0

Ale się meczycho zrobiło Bayern-Lipsk, Neur taką piłę obronił że to szok

0

@Gibbon_FCB Bo za dużo wygrywają. Wystarczy tego dobrego.

0

Ujjjj, Kane jak blisko gola z przewrotki.. Wymarzona sytuacja, ale strzał za słaby, by oszukać bramkarza

0

@mekston do zrobienia dla Żółwia jeśli gra Bayernu się nie poprawi, chociaż Kane to w formie jest zawodnik z tak precyzyjnym wykończeniem, że raczej się spodziewam, że tego Złotego Buta już do końca utrzyma

1

@Pawlak1992 Nie pobije, musiałby teraz wejść na jeszcze bardziej kosmiczny poziom niż to co strzelał na początku sezonu.

1

@MesQueUnClub96 Kane ostatnio niczym nie przypomina siebie z Tottenhamu jak chodzi o wykończenie.

7

Cubarsi też zagrał zjawiskowy mecz.

0

@pacior95 jakbyś nie wyszedł od razu z ryjem to moglibyśmy dyskutować

4

Genialny mecz. Piłeczka chodziła jak marzenie, z nieco większą skutecznością mogliśmy ich zrobić na spokojnie 6-0. Myślałem, że już się nie doczekam w obecnym życiu u Xaviego takiego pokazu. Chyba najlepszy mecz tego sezonu.

5

Lewy nie poprawił swojej sytuacji w wyścigu o Pichichi, chociaż mecz zagrał dobry.

2

Wow, Cubarsi ma takie podania jak nikt w naszej obronie...

10

Spalonego tam nie było. Lewy zmarnował setę.

0

Lewego nie zmieni?

1

Szkoda, że Lewy dzisiaj nieobsłużony, ale pora na to, by wszedł Roque.

0

W końcu jestem zadowolony z naszej gry. Już myślałem, że nie dożyję.

0

@pacior95 no na pustka strzelił gratuluję

0

@VamosVamos ? Co się stało?

0

No i tak to jest. My potrzebujemy 4 sam na sam z bramkarzem, by zagrozić bramce, a oni walą farfocla z 30 metrów prawie gol

0

@pacior95 fakty

0

@Emhyr 5 podań, z czego 2 powinny zakończyć się asystą / asystą 2 stopnia.

0

@Rewolucja123 kurde, szkoda że żadna stronka tych średnich pozycji nie podaje...

0

@Rewolucja123 gdzie da sie to sprawdzic?

3

Lewy dzisiaj na spokojnie mógł mieć 2 asysty drugiego stopnia, gdyby nie wylewy Raphinhi.

1

@pacior95 być może twój mózg jest za wolny by to przeanalizować, ale wybaczam ci

1

Roque za Felixa i jedziemy ich 4:0.

0

@Lionel_Messi10 Przecież to Raphinha schrzanił, to było proste podanie...

0

Rapha strzelił bramkę, ale powinien też mieć już 2 asysty. Niestety nie potrafi podać prosto piłki.

2

Lewy już dzisiaj takie 3 piłeczki za linie obrony, że to szok. Ale oczywiście fawelarz robi swoje.

3

XDDDDDD Raphinha XDDD

0

@13th fajnie, że próbuje podawać do przodu i nie męczy buły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?