1

Jak myślicie Lester w przyszłym sezonie będzie dalej takie mocne, czy to zespół tylko jednego sezonu. Prawdopodobnie odejdą Mahrez, Vardy i Kante. Osobiście Francuza widziałbym u nas. Niesamowity walczak, ma papiery, na to aby grał w topowym klubie. Kto by mógł zastąpić tych trzech kluczowych graczy. Macie jakieś typy ?

0

Mecz Bayernu będzie pokazywany dzisiaj na ZDF ?

2

Nie zwracajcie uwagi na niego, Cesc jeszcze goni Walkera.

1

Lamela za to co dzisiaj zrobił powinien też już sobie odpocząć do końca sezonu. Zwykłe buractwo, należy potępiać takie zachowanie.

0

Bardziej Las Palmas :D

0

Marcin nawet się załapał.

0

W tamtym składzie grał także polak Marcin Wasilewski.

5

Jakbym już musiał kogoś z tej trójki to wybrałbym Marquinhosa.

0

Kto komentuję mecz Manu - Lester ?

3

W tym meczu, grają sami juniorzy. Klopp oszczędza na rewanż z Villareal.

1

No to co, czekamy z niecierpliwością na meczyk na Old Trafford. Jeszcze trochę, stawiam na remis. A Wy jak myślicie, Lisy już dzisiaj będą świętować Mistrzostwo ?

17

hahaha no nie Mirosławski "tydzień temu był Klops Gomez, a dzisiaj Mateu Chaos"

0

Co go porobił, dwie dziury w jednej akcji Messiego. Na miejscu Leo bym przeprosił Westermana.

1

Kiedy był taki mecz ?

12

Ten sam Wolfsburg, który napsuł krwi Realowi dostaję 5-0 od Borussi.

3

Myślę, że w następnej kolejce Suarez jeszcze odjedzie Ronaldo.

0

Dobrze, wyślę do Ciebie wiadomość prywatną po finale LM.

5

Uwierz mi, że nie zdobędzie.

3

Co wy tak przeżywacie ten mecz Realu. Real tak naprawdę ma bardzo małe szanse na tytuł. Musi liczyć na stratę punktów Atleti i Barcy. Atleti raczej już nie straci punktów, Barca musi wygrać wszystko, każde potknięcie i tytuł trafia w ręce Los Colchoneros.

1

Stinger! Napisz, że Barca nie wygra ligi w 2017 i 2018 roku.

0

1.Śmierć
2.Atleti wygra 1-0
3.Podatki
4.Arsenal 4
Już lepiej.

0

Widzieliście ten filmik z autokaru Barcy po wczorajszym meczu. Kurcze, szkoda chłopaków. Taka historyczna szansa i wszystko szlak trafił. Oby szybko się podnieśli.

0

Ten cały Biraghi ma coś chyba wspólnego z Maćkiem Iwańskim.

0

Nadszedł czas na wielki spektakl. Zapominamy co było, dzisiaj liczy się tylko ten mecz, i to od naszych chłopaków będzie zależało czy sprostają zadaniu. Jestem w dobrej myśli. Piękna pogoda, piękny dzień jak przed ostatnim finałem Ligi Mistrzów. Wierzę że awansujemy, ba jestem tego pewny, kto jest w stanie obronić tytuł jak nie my ? Bądźmy dzisiaj z nimi Cules! Vamos Barca

1

Karniaka pewnie dostał :D

0

Tak mam wielki ból dupy bo grzmot załadował trzy bramki ogórkom. Przesyłam pozdrowienia.

7

Cieszą się jakby wygrali LM, a oni tylko przeszli cieniutki Wolsburg, który ma problemy w lidze niemieckiej awansować do Europejskich Pucharów. Szacun

0

Canał+ niestety Wolski razem z Kazkiem.

0

Oglądacie mecze na webb. tv ?
Jak oceniacie tą stronę ?
Warto kupić konto premium na środowy mecz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?