0

MU go nie chce? Chyba tam kiedys sie rozchodzilo o 100baniek...teraz puscimy go za połowę tej kwoty....hm?

1

...aj, myslalem ze meczennika tam wypozycza, byłby bliżej 'zlotego balona' ...

0

....I tutaj wjeżdza cały na biało, odmieniony, poteżny urus...
...a lapcio i Deco (tradycyjnie) klepią sie po pleckach.

1

@Who_you_mam ...dla Flicka, jak dla Flicka...transferem Deco będzie powrót 'odmienionego' poteznego urisa.

24

Gdyby, to co robili kibice Villa wczoraj, zrobili względem męczennika i 'zdobywcy złotego balona' winisjusza juniora, cały piłkarski świat by chlapał dzis o rasizmie...a już na pewno madryckie brukowce I ich śmieszna tv.
Strzelenie bramki to piekna odpowiedź i zamknięcie ry*a tym gwizdzacym...sama cieszynka to wisieńka na torcie.

1

Eeeeew, tam 'arcziwo war', wazne co mowi najprawdziwsza telewizja ze smietankowej cześci stolicy...

0

@Adddi Lapcio mówił (jak mu wierze), wraz z kamratem- Deco majom sciągnąć: 'chalanta', 'leało', 'alfaresa', 'bernarto silfe', 'szlotenbeka' ...mozliwe ze też jakiegoś 'topowego' DMa.....a co.

0

@europejczyk Flick i teraz Garcia, to najlepsze co nam sie 'przydarzyło'od czasow Messiego.

5

Rafa z Yamalem, 'coś' tam pograli...ja bym dał MVP naszemu 'kurtła".
Marek* lubi to.
*choć Unai Simon chyba powoli też...

0

@Who_you_mam nie mówię ile robi / ile nie robi, mówię, ze jak jest na boisku to nasz atak traci na mobilności.
Ma inne zalety.

2

@Pin0chet bo.....kość nie wystaje?

3

Widzę, że koledzy dbają o to, zeby J.Garcia nie zmarzł w bramce.
Hansi musi zjeb*ć to grono chłopaczków w przerwie.
PS
Wie ktoś, czemu Flick nie wystawił Ferrana w pierwszym?
Moze w przerwie wejdzie....

6

Lewy na ławce,.mobilniść drużyny wzrasta o 85%.
Boję sijednak o ten środek pola.
VeB

0

Szykuje się absolutna dominacja środka pola...

0

Niesamowcie Ksabi naoliwił tą madrycką maszynę.

0

@Ziemny akurat w tym 'żarcie' 'kebab' ma najmniejsze znaczenie...

0

Pytanie, czy nieudacznik-Deco oje*ał juz z nim kebaba, bo jak tak, to słabo widzę ten 'transfer'.

1

Ja dopisałem jeszcze 5ciu defensorow, 3 pomocnikow, 2 skrzydłowych i topową 9ke, czemi nie.
Pomarzyć mozna.
Martwie sie tylko o Deco, zeby go brzuszek nie rozbolał od tych zjedzonych obiadow z nimi wszystkimi.

0

Rashford 'idzie w gore" bo superduet lapcio-deco nie ma innych (konkretnych) alternatyw i kasy...stąd, dla nich jest to najprostrza/najłatwoejsza opcja:
- Rash bedzie chiał zostac
- MU bedzie sie go chialo pozbyc
...negocjacje będą łatwoejsze.
Mi osobiscie, czegos tam u Rashforda jednak brakuje, coś nie do końca 'klika'...

0

'Deco spotkał się z agentem Alessandro Bastoniego...' - no i jeb*o.
Te jego spotkania, sniadania/obiady nie wroza dobrze.

'Moretto dodaje jednak, że na dziś ta operacja jest bardziej z gatunku tych marzeń niemal niemożliwych do zrealizowania.' - powinniscie od tego zaczynac caly tekst.

6

I tak 'za słaby'na 'naszego" Gajdka.

0

Zeby tylko Deco nie dostał wytrzeszczu oczu od tych wszystkich 'obserwacji'l rynkowych'....oraz bólu brzucha od jedzenia obiadów z potencjalnymi graczami ich agentami/rodzinami i bliskim otoczeniem.
Martwię się o niego.

0

@Fake69 no tak.

0

@Fake69 a dlaczego nie wróciliśmy do zasady 1 do 1 lub inaczej, dlaczego budżet płacowy (który) mamy/mieliśmy nie pozwolił na ew. zatrudnienie Taha?
Strzał w kolano w postaći transferu z doooopy Olmo, to tylko wisieńka na torcie nieudolności/głupoty zarządu...co do dziś ma swoje konsekwencje.
Tak, dogadanago mieli - kogo to już Deco nie miał dogadanego - i tutaj, mógłbym użyć Twojego pierwszego zdania z Twojej odpowiedzi, ale nie ma sensu.

1

Krótko:
- Barça szuka zmiennika dla Koundé --> E. Garcia.
- Barca szuka wzmocnienia na DM --> E.Garcia.
- Barca szuka wzmocnienia środka obrony --> E.Garcia.
- BArca szuka 'typowej 9ki' --> E.Gar....

Tyle w temacie.
Do tego 'objawił' się G.MArtin na lewym ŚO, zatem szwagry mogą spać spokojnie w kwestii ew. (konkretnych) wzmocnień.

2

Myślę, że G.Martin rozwiązał 'problem' super-duetu Lapcio-Deco w kwestii wzmacniania defensywy.
Jak to oni mówią, skład jest kompletny, możemy rywalizować z każdym.
Nie spodziewam się trasferowych fajerwerków ze strony tych dwóch pajac... panów.
PS.
Oni nie potrafili ogranąć 'darmowego' Taha, a co dopiero 'negocjować' wykup zawodnika, którego chce* połowa piłkarskiego światka z klubami z PL na czele.
Z czym do ludzi.
*tutaj jedynie FLick może jakoś wpłynąćna samego zawodnika (ale patrząc na to jak go sabotuje Deco/zarząd, nawet to może nie pomóc)

0

@rogal478 no ba.

0

Oooo, juz sie zaczyna 'słynne' czrkanie na Barcelonę!
Spokojnie, nie tak szybko, wprawne oko pseaudo-dyrektora sportowego Deco wybierze tylko same (z dooopy) wzięte perełki.

7

Fakt, liczby go bronią, jednak (może to tylko ja tak mam), cośtam w tej jego grze mi dalej nie pasuje / czegośbrakuje...nie do końca mnie jakoś porywa/przekonuje.
Czas pokaże.
Oj, jakby taki Doku na lewej był u nas...

1

@Pustelnik tylko brak drugiej żółtej dla niemieckiego bandyty jakoś tak nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?