kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicsportu Wrócą wam flashbacki z Ajaxu i Barcelony w Madrycie:-)
Obstawiam podobne wyniki:-)
0
@AmigoBlancos Trzeba wierzyć:-)
Nadal obstawiam Real za burtą, bo przecież londyńczycy mieli mnóstwo okazji i nie wykorzystali a real - 2 strzały życia benzyny i wylew Chelsea.
1
@zmiana_plana Witaj:-) Mieszkałem prawie 3 lata w Sarasocie.
5
@Comfortable_ Nie pamiętam, ale to było tak - w Polsce miałem zakład kamieniarski... a że zima, to martwy sezon, to przyleciałem do kumpla do Chicago coś dorobić przez zimę. Później trafiła się oferta pracy na Florydzie ... i spodobało mi się wieczne lato, tyle:-)
2
@kryhaa Ja dopiero zaczynam browarki:-)
0
@Barwindg Pamiętam jak w Polsce w Pewexie za bony je kupowałem, chyba 0,95$ kosztowało, ech... czasy:-)
8
@Barwindg ... widzisz, u Ciebie już sobota, u mnie jeszcze piątunio:-)
I cyk, następny:-)
4
17:30 - pora na piwko - Carlsberg wjeżdża:-)
0
@patry295 Czasem słucham alternatywy i grunge'u. Nie obce są mi Pearl Jam, The Smashing Pumpkins i inni:-) (RHCP już w kolekcji - ściągnięte:-)
1
@Objectivo Dzięki. Teraz to już rutyna, nie chcę spaść poniżej 100 PAI dziennie:-)
2
@Pawel13sz Początki były ciężkie...ale po kilku tygodniach dzień bez treningu był jakiś taki dziwny:-)
26
Za 2 tyg. będę kończył 63 lata i chciałem się Wam pochwalić, że po Bożym Narodzeniu wziąłem się za mój "mięsień piwny" i urodziny powitam z "kaloryferem". Prawie codziennie GYM po ok. 40 minut i z 81 kg (przy wzroście 173) zjechałem do 76!!!
1
@kubix05 Wojciech Zieliński - proszę państwa o ściszenie odbiorników... bo ja nie potrafię ciszej mówić...och, co ten Wójtowicz zagrał!!!!!!!
Oglądałem to z ojcem i bratem... reszta domowników też nie spała, bo wydzieraliśmy się okropnie, mecz się kończył o świcie:-)
1
@kubix05 @osa91
Za moich szczeniackich lat jeszcze tego nie było. Ogólnie nawet samochodów mało było, w piłę grało się na ulicy, można było minąć przeciwnika grając klepę z krawężnikiem:-)))
1
@patry295 Są na granicy mojej przygody z muzyką (wolę progress i stary hard rock) ... ale ściągnę i posłucham, wrażenia Ci opiszę.
Dzięki za oznaczenie:-)
0
@JaroCoach https://footballia.net/
0
@Peszko07 NBC News - to ściek, pozostałości po "pomarańczowym" - porównywalne do TVP Info :-(
1
@Colon Stephen James HOWE - Urodzony 8 kwietnia 1947 (Holloway, Północny Londyn, Wielka Brytania)
W dzieciństwie przez kilka lat dręczyły go „Fellini horror fantazje i koszmary”. Zasnął tylko wtedy, gdy słuchał muzyki (jak „Teensville” z CHET ATKINS). Tak więc muzyka bardzo wcześnie stała się niezbędnym wentylem bezpieczeństwa, jeśli nie obsesją. Gdy miał 12 lat, Steve dostał od rodziców gitarę akustyczną. Kilka lat później kupił swoją pierwszą gitarę elektryczną (japońską Guyatone) i zaczął kopiować solówki ze sceny rockowej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych nuta po nucie (od Les Paula, Franka Beechera, Scotty'ego Moore'a, Linka Wraya i Chucka Berry'ego do Wes Montgomery, Django Rheinhardt i Barney Kessel). Był również pod wpływem ikony jazzu Milesa Davisa, klasycznych kompozytorów VIVALDI i STRAVINSKY, klasycznego gitarzysty Juliana Breama i organisty Jimmy'ego Smitha. Steve uwzględnił wszystkie te wpływy i rozwinął swój niepowtarzalny styl. Wkrótce zmienił się z „sypialni-gitarzysty” w półprofesjonalnego gracza i stał się „gorącym muzykiem sesyjnym”. Steve dołączył do swojego pierwszego zespołu THE SYNDICATS ('63-'65), a następnie do THE IN CROWD ('66-'68) i otrzymał „status kultowego bohatera” w TOMORROW (1968), rodzaj psychodelicznej aktualizacji od poprzedni THE IN CROWD. Steve zagrał nawet jeden koncert w THE NICE, zastępując Davida O'Lista, a także brał udział w przesłuchaniach do JETHRO TULL i BLACK SABBATH. Ale to mu nie wyszło i dołączył do BODAST ('68-' 69).
Początki były ciężkie... później, to już jazda bez trzymanki:-)
0
@ShawnC Od niedzieli ma zelżeć do 20-tu na kilka dni... potem już lato:-)
0
@Criss18Barca Na szczęście są mecholskie kanały w tv i oglądam LE w 4K:-)
0
Ależ grzało dzisiaj. Teraz po 9-tej wieczorem i jest jeszcze ponad 30°C.
Prognoza na jutro - jeszcze więcej, ponoć ma być 36° :-)
0
@Colon Ozric napłodziło już tych płyt... teraz będzie okazja na koncertówkę z matuzalemami z Gongu:-)
0
@Colon Nie, jakoś do tej pory nie trafiłem na ten serial:-(
2
@zodiak_10 Bredzisz chłopcze. Ciekaw jestem, czy Ty po kontakcie ze stoperami Atleti utrzymałbyś się na nogach. To były wejścia na pograniczu faulu i wcale nie dziwi mnie, że padał, jak śledź na zagryzkę:-)
0
@Cobra303 Może nie pamiętasz... albo nie było Cię jeszcze na świecie... tak, to był tragiczny sezon z biciem głową w mur (chyba żeby porównać do sezonów od 2016 do końcówki rudego)
Wtedy wyczerpała się filozofia Pepa na Barcelonę:-(
1
@macio_944 Guardiola od ostatniego sezonu (tragicznego) u nas nic nie zmienił w swoim podejściu do futbolu. Teraz jest czas na Xaviego i jego filozofię, która mam nadzieję sprawdzi się na autobusy. Barca obecnie potrafi przenieść ciężar gry jednym długim podaniem a City Pepa musi to zrobić 20-30 podaniami.
17
@HERORICH2 Co odrobicie, to trzeba grać w piłkę a nie przystankiem autobusowym!!!
1
Pep powinien szybki telefon do Xaviego wykonać z pytaniem - jak to zrobiłeś, że tym "materacom" strzeliłeś 4 gole?
4
Ależ miałem ucztę koncertową -
Eric Clapton [1997] Live in Hyde Park
kto oglądał, ten wie, kto nie oglądał - czas nadrobić.
Fenomenalny koncert!!!!
0
@Łuki555 Znalazł się następny, który widzi masę afer, lol
Jakoś pisowska prokuratura nic nie może znaleźć... a tu masz:
http://100aferpis.pl/