0

@MaroBrd Ok są klubowi lekarze którzy proponują zabieg ale Frankie lekceważy to i leczy się domowymi sposobami.To jak byś miał złamaną nogę ściągasz gips bo wydaje ci się że lepiej ją wyleczysz.Myślę że to też brak profesjonalizmu ze strony piłkarza. Tak jak Dembele łamał się co chwilę. Ale najlepszym przykładem jest Umtiti z jednego najlepszego obrońcy na świecie stał się cieniem samego siebie. Leczenie szamańskie. Tu powinny być jakieś restrykcje klubowe co do sposobu podejścia piłkarza do leczenia. Messi miał problemy z kontuzjami straszne, zmienił nawyki i podszedł profesjonalnie do piłki czy nawet sam Ronaldo chodź go nie lubię ale jeśli chodzi o samodyscyplinę jest tytanem pracy.Kolejny piłkarz Kounde po meczu siłownia przecież to jest nie do pomyślenia.A problemy Frankiego z kostka nie są pierwsze więc powinno dać mu to dużo do myślenia.

1

@Danny Gaucho Weźcie auto pana Żabki jemu już nie będzie potrzebne....

4

@Bajson Średniaka? Raczej mierniaka. Nawet w meczu z Legią był bardzo niedokładny. Ten cały Curry powinien oddać kasiorę.

0

@MaroBrd FDJ mógł dawno wrócić na boisko a wybrał szamańskie leczenie. Piłkarz stawia warunki kiedy chce wrócić na boisko trochę to chore. To tak samo może dzis nie pójdę do pracy może przyjdę za 2 miesiące. Gdy lekarz mówi i stawia diagnozę ze 2 miesiące i zdrów jak ryba przy takim urazie on wraca po 5 . FDJ dopiekł sobie tym jeszcze że pojechał na kadrę zamiast się leczyć i regenerować. W końcu klub mu płaci czy reprezentacja.

2

Jeśli będą zwlekać chodzi o FDJ i Araujo z podpisaniem kontraktu odesłać do klubu kokosa. Nie powołać ani na mecz ani na wspólne treningi. Oni chcą odejść gdzie więcej zaproponują. Także od 1 stycznia ława i brak treningu zrobią swoje.

0

@Kapitan_SW Serial wciąga tylko trzeba czekać cały tydzień.Genialna rola Farrella w sumie nawet go nie poznałem.

1

@MesQueUnClub_87 Odcinki co tydzień w każdy poniedziałek.

0

@kiper09 Przecież ten typek powiedział wyraźnie że chce wypełnić kontrakt i walczyć o skład. To samo Fati powiedział tylko ze on się zgodził na wypożyczenie a Ferran dawno mówił że nie ma opcji wypożyczenia.

0

Ferran jest tak fatalny że nawet do Celty by się nie nadawał.
Guardiola zrobił świetny interes. On poczeka do końca kontraktu bo wiadomo że sam nie odejdzie.

0

@Ronad10 Tylko że ewidentnie obrońca jeszcze pchnął rękoma w plecy Lewego. Jednym słowem sędzia był po stronie rzeźników.Całe kolegium sędziowskie gra pod Real.

0

Wszystko zależy od tego czy szaman wyrazi zgodę na grę.Albo leczenie klubowe albo nie płacenie pensji.

0

@Pustelnik Jeśli Flick znów będzie usprawiedliwiał Ter Stegena to będzie trochę kompromitacja.Od doświadczonego bramkarza nie można pobłażać takich błędów. Albo idiotyzm albo jawny sabotaż.

0

@tbas Czyli 30 % naszego społeczeństwa to idioci?

1

@tbas Pytali się Kaczana czy nie mogli załadować auto do pełną? Stwierdził że tyle ma ładowności ale powiedział że reszta jest na magazynie.Po kilku prośbach by pokazali magazyn wysłali tylko zdjęcie z ręcznikami papierowymi i szpargałani.Kłamcy jak ich mało byle do siebie brać.

0

@FCB_dimiC Eric to dostał kukułcze jajo od Ter Stegena.Albo mu wszczepili włosy albo głupotę. Pomijam fakt że tych zagran w ciągu jego dziesięcio letniej kariery było bardzo dużo.Nie raz Busquets miał problemy.Dla mnie to sabotaż.

6

Wczoraj pokazał tą jakość grania nogami. Generalnie za te podanie powinien w następnym meczu grzać ławę. Tych idiotycznych podań w ciągu 10 lat było mnóstwo.Lepsze wybicie na aferę niż granie jak sabotażysta.

1

Yamal ratuję zespół. Przez tego z wszczepionym włosami gramy o jednego mniej.Jak można w każdym meczu tak ryzykować

0

Albo Ter Stegen jest tak głupi albo to jawny sabotażysta.

1

Kolejny Fawlarz niestabilny emocjonalnie. Nawet 10 bramek nie strzelisz w sezonie.

0

@Gaz Odeszło kilku podstawowych zawodników ale myślę że w okolicy 8-10 miejsce skończą. Teraz wyjaśnić prześcieradła i trochę ch...ów posłać do płaczka Faweli.

0

@FanBarcy22 Nie widziałem go w akcji.Dobry technicznie,kontuzjogenny,warunki fizyczne?

1

Pomoc mamy mega widać że sie bawią.Gdy Pedri będzie zdrowy będzie kozak na lata.Oby szybko reszta wróciła z L4 bo muszą być zmiany.Oczywiscie Lewy poziom z reprezentacji dno i dwa metry mułu.Zbierać kasę na napadziora.Lautaro by tu pasował.

0

Lewandowski 2 okazje forma z reprezentacji....

0

@FLYP Co to znaczy starzy ludzie?Mam 43 lata oglądam Tvn turbo,Discovery,eleven,programy naukowe bądź historyczne coś w tym dziwnego.Nie każdy pracujący człowiek ma czas siedzieć w necie. Wracam zmęczony z pracy chwila relaxu przed tv i nic więcej....

4

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 Oczywiście że Putin powie że woli Trzaskowskiego chyba że powie prawdę o pisowcu .

0

@Kgorecki2500 Polska nie jest nikogo własnością tu chodzi że gdyby ruskie zaatakowały to Trump by nie pomógł. Gość jest odklejony i to bardzo.Jemu by się przydało być pod ruskim batem.

0

@waletpl Taką samą umowę dostała Poczta Polska za nieodbyte wybory prezydenckie.Umowę sporządzał Sasin,Laporta, Morawiecki.

0

@Conradxc Minister sportu nie ma nic do stadionu.Tu tylko może zarząd powiedzieć NIE! Stadion sam zarabia na siebie. A ta patologia całkowicie powinna zniknąć z życia publicznego.

3

Graj z bratem o utrzymanie.Była szansa i więcej nie będzie, następny transfer do złotej klatki do Paryża. Adois .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?