kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wonsz_w_pomidorach no nie, jeżeli chodzi o faule to Casemiro to 'szkoła' Pepe / Ramosa...i żółta karteczka za to ;/
Ale juniorek jest tak cholernie irytujący swoim zachowaniem, że hej, do teg ota rozdziabiona gęba...aj, że Real zawsze musi mieć jakiegoś 'pajaca*' w szeregach.
*choć u nas pod tym wzgędem Alba oraz np Ney nie odstaje/odstawał zbytnio...
Pozdro,
K.
2
@wonsz_w_pomidorach nie, maja 'młodą krew, w postaci Winicjusza juniora...Oj, jak ten pajac działa mi na nerwy.
0
Powodzenie przeprowadzenia tego transferu jest zawarte w ostatnim zdaniu.
0
@mateusz395 zgadza się. Dlatego trzeba znaleźć inne rozwiązanie--》żeby zaakceptował jakąś ofertę...wiem, nie pali mu się.
0
Wpłacić klauzulę - te 65 i już, a co, kto bogatemu zabroni...się będziemy rozdrabniać na jakieś 42...
0
@Sewren122 literówka - *miało być 'ciekawie', ale już nie mogłem edytować posta, gdy to zauważyłem.
Pozdro,
K.
0
@Szczavik oj Wy świntuszki...
0
No to jeszcze mają czas, żeby karkóweczke z grilla u Umtitiego obj*bać!
A tak na poważnie, to ciekawa jak ta sprawa z Gołtem-Brajtłajtem się rozwinie...
Pozdro,
K.
0
@mateusz395 mhm, a nam przepadnie 12 baniek ojro...
0
@SenoX Faktycznie, słabo trochę. To może razem z Ringo by dali radę, bo John to już raczej średnio...ewentualnie Yoko...tylko Imagine jaby było pięknie.
Peace brother.
K.
1
@CalcJak nie Pisz, to może Podbrożny?
6
"Klub planuje już termin podpisania umowy" na....2035, po 'powrocie' z MC...
A tak na poważnie, to czekam na to; nie wyobrażam sobie 'nowej' Barcy bez Pedriego-Gaviego w środku (okej, okej, Gavi musi jeszcze sporo piłkarsko dojrzeć, ale ten dzieciak ma dopiero 18lat, a wychodzi w podstawowej 11ce Hiszpanii).
PS:
Szósteczka czeka Panie Gavi ;)
Pozdro,
K.
1
@Batys zgadza się.
1
@Batys Alonso tańszy i młodszy...a nie, czekaj.
1
@SenoX ...zależy jak głęboko są? Może Paul Mccartney by coś pomógł?
3
Spokojnie, ja nie trafi...tik-tok, tik-tok...kilka lat później 55mnl + zmienne ;)
"W ostatnich tygodniach Barcelona skupiła się jednak niemal całkowicie na pozyskaniu Marcosa Alonso na tę pozycję, po wykluczeniu z różnych przyczyn innych opcji."...
...to prawie jak ja, jak wbijam na melanż i widzę fajną dziunię na parkiecie - klapki na oczy! ;PP
1
@Herbert Ctrl + C / Ctrl + V
9
Wydaje sie być (chyba) najlepszą opcją wśród tych wymienianych. Kwestia za ile (nie chcą GOŁTA w rozliczeniu)?
1
...kurcze, fajne te 'transfery' za darmo, może rzeczywiście się uzbiera na Silvę?
1
@GwiezdnY_10 ...a sarkazm wyczuł?
0
Czekałem na to info...
0
@Bogan Tak, najbardziej perspektywiczny.
0
@ini_barca ...jak Dembe...
0
@barcelonaLM możlie, i w sumie chyba bardziej sensowne (ak, wiem, ten kontrakt Frenkiego tylko...)
3
Ruben Neves...the chosen one ;PP
A może tak Frenkie na LO, Silva na PO (albo odwrotnie). Mamy obu, wszyscy grają, wilk syty i owca...
A tak na poważnie, to 'wzmocnienie' LO/PO to mus, Araujo na PO traci 75% ze swojego defensywnego potencjału. Ronald-Kounde, to środek obrony i kropka.
Co do pomocy, to mamy jeden z najbardziej perspektywicznych środków pola (na lata), czy z Frenkiem, czy bez, czy z Silvą, czy bez, jakoś wiele tutaj nie zmienia (przynajmniej tak mi się wydaje). Fakt, martwi brak następcy Busiego (wątpie abyśmy takiego znależli), woec może czas ogarniać styl/ustawienie/warianty bez Busiego w składize?
Pozdro,
K.
0
I pomyśleć , że mogliśmy mieć goleadora Moratę, a Ci wzięli (drewnianego) Lewego za 50baniek ;PPP
0
ciekawe jaki ma pakiet...
0
Sold as seen......
10
@JarekS im szybciej go zarejestrują, tym szybciej będą mogli negocjować obniżenie zarobków ;P
1
@Senyer fajna stronka.