2

@Kapitan hawk A później kupno fotek bądź filmow na Onlyfans

2

Brakuje muzyki z filmu Kapuśniaczek

0

@Popitek12 Setka z żabki orzech laskowy chyba????

0

@damianex10 To taki Wilk morski.Albo tania podróba Jacka Sparrowa

0

@Kapitan hawk To pewnie ta ze Smoleńska co Antek mówił że rozpylili

3

Tak czytam nie które komentarze to jeden napisał wylew lewactwa,że po taniości że barki itd.Ludzie przełączcie sobie na TV Rosija albo nie udzielajcje sie gdy jest święto sportu,bez sporu,wojen itd.

0

@Michael24 Włoski hymn mega.

0

@FanBarcy22 Jakie wypychane lewactwa? Jak w Polsce była by olimpiada to chciałbyś Szydło,Pawłowicz i inne dziadostwo za życia.Że ktoś działał na rzecz ludzi którzy byli w koloniach francuskich.Jak ci nie odpowiada olimpiada to proponuję utwórz własną Rosja,Korea Północna i obywatele Pis.

1

@mientusek1407 Sprzedał bym nerki a kasę by dostał Laporta....A tak na poważnie mój siostrzeniec jest kibicem białych nie lubię go za to gnojaka.Zawsze dostaje mniej od innych kara musi być :-D

0

@Arden Pikachu daj już spokój....

0

Teraz pytanie ile dają arabowie???? Bo jak za darmo? to mogą kozy r...ć!.

3

@DLFCB Lepszy dla ciebie był Ziobro? Akurat Bodnar ma kwalifikacje do bycia ministrem a nie jak Ziobro.A jeśli chodzi o mowę nienawiści w latach 30 ubiegłego wieku też pewnie oan z wąsem też mówił że Żydzi,Polacy to podludzie i co później było.Oczywiście też jestem aby ich mniej wpuszczano do UE. Tylko do pracy ich brać bo jeśli mają żyć z socjalu i łamać prawo to nie.

0

@blakkudium Przychodzi Laporta na trening i błaga na kolanach aby ktoś odszedł! Wszyscy mają wyjebkę. Kto będzie chciał odejść jak będą siedzieć w klubie kokosa! Raphinha,Fati,Torres,Roque no i nasz potęga na obronie Lenglet.Śmiech na sali nikt nie odejdzie.

2

@Criss18Barca Ooo w końcu fan żużla....Trochę tu brakuje rozmów na ten temat a jest o czym dyskutować.

0

@DLFCB Suarez powinien mieć złotą piłkę. On po prostu był niesamowity.Myśle że teraz by przyćmił Lewandowskiego.

3

@DLFCB W tym połowa tych idiotow pracowała, pracuje,bądź żyją za granicą.Jesli uchodźca pracuje to może sobie mieszkać nie mam nic do tego.Jesli żyje na koszt państwa i ma problemy z prawem natychmiastowa deportacja. Powinna być zrobiona nota że na zakaz wjazdu na teren całej UE.

5

@jacobFCB Raczej Duda go przebija.Duda bezjajeczny i wszystko zrobi dla Kaczyńskiego.

0

To jest nominalny prawy obrońca a nie lewy .Kounde na środek i tyle . Jeżeli Cubrasi ms się rozwijać to ktoś z nominalnych obrońców musi odejść chyba że nie przyjdzie Cancelo.

0

@RosjaninBut Może by tak napisać o Polakach jaką reputację mają w innych krajach?Niech każdy patrzy na siebie od 6 lat mieszkam w DE I jakoś nikt mnie nie napadł.Pracuję z dwoma gośćmi z Syrii i są normalnie. Wystarczy mieć trochę rozumu i nie wrzucać wszystkich do jednego wora.

9

Xavi na trenera rezerw...

1

Ter Stegen Cancelo,Kounde,Cubrasi,Balde,
De Jong, Gavi
Yamal , Olmo , Williams
Lewandowski

2

@MesQueUnClub_87 Sławek to typowy cwaniaczek,pozer i ten jego dwulicowy uśmieszek. Żyje w świadomości że wszyscy są bogaci jak on.

2

Coś tak czuję że nie będzie żadnego transferu Williamsa.Laporta wie że nie będą mieli FFP i teraz będzie wciskanie głupot...

0

Trochę żałosne jest to że żony piłkarzy zawsze się wpieprzają w sprawy.To gdyby nasze żony rozmawiały z naszymi szefami co mamy robić w pracy .

0

Fati to typowa 10 jeśli był by w formie z sprzed kontuzji to możemy być spokojni. Jeśli zobaczą że ma braki sprzedać póki coś wart. Wraz z nim sprzedać Roque i sprowadzić dodatkowo Olmo. Bo przy Lewandowskim Roque nie powącha trawy.

0

Nike daje dupy! Barcelona nie potrafi się przeciwstawić że takie gówno wychodzi.Co zarząd robi czy oglądają wzory itd?....

2

Deco to gamoń jak ich mało.Przeciez Williams a Olmo to dwie inne pozycje. Głąb na stanowisku dyrektora sportowego.On non stop sabotuje niech jedzie do Porto rządzić. Jeśli Nico nie przyjdzie natychmiastowa dymisja.

4

@blaugrana158 GP Belgii

0

@Roobo Może charytatywnie tam siedzi???

2

@misterio Jak widzę Mentzena w Sejmie który wiecznie siedzi na telefonie i nacisja tylko guzik że wstrzymuje się od głosowania to myślę po jakiego grzyba tam siedzi.Tylko kasę bierze i nic więcej.Dla mnie to cwaniaczek I leń do pracy,kombinator. Nie lubię tego wymądrzałego gogusia.Daje głowę pis by mu dał posadkę to sprzeda się bez wahania taki typ człowieka. Po trupach do kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?