2

@bronx on przy prowadzeniu Barcy 3:2, pytał - 'ciekawe czy będą karne w tym meczu'...
Kilka ostatnich meczy jak komentowala ta para, a głównie pan. Ś, ogladałem bez głosu...

0

@aiven Deco: "w kogo?"

5

Kurcze, dobrze, ze TOP-Deco ma łeb na karku, widzi co sie dzieje i sciągnął Cancelo, przyda sie solidny, srpdkowy obrońca....a nie, czekaj.

0

I to jeszcze na 'ich' terenie - smakuje wybornie.

0

Nie wyciagneli wnosków po Interze, aj....dzieciaczki....

0

Nie zapominajmy, ze jeszcze bedzie 15min doliczonego czasu....

3

...brakło poteznego urusa.
W drugiej połowie wpusci tego kontuzjiwanego mbapeja i zrobią 3:2.
Zeby dac sobie wsadzic 2 bramki do szatni, panowie.
Carreras to juz z AM powinien ze dwie zolte mieć, ale widze ze ma jakas taryfę ulgową.

0

...nie dowieźli...
Edit: oj, przepraszam.
Edit 2: nie, przepraszam jednak.
PS.
Jednak dla RM ten czas wolniej płynie....miało być +3 było +8...

1

...atmoafwra na teybunach prawie jakbyśmy grali u siebie z...Eintrachtem.

0

Deco TOP.
Smiechłem.
Szwagry dalej się po plecach klepią...

0

Co za niespodzianka....

1

@jackoFR eeeee tam, komentatorzy mówili, ze lepsze widowisko niz wcozraj.

0

Oooo, jednak pchaja winisjusza juniora na krola Arabii i pierwszych stron (musiał chyba cos chlapnąć Florkowi za kulisami).
Ale, ze nie dali tego tam nowego cracka-dzieciaka co to ma juz prawie 200 bramek dla smietankowych strzelonych ponoć...

0

@Ptasior a wtedy Deco....'potrzymaj mi piwo'!

0

zawsze mogą naturalizować MtS...'problem' 1-ki by się sam rozwiązał ;P

0

@kejdzi Eeee tam, Deco by go 'wyjął' za 50!

2

No to teraz po wszystkie trofea!
Deco (tylko i wyłącznie dzięki swojemu kunsztowi) spełnił 'zachciankę' transferową trenera sprowadzając absolutnego cracka!
Flick - nie, na ma już teraz wymówek.
Deco/Lapcio (ponownie stanęli na wysokości zadania / ponownie zrobili wszystko co w ich mocy / - spektakularnie wzmocnili (i tak już niesamowicie mocną i kompletną*) kadrę Barcy.
*wielokrotnie podkreślali, że kadra jast kompletna...mogą rywalizować z każdym (teraz to już będzie masakracja)

PS.
Warto posłuchaćwczorejszego podcastu FCB - fajnie powiedziano/podsumowano ten 'majstersztyk transferowy' Deco:
Flick: 'Potrzebuję wzmocnienia ŚRODKA OBRONY !
Deco: 'spoko, mam dla Ciebie bocznego 'obrońcę', który nie potrafi bronić. Zadowolony?

Ten zarząd to kpina.

1

@CocaCola Co Deco robi/zrobił?

1

Będzie aktualizacja, czy potezny urus wysiadł z samolotu, a następnie udał się 'rękawem lub autobusem z samolotu do terminala ???
Bardzo mnie to ciekawi i non- stop odświeżam stronę....

1

Matko jedyna, niech tylko Deco sobie jakos zakrapla te oczy...biedak...ciagle mu coś w nie wpada.
Martwię sie o niego.

0

@ZuczekFCB1899 ...spokojnie, najpierw Asensio, potem winisjusz junior, a następnie powyższa 'gwiazda/mag/golzalo'.

3

My też...
...wnosząc z wczęśniejszego posta (poniżej, tego z wykrzyknikiem)

0

o wow, njus dnia!
Jakiś spokojniejszy siś zrobiłem. Dzięki!

...nasze styczniowe, transferowe 'ficzado'.

0

I to jest właśnie odpowoedz Joana na 'buraków' z Espanyolu....nie dość, że wytrzymał mentalnie, to to, co wyprawiał w bramce to jest plaskacz na r*j !!
Kot, nad koty.
Ta parada przy główce to chyba jedna z lepszych parad bramkarskich jakie widizałem.

PS.
Wczoraj, zagraliśmy jak (tfu) RM z czasów przepychania meczy w LM....kurtła I'm ratuje dupe 100 razy, oni na koniec wciskają 'żydka*'
*tak, wiem nasze bramki wczoraj były śwoetne,ale sam mecz wlasnie tak wygladał.

Pierwsze 'koty za płoty' w Nowym Roku...jedziemy dalej.

6

Z całym szacunkiem, ale jakby w bramce postawic obu na raz: MtS i Tek to wspólnie by nie wyjęli tego, co ten kocur.
Miazga.

0

"Transfer XYZ do Barçy jest obecnie dość skomplikowany. Główną przeszkodą pozostaje wysokie wynagrodzenie, jakie XYZ otrzymuje w ABC, kwota znacznie przekraczająca obecne możliwości Barcelony. Do tego dochodzi fakt, że DECO nie do końca widzi dla niego miejsce w składzie / ma inne plany transferowe..."
I tak przez całą zime a potem lato a na koniec DECO wyciagnie jakiegoś placka z kapelusza za 50mln.

1

@Matej w punkt.

0

Trudne? dla tego pana ze zdjecia nie ma rzeczy trudn...ktorej nie da się spier*olić.
Po poteznym urusie, wlaśnie Deco jest najsłabszym ogniwem obecnej Barcy...oddałbym obu z pocałowaniem ręki.
Sabotazysci.

1

I cyk, 'nowy-stary' potezny urus do wzmocnienia środka obrony...transfer Deco w zimowym okienku.

0

@VAMOS1899LaMasia ...odmieniony / nowy poteżny Urus....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?