kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Morant do spółki z sędziami pokonali Wojowników:-(
0
Sędziowie znowu kręcą GSW :-(((
2
@tomek8756 Może niektórym wielbiącym facetów w kieckach oczy się otworzą:-(
0
@AmigoBlancos Najbliżej mi do ekipy Stepha, może w tym roku?:-)
2
Jeszcze jeden dokument ku przestrodze, bo bez drastycznych środków możemy nie doczekać zakończenia kariery przez Gaviego.
Polecam każdemu z Was pod rozwagę:
"Świat na granicy - Nasza planeta oczami naukowców. Breaking Boundaries The Science of Our Planet" (2021)
https://www.cda.pl/video/91166019f
0
@Encore @BartqRKO oglądacie? Ja oglądam na TNT, nie zdajecie sobie sprawy jaka to mordęga. Reklamy nawet całą akcję potrafią zająć i wracasz do meczu przy innym wyniku:-(((
2
@Emhyr Skoro jest taka tradycja w LL, ja nie mam żadnego problemu żeby mistrzowi ustawić szpaler, skoro mają tego mistrza, to niech mają i szpaler (nikomu korona z głowy nie spadnie).
0
@BartqRKO Nie zapominaj, że Heat też osłabione brakiem kluczowego rozgrywającego.
1
@Matix28 Ja, jak to mówią "mam już z górki", to na początek zamknął bym przestrzeń nad Ukrainą i czekał na ruch tego szaleńca. Gdyby zaczął fikać, to wszedłbym całą siłą NATO i niech się dzieje... ale wy jesteście młodzi, chcecie żyć i prowadzić normalne życie.
Abstrahując od wojny, to świat i tak dąży do samozagłady, bo Planeta już nie daje rady dając coraz częściej sygnały o tym, że jest już zmęczona i przeludniona.
Polecam film Davida Attenborough - A Life on Our Planet, tutaj link:
https://www.cda.pl/video/911571690
Tak czy siak - perspektywy nie są różowe:-(
2
@Janiama Nie jestem smakoszem win, za to tequilli, nalewek ze spirytusu i piwa tak:-)
0
@messi564 Pedri, jest na tyle inteligentny i na swój wiek dojrzały, że być może mógłby z powodzeniem ogarnąć pozycję Busiego.
2
Może już o tym było... ale warto przypomnieć:
Bob Baffert, znany trener koni wyścigowych, po raz pierwszy od 2013 roku nie weźmie udziału w Kentucky Derby. 69-latek został uznany za winnego naruszenia przepisów antydopingowych. To już 31. koń w jego karierze, u którego wykryto nielegalne substancje. W Stanach Zjednoczonych nazywany bywa "Lance'em Armstrongiem wyścigów konnych".
Co zrobilibyście z takim "człowiekiem".
Ludzie przeważnie wiedzą o tym, że zażywają coś takiego, a zwierzyna...
1
@Janas11224 V sezon nie powala... ale jako całość - top serial:-)
5
@kubix05 Bywało, że za słupki bramki robiły bluzy (swetry) lub większe kamienie:-)
20
Skończyłem 5-ty sezon Gomorry, łapcie główną bohaterkę:
https://zapodaj.net/d301392534bed.jpg.html
1
Niedobrze... na zachód panowie, będę miał blisko:-)
1
@koziar Zdecydowanie Ayrton Senna, po jego śmierci przestałem się pasjonować F1.
2
Jeszcze jedna kontuzja w pomocy i cyk... Riki na boisku, może decydujący o wyniku meczu:-)))
2
@FCBparasiempre Miałem przyjemność być na trybunach podczas tego meczu... a później przez tydzień mówiłem szeptem:-)
0
@Comentateiro Wzbudza u mnie podobne uczucia, jak LeBron, dziwisz się? :-)
0
Zaraz będziemy grali w 10-kę... bo jeden, dwa faule Gaviego i łysa pała pokaże mu drugą żółtą:-(
2
Kamyczek do ogródka Xaviego, to Ferran w podstawie... a fura kamieni, jeśli wyjdzie na drugą połowę!!!
2
@fart Jak poprzednio z udziałem Twojej drużyny - nie lubię obu ekip... ale bardziej nie cierpię tego greckiego bubka... więc GO Boston:-)
2
@Janiama Konsekwentnie 6:0...choć tym składem będzie mega ciężko.
2
@kamyk_23 @elmayakos @Comentateiro @Coutinho007 @Sensible
12
#3 Progressive Rock, Hard-Rock
1970
1. Black Cat Bones - Barbed Wire Sandwich
2. Deep Purple - Deep Purple in Rock
3. Emerson Lake & Palmer - same
4. Genesis - Trespass
5. Led Zeppelin - III
6. Van Der Graaf Generator - H To He, Who Am The Only One
7. Pink Floyd - Atom Heart Mother
8. The Allman Brothers Band - Fillmore East 1970
9. Jethro Tull - Benefit
10. Caravan - If I Could Do It All Over Again, I'd Do It All Over You
Można by było wymienić tutaj z setkę albumów... ale dzisiaj nie mam zbytnio na to czasu, może w komentarzach, mamy cały tydzień do następnej listy:-)
Link do poprzedniej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11666109#comment-11666110
@Chada @BlaseR9 @shaun @Persyfl @Dembele_gora @Colon @P33ck @nieprzysiadalnosc @Zazinho @JimMorrisonFCB
1
@kubix05 Miałem ZK-240, czterościeżkowy:-)
0
@Colon Akurat ten krążek leży u mnie na półce, tylko że w Polsce:-)
Jak na to, co oni grają, to bardzo atmosferyczny utwór.
0
@Gall Tego się nigdy nie dowiesz:-) ...ale on będzie grał pierwsze skrzypce w Barcy.
0
Możecie sobie wieszać na nim psy, ja tam nadal w niego wierzę, vamos Riki:-)