1

Xavi chciał jeszcze jednego pomocnika, to pytaliśmy gdzie miałby grać,,,a tu wrzesień i nie mamy już Frenkiego i Pedriego. Szczęście że Gundoganowi na reprezentacji nic poważnego się nie stało. Oriola jak lubię, tak chciałbym oglądać go jak najrzadziej. Szkoda że Lo Celso nie udało się kupić.

0

Oglądał ktoś siatkarki? Która najlepiej, najwięcej punktów?

0

Jestem ciekaw czy Felix nie ma wpisanej w umowie procentowej liczby meczy które musi rozegrać?? Prezentuje się obiecująco, ale zastanawia mnie to.

0

@Bobo25 Przypadkowo wyszedł w obecnym czasie nie?

0

Nie wiem czy ta Legia nie pokonałaby Kopenhagi

0

Ufff myślałem że spalony

0

Legia mogłaby namieszać w Premier league;)

0

Co jest xddd teraz włączyłem

2

@MadafakinGuy Nie wiem czy przy tej pogodzie posiedzisz w basenie, chyba że z czajnika będziesz dolewał

0

@Kamiloza91 Po prostu wymiana to możeee. Ale też spokojnie co do Felixa, to dopiero 2 mecze. Obserwować trzeba sytuacje Nico Williamsa i jego kontraktu.

0

@Rewolucja123 Felix to jednak większe nazwisko, a to dla Laporty będzie mieć znacznie. Jeżeli tylko limit uda się powiększyć, to przypuszczam że Laporta zrobi wiele i jeszcze trochę by obu Joao zatrzymać. Ale co do Felixa to też spokojnie, to dopiero 2 mecze, świeżość. Ogólnie to warto zainteresować się Nico Williamsem bo kończy mu się kontrakt, ale to bardziej przy sprzedaży Raphinii. PS. Fati stracił na dynamice, tutaj znacznie Felix przeważa

1

@Azrik "Cały czas jestem w szoku, że ludzie nadal tak śledzą losy Borka, Stanowskiego i tego ich programu, który już w samej nazwie zapowiada że to straszny kanał" i dajesz gościu długi komentarz o nich, czyli przypuszczam sami żyjesz ich losami. Po za tym co ci do tego co oglądamy?

0

@fart No tak każdy sprawdza portfele

0

Balde dziś tragicznie wygląda

0

Liczę że Ferran obok Lewego będzie grał, w świetle bramki. A Felix może za nimi na 10?

0

@Uukasz_93 Jeszcze jak słyszę że chcieliby robić z Ziela kapitana, to mnie to bawi. Wiele, bardzo wiele występów w kadrze, i nic nam nie zaoferował. Ok talent wyższy niż jego koledzy z reprezentacji, ale czy dużą ma konkurencje? Też jestem ciekaw czemu akurat teraz tak go bronią.

0

@Coutinho007 Nie no bez jaj,, szybkość i tyle, to może jego brat? Nico z piłką wygląda bardzo dobrze, i dodatkowo ma końcowe podanie, czyli to czego nie ma Adama i Ez. Na dziś Nico robi na mnie wrażenie podobne co Yamal.

1

@Kamilos84 Mam wrażenie że trudniejsze mecze mamy za sobą,,,3-1 Polska.

0

@FCB24 Noo według mnie często bywał najsłabszym elementem kadry

0

@BorzyKrzys I przypomnij sobie Drzyzge

0

@jacobFCB Dzisiaj świetnie gra, ale miał ostatnio różne momenty.

0

@Rastafarnianin Do czego pijesz? Przecież jest na tvp Sport

0

@Hosh "Chłop nie boi się zdjąć piłkarza, który zawala mecz, nawet jeżeli to gwiazda" i dajesz Tuszyńskiego. Teraz porównaj sobie to do pracy w kadrze z Lewym, Milikiem, Krycha, Zielem. Nie ma argumentów za wyborem Probierza, i bardzo celnie powiedział Lewczuk. Ostanie lata pracy Probierza, nie promują go by objąć reprezentacje.

0

@Borneo "Mógłbyć dalej szefem tej partii" no nie bardzo.

0

@MesQueUnClub96 Blok też słabo. Brakuje takiej szybkości ze skrzydła nam, Śliwka niby przepycha...

0

Kogoś w ataku nam brakuje

3

Xavi już zdążył na niego wpłynąć

1

Jest i on Felix

1

Wchodzą nasi na boisko

0

@Barcasub Slisz jak najbardziej, Wszołek to też nie głupi pomysł. Ale pozostała dwójka?? Zwłaszcza Kun, przecież to żart musi być?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?