0

Obie drużyny póki co kopią się po czole i nie potrafią złożyć składnej akcji.

0

Myślałem że w tej fazie LM chociaż Barca mnie nie zawiedzie, ale meczyk wcale nie jest dużo ciekawszy od Inter-Atletico

1

No i się gra wyrównała.

0

Dziennikarzyny wjechały na psychę De Jongowi.

3

szykuje się jakiś wylew w obronie, czuję to

0

@mekston aha to chyba poległem na jakiegoś fake'a, sorka

2

coś za bardzo naszym się chce biegać

3

@FLYP a nie ma racji? Przeciez tam bylby niemal na pewno gol

1

No, to chyba taktyka już znana. Jak trwoga, to do Yamala.

1

3-2 Barca, klasycznie dostajemy po dupie w 1 minucie, potem robim remontade

0

@mekston W jego wieku Messi miał coś koło 300 minut rozegranych w pierwszym zespole Barcy, to jest fenomen. Inna sprawa że to bardzo niepokojące, jak szybko się to wszystko odbywa.

0

@abram3k bardziej się obawiam, że Kvaradona wyczaruje jakiegos gola z dupy nie do wyjęcia przez bramkarza

0

@lukaszbrk od ostatniego meczu, po ktorym faktycznie mogliśmy być dumni minęło już naprawdę wiele czasu

1

@Dankho94isback wolę Christensena na DPM i Inigo w jego miejsce, reszta tak jak bym sam to ułożył

14

@shahman Ta, a z przodu Lewy 35 i Yamal 16.

1

@MESSIah16 Z rolnikami niech porozmawia.

1

@Fantastyczny Chłopiec u mnie barca win, bts i gol Lewego

1

@mekston Jest jeszcze Kundel :/ (hejterzy powiedzą, że obraźliwe, ja tam lubię kundle)

0

@TheNekro94 Po prostu już mnie krew zalewa jak gdzieś widzę słowa "afera premiowa"

6

"Lewy zbrzydł mi po "aferze premiowej", bo mam inne informacje na temat tego, co tam się działo niż te, które on głosi - przyznał dziennikarz - Dlatego nie mówię, bo nie mogę. Osoby, które tam były w środku, być może przerwą to całe milczenie"
Stanowski w wywiadzie z Ćwiąkałą

No pewnie, tego nam właśnie trzeba przed barażami. Rozgrzebujmy to w kółko i w kółko, przed każdym zgrupowaniem kadry.

5

@Deviler on akurat nigdy nie umniejszał klasie sportowej Lewego, konflikt ma z nim jako człowiekiem, a nie jako sportowcem

1

@insp1re "silnym wysokim czarnoskórym" XD.

0

@Bagsik88 Tak, obliczenia były. Moje. Stwierdziłeś, że kłamałem i ze wyszły ci inne liczby. To już 7, albo 8 komentarz, w którym proszę cię byś je podał.

0

@Bagsik88 Wciąż czekam aż podeślesz obliczenia ;) Dzisiaj wymyśl jakąś inną wymówkę, bo już mnie to nudzi. Wcześniej myślałem, że jesteś po prostu młodziutki i naprawde wierzysz, w to, co piszesz, ale zawiodłeś mnie i jesteś zwykłym trollem.

7

Dzisiaj mecz o podwójna stawkę. Postawiłem na Barcę, jak przegrają, to przegrywam podwójnie. Nie ma miękkiej gry.

0

@D10SLEO raczej cyrk :/

1

Ta, a na środku zostanie Kounde na Osimhena... Już widzieliśmy, jak radził sobie na środku z Omorodionem z Alaves. No chyba, że Cubarsi, ale to jedna wielka niewiadoma. Nie rywalizował jeszcze na takim poziomie.

5

"Dla Lewandowskiego to może być jedna z ostatnich szans, żeby dogonić w rankingu strzelców wszechczasów Ligi Mistrzów Karima Benzemę. do którego brakuje mu pięciu bramek."
Skąd ta statystyka? Wszystkie znane mi źródła podają, że Lewy ma dwie bramki więcej. Lewy - 92, Benzema - 90. Tak też widnieje na oficjalnej stronie UEFA.

0

@Jackazz W obecnej formie? Przyspawany do ławy.

0

@Arden no to jedną zmarnował z Granadą. A później strzelił z sytuacji, której setką nazwać nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?