0

Idę po popcorn i cole

1

Swoją drogą ciekawe że ten Bryan ma klauzule 14 mln,,,brak ryzyka w sumie

10

Balde nam obecnie nic nie daje,,nic. Niestety nie mamy klasowego zmiennika. Kolejny słaby mecz do kolekcji Xaviego

1

@Azi Jak odświeżają Bosaka?? Przecież to jest ich kluczowy polityk, który często się udziela?

3

@Matan_Zajcev Zbudowali orliki i stadiony na euro,,,no kuwa zajebiści w sumie byli

0

@Sulimo Czemu poza zasięgiem? Taka Legia by ich ograła. Tam Włodarczyk strzela a u nas w lidze średnio mu szło. Atalanta i Sporting są poza zasięgiem

1

Jak bardzo lubię Xaviego, i miałem ogromną wiarę w niego(dalej jakoś mam), tak mówiąc szczerze nie widzę żeby ta drużna przez 2 lata jakoś bardzo się rozwinęła. Po dwóch latach dalej nie wiemy w jakim kierunku podąża drużna Xaviego. Trener nie naznaczył stemplem swojej drużny, a jedynie indywidualności i jakość piłkarzy często nas ratuje. Nie mamy aspiracji żeby wygrać LM, ale na tle Benfici, Porto, United, pokażmy co chcemy grać, a my niestety i w tych meczach bardzo się męczymy. W lidze słabsze drużny się murują (Getafe, Cadiz, Celta itd) co zrobił Xavi byśmy potrafili grać z takimi ekipami? Gdzie pomysły, rozwiązania? Jest lepiej niż za Koemana, ale holender miał o wiele słabszy skład.

0

Xavi nic nowego nie wprowadza do nas

0

Moje uszy xd ała

0

@IronSanHybrid "Iść na wybory należy choćby miało się oddać nieważny głos" bez urazy jak coś, ale według mnie takie gadanie to głupota.

1

Słabo nasi w tym secie, fatalna zagrywka.

1

@Criss18Barca Według mnie PO minimalnie braknie do bariery 30%.

0

@Tasde Tak piękną ciężko byłoby sobie wyobrazić

0

Muszę przyznać że tą konwencję w Katowicach świetnie się ogląda, kapitalnie przygotowana.

2

Jedni nadają się do rządzenia, drudzy do chodzenia w marszach

2

@Kgorecki2500 Nawet boję się zapytać cóż to za historia

0

Jak wygląda ta kwalifikacja do IO siatkarzy, jeśli nie udałoby się zająć miesc 1-2 to są następnie jeszcze jakieś szanse? Oczywiście nawet tego nie zakładam, ale ciekaw jestem gdyby...

0

@mrboom Nawet jeśli za kasę, to co z tego? Jak dostał świetną ofertę i czuję się na siłach to czemu miałby nie skorzystać z oferty?

1

@Odcinkowy Przecież kolega napisał całą prawdę. I nie chodzi tylko o dzisiajszy mecz, ale szczególnie od początku sezonu widać braki Balde w decyzyjności i końcowym podaniu. Jest super dynamiczny, ale kiedy ma piłkę na wysokości pola karnego to trafia w rywala.

5

Tak szczerze to duet Kounde -Christensen mega się mi podoba. Oczywiście Araujo trzeba jakoś zmieścić w składzie, ale brawa dla tamtej dwójki.

0

@Lucerfi Najprościej gdyby tymczasowo Cancelo posadził Balde na ławce, i wtedy Kounde-Araujo-Christensen-Cancelo. Ale nie oglądanie Oriola Romeu w pierwszej 11 też brzmi fajnie, tylko czy Gavi i Gundo to nie za mało w środku pola?

4

@AdiKingu96 Można to połączyć chyba. Dobrze zaprezentować się w Europie, czyli co ćwierćfinał/półfinał? Real gra bez 9, Atletico ma swoje problemy, szkoda byłoby odpuścić ligę.

0

Coś przypuszczam że Xavi szybko wróci do 3 obrońców... tylko ciekawe co to będzie oznaczać dla Cancelo, grę wyżej lub na lewej obronie za Balde. Hiszpan w tym sezonie wygląda bardzo blado, szybciej biega niż myśli obecnie. Getafe, Mallorca, Celta i Cadiz=== męczarnie Barcelony, tego było za dużo, a przecież wiele drużyn będzie grać podobnie. Xavi myśl co tu robić.

3

Z całym szacunkiem do Oriola, to kiedy ma piłkę i doskakują do niego rywale, to drżę o piłkę. Busquets jak wiemy był wolnym piłkarzem, ale tylko w fizycznym znaczeniu. Myśleniem i szybkością zagrań, podań, miażdży Oriola. Dla mnie Romeu mógłby być zadaniowcem jak Seydou Keita, ale oczami wyobraźni widzę Hiszpana przeciwko City, Bayernowi ehhh

0

@MateuszGotowka99 To nie są tylko 2 autobusy. Wcześniej Getafe i chyba Cadiz, a tych drużyn będzie więcej. Nie mamy pomysłów

0

Słabiutko Ferran

0

Ferran coś znikł, szkoda naszych okazji

5

Mamy lidera auuuu

0

Co to Atletico,, sędzio kończ tą pierwszą

1

Polki na 1:1 i jeszcze Real 0-2 ,,,, dawać jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?