0

W tym sezonie jest w gorszej formie niż Olmo, tutaj bardziej bym się doszukiwał powodu.

0

@tbas Niezła próba Flicka, ale nie z nim takie numery.

1

@macio_944 No chyba trzeba

0

@Stinger_ Gdyby zagrał 90 minut łącznie w obu spotkaniach na kadrze, to już byłoby w porządku. No i w sumie, to Funte zdarzało się już tak rotować zawodnikami Barcelony, ale zobaczymy.

0

@malicinho Gra o Tron! Koniecznie. Nawet jak nie lubisz fantasy.

1

@danijacek No to lecisz, kogo miał wystawić Flick na PSG za Yamala. Czekam na propozycje.

0

@Stinger_ A co do reszty, no to okej. Samo powołania kontrowersyjne nie jest, to raczej martwienie się na wyrost. Zobaczymy, co zmajstruje Fuente, jak już będą grać.

0

@Stinger_ No to ci tłumaczę. Klub ma do dyspozycji dwóch zawodników. Yamala i Bardghjiego. Dwóch. Z czego jeden daje obecnie poziom adekwatny do klubu, w którym gra. W razie co mógłby zagrać Raphinha, ale był kontuzjowany.

Właśnie dlatego Flick nie zdjął Yamala.

1

@danijacek Bo w Barcelonie na tej pozycji jest ON i Bardhji. DWÓCH ZAWODNIKÓW. Czego nie rozumiesz? W Barcelonie nie ma zawodnika, który da odpowiedni poziom, gdy nie ma Yamala (oprócz Raphinhi, który jest kontuzjowany). Po prostu NIE MA. W Hiszpani masz 5 innych zawodników którzy dadzą ten poziom.

0

@Stinger_ Młodych piłkarzy trzeba oszczędzać, ich dotyczą inne zasady. Jeśli mamy takiego Harry'ego Kane'a, który jest w optymalnym wieku piłkarskim, a do tego udowodnił już, że nie jest podatny na kontuzje, to on może grać 90 minut w każdym spotkaniu.

Mówimy o kraju, który jest molochem piłkarskim. Jest tak wielu klasowych zawodników, że możliwe jest odpowiednie rotowanie zawodnikami. Gdybyśmy mówili o reprezentacji Polski, gdzie gra Yamala byłaby na wagę śmierci i życia, to nie byłoby rozmowy. Ale tutaj jest 5 innych piłkarzy którzy dadzą odpowiedni poziom.

0

@Stinger_ Tak, tylko zerknij sobie na Transfermarkt i zobacz, ilu prawych napastników ma Hiszpania. Jest z piętnastu, którzy mieliby pierwszy skład w Bułgarii. Jaki jest problem wystawić któregoś z nich? Flick w klubie nie ma takiej wygody. Jest Yamal i Bardghji.

0

@danijacek No tak, oczywiście. Tylko zapomniałeś, że Lewandowski głównie grzeje ławę ostatnimi czasy. A co do kandydatów, co ich powymieniałeś, to to jest po prostu śmieszne XD. Świder i Buksa się nadają, reszty szkoda komentować. Jeszcze bardziej bawi mnie, że porównujesz polską kadrę do hiszpańskiej. Przecież w Hiszpanii jest z 15 prawych napastników, którzy mieliby regularną grę u nas w kadrze.

1

@danijacek Bo w kadrze narodowej ma na tą pozycję 10 innych zawodników, którzy sobie z Bułgarią poradzą? Flick ma wybór między Yamalem, a Bardghjim.

4

@QuentinTarantino Wiesz, tylko jest pewna różnica między klubem, gdzie trener ma skończoną liczbę zawodników do wyboru, a kadrą narodową Hiszpanii, gdzie na jego miejsce znalazłoby się 10 solidnych zawodników którzy z taką Bułgarią by sobie poradzili.

0

@ShawnC Benfice wbiliśmy 9 bramek w 3 meczach, wygraliśmy każdy, więc ciężko tego nie nazwać masakrą. Z BVB 4-0 w pierwszym meczu, drugi nieco gorszy, ale wciąż dał nam pewny awans. Z Interem straciliśmy 7 bramek, ale nie zapominaj, że strzeliliśmy 6. Wchodzi klasowy bramkarz i wygrywamy dwumecz, taka prawda.

23

No jak nie można? W poprzednim sezonie dotarliśmy do półfinału i otarliśmy się o finał. Wcześniej masakrowaliśmy Bayern, BVB, Benfikę... Już nie wspominając o manitach na Realu. Oczywiście, że można tak grać i powiem więcej, trzeba tak grać! Odejście teraz od tej filozofii byłoby strzałem w stopę.

0

@MirusAmisz Faktycznie, mega szokujące, że rezerwowy daje solidny poziom. To ja się zastanawiam, jak bardzo Ćwiąkałę musiał zaszokować Ferran, bo on zrobił znacznie większy progress niż Garcia, który już w Gironie grał świetnie i od powrotu stale prezentował odpowiedni poziom.

2

Uu, już zaraz Wisła - Wieczysta, nowy banger 1 ligi.

3

@macio_944 No te tytuły są śmieszne. Tak jakby nam manitę naklepali, a przecież to był w miarę wyrównany mecz. Pierwsza połowa dla nas, druga zdecydowanie dla nich.

0

To już takie wzbudzanie kontrowersji na siłę. Jakie to naiwne.

0

@ViscaelBarca2007 No tak, ale po co się ma Lewy marnować na ławie, jak jest wiele klubów, gdzie nadal miałby pierwszy skład.

0

@FcPortoFan1999 A wy nie macie Omorodiona?

0

Fajnie, jakby Lewy odszedł do Włoch po sezonie, bo tutaj Rekin już go do pierwszej 11stki nie wpuści.

0

@Gall Była, była. Filmik marnej jakości, ale taki znalazłem :/


1

@Andi18 Chyba Casado i De Jong, to byłoby logiczne. Bernal raczej poczeka na jakiś łatwiejszy mecz. Ale przede wszystkim Pedri musi odpocząć.

4

@Coveta Ale w poprzednim meczu wystawił mu na dobitkę, w tym też cały czas go szukał. Ze strony Ferrana nie widzę żadnego problemu.

3

@Encore Wypełnił swoje zadanie. Był aktywny, pressował, stwarzał zagrożenie. Dobry występ, po raz kolejny pokazał, że nadaje się do tego, by być naszym podstawowym napastnikiem.

4

Najlepsze dziewiątki na świecie z kosmicznym początkiem.

Harry Kane - 17 goli i 3 asysty w 9 spotkaniach (!!!)
Kylian Mbappe - 13 goli i 1 asysta w 9 spotkaniach
Erling Haaland - 11 goli i 1 asysta w 8 spotkaniach

3

@Andi18 I tu jest problem :/

0

@Technik Liczby zrobił świetne i kilka razy dał nam ważne punkty, z tego co pamiętam. Ale z kontuzjami masz rację, zjadały go niemiłosiernie. Gdybyśmy nie mieli Fermina, to faktycznie transfer byłby sporym niewypałem.

Na pewno z punktu widzenia ówczesnej kadry, były ważniejsze pozycje do wzmocnienia. 10tkę mieliśmy dobrze obstawioną, nie jakoś super, ale zamiast tego można było zostawić Gundogana i kupić jakiegoś obrońcę typu Grimaldo albo Frimponga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?