La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

konto usunięte

1

Wasz ulubiony kierowca Formuły 1 obecnie, oraz ogólnie od kiedy oglądacie ten sport?
Aktualnie wahałbym się między Verstappenem i Leclerciem. Wybieram Charlesa za to jak klasowo pokazał, że nie trzeba klęczeć na siłę przy BLM, i ogólnie wydaje się bardzo w porządku a przy tym jest jednym z najlepszych. No a Max staje się powoli trochę Hamiltonem jeśli chodzi o te narzekania na wszystko, choć charakter znacznie ciekawszy mimo wszystko. Ogólnie ze wszystkich kierowców moim ulubieńcem jest zdecydowanie Kimi Räikkönen, uwielbiałem Fina, sezon 2007 to tej pory jest moim ulubionym i jego jedyny tytuł zdobyty w niesamowitych okolicznościach mając drugi bolid w stawce.

konto usunięte

1

@koziar Verstappen też nie klęczał podczas BLM. A Leclerc nie narzekał w 2019 roku? :) Poza tym Maxa też teraz zdecydowanie częściej pokazują ze sobą ze względu na to że jest MŚ

Obecnie Verstappen, Norris i Alonso, jeszcze kiedyś byłem za Webberem

1

@koziar Raikkonen, Alonso i Vettel

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 To znaczy bardziej chodzi mi o słowa Charlesa, nie tylko o sam gest. Bardzo mi się takie podejście spodobało.

1

@koziar Raikkonen, Alonso i Norris. Kiedyś oczywiście Kubica

konto usunięte

2

@koziar Max i Felipe Massa

2

@koziar Obu z nich bardzo lubię, są wybitnymi kierowcami młodego pokolenia :) Bardzo, bardzo lubiłem Alonso, ale na torze. Uważam go za absolutną czołówkę kierowców wszech czasów, jednak charakterek ma jaki ma :D Bardzo lubię Gio i Lando.
Od kiedy oglądam to ultra lubiłem Rosberga i Massę

konto usunięte

4

@Bykunn co raz więcej nas łączy.
Jeszcze miesiąc/ dwa i zacznę myśleć o rozwodzie z Żoną

konto usunięte

1

@Bykunn @Rust_Cohle Mi Massa podpadł, po tym jak kpił z angażu Roberta w F1. Co do Alonso to mam z nim tak, że uważam go za może nawet najlepszego kierowcę od czasów Schumachera ale nigdy mu nie kibicowałem i nie cieszyłem ze zwycięstw. A Rosberga polubiłem za te przepychanki z Lewisem. Pokazał, że chce rywalizować a nie tylko być tarczą ochronną Hamiltona za jego plecami.

1

@koziar Zdecydowanie Ayrton Senna, po jego śmierci przestałem się pasjonować F1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?