej groźny (nieprzewidywalny) niż ten z Lewym w składzie. Bardzo niewygodny przeciwnik.
Nic, czas pokaże. Dużo też zależy od rozkładu spotkań itp.
Mam tylko nadzieję, że Szawi da radę tą ekpipę jakoś zgrać do pierwszych meczy z groźniejszymi przeciwnikami.
Pozdro,
K.

1

A może by tak post: 'Reakcje piłkarzy Barçy po wypożyczeniu Umtitiego' ??

A na poważnie, to ok Roberto nie umie boronić i obrońca z niego jak z koziej d..., ale wczorja pokazał jak na 2-3m2 wychodzi się spod pressingu...

Wracając do samej inicjatywy i Unzue...smutne patrzeć jak człowiek znika w oczach, ale na niektóre sprawy, niestety, nie mamy wpływu.

Obyś jak najdłuzej był znami Unzue!

K.

0

@ToreTToOO tak wymiana 1-1 by był fajna, tylko czy Pep chce/widiz FdJ u siebie??

0

Co tam szeleszczą, że MU rozważa Depaya (ponownie)...

1

Matko jedyna!!!!!!
Jeżeli tak, to ile nam dopłacą?

1

@yoli tak, tak, już mówił, że lubi tam grać i po to przyszedł do FCB. FdJ też może...

0

@poskus Dembe: 6 sezonów 152 mecze....czy coś w ten deseń.

0

Ktoś wie, czy grilla zabrał ?

1

@MariuszBarca łudzę się, że jednak ktoś przyjdzie na PO oraz LO (choć może tutaj Balde pogra trochę w systemie z 3ma obrońcami)...co nie zmienia faktu, że ucichlo troszkę na ten temat.
Zgodzę się, co do Araujo na prawej, ja widzę go w parze z Kounde na środku. S. Roberto wczoraj pokazał jak wychodzi sie z '(o)presji'/obrony na małej przestrzeni - tego nie można mu zarzucic, ale obrońcą jest marnym (niestety takiej techniki użytkowej Araujo nie ma, który ma problemy z przyjęciem piłi).
Jeżeli nic w tym temacie PO/LO sie nie zmieni, to możliwe , że Szawi bęzie grał 3ma obrońcami z Balde-Roberto ustawionymi wyżej, a na zespoły silniejsze z wybieganymi skrzydłowymi (patrz: Vini) będzie czterech obrońców z (niestety) Araujo na prawej.
Zobaczymy,
Pozdro,
K.

0

czyli coś musi być na rzeczy...tylko co na to Żul, bo chyba nie po to tu przychodził żeby grać w meczach towarzyskich...

0

@tbas GOŁT Brajtłajt jest do wyjęcia za rozsądne pieniądze.

0

@tbas ile kto jest wart, a ile obecnie się płaci to dwie różne rzeczy --> Anthony, Isak, 'kudłaty' z Brighton...masakra jakaś

0

@FC1899Barca patrząc na wczorajszy mecz, i fajne 'klepanie' z tyłu, do tego grona środka pola można smiało dorzucic Iniakiego...klepał z tyłu z Zulem/Pique i spółką aż miło - piłeczka chodziła od nózki do nózki w naszym polu karnym ;PP

0

@RoberDzik zgadza się, wkurzające jest to strasznie; podobnie jst też np z imprezami speedway - bardzo irytujące. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę!

0

Z całym szacunkiem panie Lapcio, ostantimi czasy to jest raczej: 'Mess' a nie Mes Que Un Club...
Co nie zmienia faktu, że świetna inicjatywa wczoraj, ale z tego co wiem to chyba był to pomyśł samego Unzue, nie??
Pozdro,
K.

0

@aiven tylko czy jest do wyjęcia...chociaż pewnie kwestia 'ceny' ;PP

0

@Dojt Anthony zapowiada się świetnie...ale ceny są masakryczne. MU jest trochę 'pod ścianą' i kupują na gwałt teraz (patrz Case, jak nie wypaliło z FdJ/Rabiotem).
Kasę mają, piękną historię też, dobrego trenera (chyba), ale piłkarsko (obecnie) są w przysłowiowej du*ie.
Podkreślę, że to PL jeśli chodzi o kasę nie ma co porównywać --> patrz 'kudłaty' z Brighton do Chelse itp,
NIc, nie nasz problem i patrzmy na siebie, bo kolorowo też nie jest...
Czas pokaże, obyśmy mogli się cieszyć z oglądania naszych i zdobywanych trofeów.
Pozdro,
K.

1

@Dojt Hej,
Również uważam, że ziomek nie jest wart takic pieniędzy*, taki (mimo tego co mówią) jakiś drewniany mi się wydaje...i w sumie, wydaje mi się, że dobrze, że do nas nie trafił (bo były takie słuchy kiedyś).
*co do kwoty, to jest PL (do wiadomo kto jest właścicielem Newcastle), tam mierzą innymi miarami; dodatkowo, przy tym transferze, mówią, że kupowany jest potencjał, bo jest jeszcze młody itp.
Jak dla mnie, kompletnie przepłacony transfer, ale czas pokaże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?