kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przypomnijmy, ze to jest LL i tutaj potarcie nosa jest bardziej surowo karane, niż wejście w powodujące złamanie otwarte nogi.
Czego nie rozumiesz?
2
@Hub napisali, ze 'łapią rozpęd'...pchani przez sedziów...
(I już tłumaczę, niekoniecznie chodzi o ostatni mecz)
0
Myślałem, ze Karolak...
0
I pomyśleć, ze jeszcz ekilka miesięcy twmu Deco go wypychał z klubu.
Ale zycienjest przewrotne, co?
Absolutnie idealny/kluczowy zawodnik w 'systemie' Flicka.
0
Wow, co my byśmy zrobili bez Deco.
TOP
1
@comtedurgell Woodgate 2.0
0
@Greenalley ....absolutnie niekompetentny koleś na tym stanowisku.
Ale co sie dziwić, skoro eksperci i profesjonaliści w swoim fachu nie wytrzymali z tym zarzadem i odeszli.
Wspominając o Inigo, sam sobie odpowiedziałeś - bo to był sabotaż ze strony Deco i zarządu.
0
Wygrana to mus, ale jka ta 4ka w obronie zagra na zero z tyłu to bedzie podwójny sukces.
0
@Greenalley mówisz o zastepstwie tego pseaudo-dyrektora sporotwego , ktorego mamy, tak?
Jezeli tak, to jeśeli będzie odpowoednim człowiekiem na odpowiednim miejscu (Deco nie jest), to nikt nie mówi o pracy za darmo.
Na obecna chwilę, kazde pieniądze płacone Deco (za robote, ktora ma wykonywać dyrektor sportowy) sa pieniądzmi wyrzucanymi w błoto.
1
Pożegnać Deco i 12baniek w kieszeni.
Myślę, ze im bliżej wyborów tym mniej nam będzie brakowało do tej zasady...a potem, stara śpiewka.
8
Ja bym nawet powiedział, zeto jest stały fragment ich treningu/rozgrzewki ...
3
Money talks.......
0
Strzelic ze dwa, w pierwszych 25min i potem rotacje...oby.
14
'Pozostali kandydaci, którzy zapowiedzieli swój udział to Victor Font, Joan Camprubi, Marc Ciria i Xavi Vilajoana'.... - 'kaczka dziennikarska' czy jednak Gajdek w następnych wyborach dopiero? ;P
0
@gumaz o to to.
1
Boję siętrochę, że to Albacete będzie wypoczęte...we wcześniejszej rundzie grali z ogórkami, więc nie musieli się męczyć :P
A tak na poważnie, wygrana t ochyba mus, nie (nawet w 'lekko' okrojonym składzie)?
0
@slayer ...bo to (ponoć) przyjaciel pikeja...ten cały aureola
1
Ogólne pytanko:
Jak Wam się podoba wprowadzenie systemu 'dogrywki' z zasadą 'złotego gola'? w meczu ligowym LL ?
Patrz --> ostatni 'spektakl' na bernabełu...
2
@vangoor do pressowania też nie jest pierwszy.
Osobiściem nie Rasz nie przekonuje, brakuje czegoś....ale tak jak piszesz - a dorzucajać do tego kunszt negocjatorski i pomysłowość Deco (ąz strach się bać co za nazwiska ten ziomek może miećw swoim notesie) to, ten Rasz może być najlepszą dostępną opcją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Dobrze, ze Alcaraz wjechał, madryckie szmatławce mogą cos duzego na pierwsza strone dać....
Rayo....ciezko grać w 10ke przeciw 12ce przez 30min...
No penalty no party.
33
Piwlerwszy raz w życiu widziałem dogrywkę z zasadą 'złotego gola' w meczu ligowym.
Na bernabełu nie ma rzeczy niemożliwych...
Skandal.
7
Jezeli jutro naze gazety nie bedą miały nagłówków 'escándalo' to ja nie wiem.
Ogólnie 'przyzwyczailem' się (przez lata) do podobnych sytuacji jak śmietankowi kopią się ie po czole, ale to, to juz jest kryminał!!!
0
@Qaz123 fault, jak faul....naciagniete to bylo te pierdylion doliczonych minut.
W Madrycie czas płynie wolniej...
16
Wygrał zdecydowanie 'lepszy'! absolutnie 'zasłużenie'; To jak kompletnie zdominowali przeciwnika w ostatnich 40minutach meczu (czyli od czerwonej kartki w 80min).
Niesamowocie chodzi ta naoliwiona maszyna prowadzona przez żołnierza murnjo i doooopowłaza pereza, pchana przez....sędziów.
Kpina totalna.
PS
Aaaaa, nie zapominajmy ze maja 15 LM....przynajmniej polowa w podobnych okolicznosciach.
0
@Rifek a dlaczego nie?
21
W Madrycie jakiś puchar grają, bo dogrywka jest!
0
@Cules69 ....I jak Lewy...
0
Czyli Lewy będzie 'trójka'... ;P
0
Woooo, Goretzka i Parejo, ale by to chodziło.
Miazga.
PS.
Tak na poważnie, jeżeli to ma być decyzja Flicka do tego za darmo oraz na 'fajnych' warunkach kontraktowych to, czemu nie?