0

@Kapitan hawk Przeprosiła i jest jej wstyd, czego Pan jeszcze oczekuje?

0

@tomek8756 Powinna łazić ale po spacerniaku

1

@aleksandrowielki Łon za darmoche bydzie groł no może jakoś flaszeczka co jakiś czas.

0

Jo tu zaro przeczytom że mój stary jest przymierzany na 9.

0

@Breakdrowser Wnuki by siano zrobiły.

0

Ciekawe który zawodnik Psg podejdzie po koszulkę Messiego.

0

@vangoor O Panie nawet nie zauważyłem tego wielbłąda dzięki

0

Zapraszam na tvp2 Zenon na żywo cud miód i orzeszki.

17

Fajny ten Neymar taki nie za chudy.

0

@Getek Strzelił bym se w łeb po co się ten dzień męczyć.

2

@clyde To ja z innej strony. Ja pracuje od poniedziałku do soboty, gdy sklepy były otwarte żona musiała chodzić w niedzielę więc cała rodzina spotykała się tylko rano i wieczorem dzieciaki były zadowolone jak cholera. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

@against_modern_football Bo Messi by sobie w Anglii nie poradził i się bał tam iść. Nie to co wielki CR gorzej jak się posro i usiądzie na ławie.

1

@IronSanHybrid Zaraz na paskach w TVP zniknie Tusk i będzie Laporta.

0

Czy ktoś mógłby powiedzieć tym komentatorom że to nie jest wyścig na ilość słów w ciągu 45 minut.

6

@Comentateiro A po co to komu, lepiej wyglądają takie ciemniejsze plamy do łokci i ten zapach który czuć z metr od gościa w czasie upałów. Wiem że są ludzie którzy tak nie mają ale jest ich naprawdę mało.

0

Co za zagranie Dunczyk rośnie nam gwiazda.

0

@Criss18Barca Najważniejsze aby kochał jak swoje.

69

Messi odszedł było smutno ale dziśw końcu znów wszyscy razem o 22 będziemy kibicami Alaves.

1

@arasz1819 Przyjmuję przeprosiny i proszę aby Pan się więcej w taki sposób nie kompromitowal:)

2

@arasz1819 To zasługa Bartka jest a nie mnie tu z Laporta wylatujesz.

0

@tbas Pewnie że głupie pytanie tylko chciałem Ci pokazać drugą stronę medalu. Znów założyłeś najgorsze napisałem że są szanse aby oboje przeżyli i z takiego założenia wychodził ten młody chłopak. Kim dla Ciebie będzie ten dorosły gdy ratuje twojego dzieciaka i siebie bo miałby trochę więcej szczęścia zapewne bohaterem a kim byłby gdyby pomyślał tak jak Ty że to głupie i tylko się przyglądał. Jak byś go nazwał ? Pewnie tchórzem

0

@tbas Jeśli masz syna i tym się posiłkujesz to łatwiej mi odbić w drugą stronę piłeczkę. Zakładamy że się topi ,na brzegu jest dorosły który umie ledwo co pływać chciałbyś aby wskoczył ratować twojego dzieciaka który bez jego pomocy ma zero szans? Z pomocą dorosłego szanse wzrastają że oboje przeżyją lecz przecież mógłby wyjść z twojego założenia i pomyśleć- a jak utopimy się oboje.

12

@tbas Nie oddał go poprzez samobójstwo a gdy chciał pomóc nie zakładał że nie da rady. To nie jest głupota tylko bohaterstwo i wzorowe zachowanie. Niedługo nikt nikomu nie pomoże bo mogą być tego jakieś konsekwencje

2

@19cukier48 Fiolki Ci się pomyliły czy co jest grane.

2

@Kgorecki2500 Zanim obejrzy wszystkie odcinki mody na sukces zdąży odwalić kitę.

0

@DawidekFCB Jak odejdzie usuwam konto :)

0

@barcowy1899 Ja wiem co się stało, samochód się popsuł.

0

@Sulimo Zdrówka.

1

@Comentateiro Nie bo w tym meczu nie ma dogrywki.

0

@Pilka_jest_okragla Gdzie pokazują mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?