4

Arda ustawi do pionu tych rzeźników w środę :D

0

hahaha no fakt. Mój błąd ;)

9

Mam dla Was statystykę, kto najczęściej w tym roku został wybierany przez redakcję oraz użytkowników na Zawodnika Meczu.

Redakcja:
Messi - 21 spotkań
Neymar - 14
Suarez - 8
Mathieu - 2 (Klasyk)
Busquets - 2
Rakitić - 2
Pique - 2
Bravo - 1
Ter Stegen - 1
Iniesta - 1 (Klasyk)
Bartra - 1
Roberto - 1
Vermaelen - 1
Xavi - 1
Mascherano - 1

Użytkownicy:
Messi - 18 meczy
Neymar - 13
Suarez - 10
Mathieu - 2 (Klasyk)
Bravo - 2 (Klasyk)
Ter Stegen - 2
Rakitić - 2
Xavi - 2
Pique - 2
Mascherano - 2
Rafinha - 2
Roberto - 1
Vermaelen - 1

Ciekawostką jest to, że nas ulubieniec Busi, ani razu nie został doceniony przez użytkowników.


1

Zdecydowane rewanż z PSG.
Spektakularny występ ;)

0

hahahaha Aż muszę screena zrobić :D

0

Ronaldo też ma dobre :D

0

Junajted Ci się włączył ?

1

Maja szanse, tym bardziej że w LM trafili na Barce, więc będą mogli się skupić tylko na lidze.

0

Granero: "Pique tym razem przesadził"

1

Mi się wydaje że Messi zostanie przesunięty do pomocy, bo nie wyobrazam sobie żeby w 11 najlepszych piłkarzy roku zabrakło El Pistolero.

1

Wejdz na youtube i wpisz kawał pana Stanisława w teleturnieju Jeden z Dziesięciu napewno Ci się humor poprawi ;)

0

Nie no dlaczego, może nie ma takiej frajdy z gry jak wiemy już czego możemy się spodziewać po naszym przeciwniku, no ale w drafcie chodzi tylko o to by wygrywać ;) Zresztą tak jak w futbolu każdy może wygrać z kazdym, więc niekiedy pewność siebie może Cię skarcic.

0

Panowie grający w Fife.
Wygralem 3 drafty pod rząd, EA oczywiście zawsze hojna za wygranie draftu 3 RAZY dała mi najgorsze paczki w tej fifie te gdzie są sami zawodnicy w tym 3 rzadkie, tam to max można trafić takiego Sokratisa. Nawet kontrakty byłyby lepsze. Mniejsza o to chciałbym się z Wami podzielić stronką, która pomogła mi wygrać drafty. No więc gdy już chcemy zagrać drafta wchodzimy na futscope.com wpisujemy na czym gramy i nick gracza z którym dane nam jest się mierzyć wyszukujemy gracza słabszego od nas i wygrywamy. Pytajcie śmiało jak czegoś nierozumiecie ;)

0

Munir by to wykończył

0

Ozil kolejną asysta

6

Na rozgrzewce

0

Haha De Gea jak wytargał
Zapowiada się dobry mecz

0

Kibice Realu będą mieli dylemat, by wybrać najlepszy mecz ich drużyny w tym roku. Czy ta fenomenalna goleada z Malmo i 4 bramki Maszyny, czy może dzisiejsza " Świąteczna dziesiątka" w wykonaniu Realu. Jak myślicie, który mecz byście wybrali ? ;)

14

Bardzo dobrze,że Real odniósł takie zwycięstwo, kibice Realu popadną w euforie Benek się naje na święta i wszystko wróci do normy ;)
Komentator podnieta "Taki Real przyjemnie się ogląda" Z Barcą grająca w 9 pewnie by przegrali.

0

Ten pajac z gwizdkiem dzisiaj nie podjął jeszcze dzisiaj dobrej decyzji. Nie ma karnego ogwizduje, jest karny, gramy dalej. Jest NIESAMOWITY

1

Gdzie on widział 3 rywali obok Ronaldo, ma jednego za plecami, a on że Ronaldo traci piłkę bo miał 3 rywali na plecach. Mirosławski dzisiaj wyraźnie pod Real komentuję

1

Skończy sie 8-2, CR sobie postrzela ;)

5

A tutaj jeszcze raz ta magiczna akcja Neymara ;)
https://vine.co/v/iKJUur9bheq

2

Hahaaha Alves

2

Coldplay wybrzmiewa z głośników czego chcieć więcej ?

0

Pewnie to: "Skąd wzięli tego pajaca z gwizdkiem, ani razy nie odgwizdal faulu na mnie".

0

Haha Szpaku Neymar przełożył Neymar odrazu mi się przypomniał Robben przełożył Cassilasa Robben, Robben.

0

To jest kwadrans Neymara w tej chwili.

0

A po remisie ?

0

Te akurat są wolne, Real przecież zarezerwował sobie już Gent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?