kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak myślicie Lester w przyszłym sezonie będzie dalej takie mocne, czy to zespół tylko jednego sezonu. Prawdopodobnie odejdą Mahrez, Vardy i Kante. Osobiście Francuza widziałbym u nas. Niesamowity walczak, ma papiery, na to aby grał w topowym klubie. Kto by mógł zastąpić tych trzech kluczowych graczy. Macie jakieś typy ?
0
Mecz Bayernu będzie pokazywany dzisiaj na ZDF ?
2
Nie zwracajcie uwagi na niego, Cesc jeszcze goni Walkera.
1
Lamela za to co dzisiaj zrobił powinien też już sobie odpocząć do końca sezonu. Zwykłe buractwo, należy potępiać takie zachowanie.
0
Bardziej Las Palmas :D
0
Marcin nawet się załapał.
0
W tamtym składzie grał także polak Marcin Wasilewski.
5
Jakbym już musiał kogoś z tej trójki to wybrałbym Marquinhosa.
0
Kto komentuję mecz Manu - Lester ?
3
W tym meczu, grają sami juniorzy. Klopp oszczędza na rewanż z Villareal.
1
No to co, czekamy z niecierpliwością na meczyk na Old Trafford. Jeszcze trochę, stawiam na remis. A Wy jak myślicie, Lisy już dzisiaj będą świętować Mistrzostwo ?
17
hahaha no nie Mirosławski "tydzień temu był Klops Gomez, a dzisiaj Mateu Chaos"
0
Co go porobił, dwie dziury w jednej akcji Messiego. Na miejscu Leo bym przeprosił Westermana.
1
Kiedy był taki mecz ?
12
Ten sam Wolfsburg, który napsuł krwi Realowi dostaję 5-0 od Borussi.
3
Myślę, że w następnej kolejce Suarez jeszcze odjedzie Ronaldo.
0
Dobrze, wyślę do Ciebie wiadomość prywatną po finale LM.
5
Uwierz mi, że nie zdobędzie.
3
Co wy tak przeżywacie ten mecz Realu. Real tak naprawdę ma bardzo małe szanse na tytuł. Musi liczyć na stratę punktów Atleti i Barcy. Atleti raczej już nie straci punktów, Barca musi wygrać wszystko, każde potknięcie i tytuł trafia w ręce Los Colchoneros.
1
Stinger! Napisz, że Barca nie wygra ligi w 2017 i 2018 roku.
0
1.Śmierć
2.Atleti wygra 1-0
3.Podatki
4.Arsenal 4
Już lepiej.
0
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,19921028,liga-mistrzow-iniesta-plakal-po-meczu-z-atletico-madryt.html#MT_2Zdjecia
0
Widzieliście ten filmik z autokaru Barcy po wczorajszym meczu. Kurcze, szkoda chłopaków. Taka historyczna szansa i wszystko szlak trafił. Oby szybko się podnieśli.
0
Ten cały Biraghi ma coś chyba wspólnego z Maćkiem Iwańskim.
0
Nadszedł czas na wielki spektakl. Zapominamy co było, dzisiaj liczy się tylko ten mecz, i to od naszych chłopaków będzie zależało czy sprostają zadaniu. Jestem w dobrej myśli. Piękna pogoda, piękny dzień jak przed ostatnim finałem Ligi Mistrzów. Wierzę że awansujemy, ba jestem tego pewny, kto jest w stanie obronić tytuł jak nie my ? Bądźmy dzisiaj z nimi Cules! Vamos Barca
1
Karniaka pewnie dostał :D
0
Tak mam wielki ból dupy bo grzmot załadował trzy bramki ogórkom. Przesyłam pozdrowienia.
7
Cieszą się jakby wygrali LM, a oni tylko przeszli cieniutki Wolsburg, który ma problemy w lidze niemieckiej awansować do Europejskich Pucharów. Szacun
0
Canał+ niestety Wolski razem z Kazkiem.
0
Oglądacie mecze na webb. tv ?
Jak oceniacie tą stronę ?
Warto kupić konto premium na środowy mecz ?