0

Wszyscy tu piszą że nie Olmo. Williams nie chce przyjść koniec kropka. Słucha braciszka,klub,rodzinę,agenta i nie wie co zrobić.W przyszłym roku pociąg już się nie zatrzyma na stacji FC Barcelona i podziękować gnojkowi.Może Olmo pominą kontuzje i to będzie top jako 10.

1

Do Laporty pewnie mówią " Przychodzisz tu wydusić pieniądze od poważnych ludzi,ty ćpunie pi......ony" Od razu włącza się Dario jak słyszę że Laporta lata do Kataru, Arabii Saudyjskiej na rozmowy biznesowe.Non stop braki w kasie.On już się nie kompromituje on po prostu żebra.

1

@Ojciec5tkidzieci A w Krużewnikach był ???

0

Przecież Laporta to jest kłamca jak ich mało. Gdzie kasa z Libero,Nike gdzie sprzedaże zawodników. Pożegnać tego parodystę razem z przydupasem Deco.Mają środki na transfery ale w marzeniach.Zobaczymy co w przyszlym roku zrobią będą drobne z Nike i to wszystko.Laporta debilu więcej dawaj im na wypłaty.Lewandowski De Jong będą więcej zarabiać od Mbappe.De Jong nie przedłuża umowy bo dzieki Bartomeu jest biznesmenem.Myślalem że Laporta ma ten zmysł biznesmena a on wszystko przyklepuje.Nie mówi ile daje on pyta ile chcą.

0

@Trojanek23 Czytaj ze zrozumieniem. Czy ja "zryty berecie "napisałem że mi imponują? Napisałem że podobają mi się jako kobiety pod względem urody.Coś tak czuje że wali od ciebie pisowskim szambem.

2

@kanver_ Dovbyk czy Sorloth to potrafią piłkę przyjąć . Robercik teraz to pokaże że strzeli 10 bramek.

0

@Mixtape Kogo Kimmicha za 50 baniek ? Już nam drewno Bayern pchnął. Zubimendi to nie ten poziom.Tu musi być kawał byka a nie popierdółka . Przede wszystkim chodzi o wiek musi być między 22 a 26 .

0

@negreanu Dla mnie topka wśród kobiet z parlamentu to Ola Gajewska,Zajączkowska no i Mucha chodź już ma lata ale zawsze się trzymała.

0

@mekston Neymarowi tatuś namieszał w głowie.Zawsze mówił mu odejdź bo przy Messim nie zdobędziesz ZP.Zresztą tatuś patrzył na hajs a nie na szczęście dziecka.Tu miał przyjaciół a w PSG olali go. Mam nadzieję że nigdy PSG nie zdobędzie Ligi Mistrzów.

1

@Kamilos84 No w Dyzmie to mega rola.

1

@mekston Oglądałem mecze Barcelony gdy Ronnie czarował gdy kibice Realu bili mu brawo. Każdy kontakt z piłką był uważnie śledzony.Magik na boisku tylko szkoda że nie koncentrował się tylko ns piłce.

0

@tristan87 Wydaje mi się że większość kobiet piłkarzy są tylko z nimi dla kasy.Większość z nich jest starsza o kilka lat zwłaszcza u graczach zagranicznych.Zresztą ich życie ich sprawa ale jak już Yamal zaczął imprezy to oby nie skończył jak ostatnie miesiące Ronaldinho.Myśle że Pedri czy Gavi mają więcej oleju w głowie.

2

@Cule1234 To że Iniaki spieprzył sobie karierę bo nie wybił się do wielkiego klubu to nie znaczy że młodemu musi mieszać w głowie.Deco powinien sam dać mu odpowiedź że ma 24 h albo drzi do Barcy będą zamknięte.

13

Jeśli Williams po zwlekaniu powie nie ,to za rok olać go.Niech idzie do szejka grać.I to jest wielce prawdopodobne że nie przyjdzie.

0

@kulek22 Ale tygrysami jest?

0

Czy zarząd rozważa sprzedaż Torresa? Bo jest przynajmniej 5 zawodników do odejścia.Lenglet,Torres,Fati,Romeu,Martinez, plus młodzieży na wypożyczenie. Myślę że jeszcze jeden z większych transferów De Jong,Araujo,Raphinha. Oczywiście mam nadzieję że to będzie ostatni sezon Lewandowskiego.

0

@BORO_12 Raphinha powinien odejść bo 2 sezony były po prostu średnie.Miał więcej koszmarnych meczy niż dobrych. A wraz z nim spakować Torresa.

0

@pt9 Kolego przez ostatnie lata to Pis podzielił ludzi.Kiedyś były spory ale w granicach rozsądku.Ale Jarkowi pasuje taka polityka. Obdzucanie się gównem i plucie jadem .

1

@Comentateiro Akurat gdy Pis pluł w twarz dziennikarzom i ludziom z życia publicznego stał się jednym z nich . Stał dumnie obok Kurskiego i tolerował to wszystko. Karma to suka. Czekali na drobne przewinięcie i się doczekali.Kurzajewski to samo robił.Sprzedali się i tyle w temacie.Tak samo Stanowski pisowiec. Wyjdzie na jaw co robił kilka razy u Obajtka w Orlenie.Dla mnie jest to sku.....ństwo w czystej postaci.

1

@Barcasub Lech taki wodnisty lecz mocno gazowany:-D

0

@Pedri16Future Barcelona to jednak dalej Hiszpania i jest zawsze szansa co roku walczyć o mistrza i przede wszystkim gra w lidze mistrzów. PSG to gra w złotej klatce raczej nie pójdzie tam. Albo Barca albo Bilbao

0

Optymizm,ofensywa pełną siłą a tu już miesiąc minął i dalej Laporta z ręką w nocniku. Nico nie podpisze to Olmo będzie i ot cała zabawa.Brawo dla nieudacznika Deco.

0

Dziś wielkie ściganie w Bydgoszczy może być super widowisko.Buczek pokaż jak się śmiga po bandzie.

2

@Prorokk Historia europejska zostawiła swój znak w Ameryce Północnej ,Południowej, Środkowej.Hiszpanie,Anglicy zabijali inne narodowości dla wzbogacenia się. Wyprawy krzyżowe po to by mordować w imię Chrystusa inne wiary. Nic się już nie zmieni ludzie sami się wytępią. A teraz wszystko się kumuluje i będzie gorzej.

0

Coś mi się wydaję że Nico zostanie jeszcze na rok i podniosą klauzulę. Jakoś nie wierzę Laporcie by ktoś przyszedł.Szrot dalej zalega na ławkach Barcelony i nie mają zamiaru odchodzić. Było by lepiej jeden rok poświęcić nikogo nie kupić lecz rozwiązać kontrakty.De Jong nie zejdzie z pensji Lewandowski również to nawet Mapet w Realu zarabia mniej. Miało być rozliczenie Bartomeu i co???? W tym roku ograniczył bym Lewandowskiemu minuty by nie przedłużył sie z automatu kontrakt.I teraz pytanie do wszystkich gdzie ta umowa z Nike???Gdzie te przychody ze sprzedaży,? Odejdzie jakiś pionek za grosze i to będzie wszystko.

0

@Dari0G Z mojej bajki....Gdybyś miał trochę przyzwoitości trochę zrozumienia to byś zamilkł.Swoje wylewy zostaw dla siebie.

7

Do wszystkich którzy wylewają hejt na temat olimpiady przełączcie program bo tyle u was nienawiści,pogardy. Macie nudne życie oi tylko tym żyjecie. Można mieć opinie czy się podoba czy nie? Ale tu jeden kretyn nawet napisał że jeszcze zamachu bombowego brakuje.Co z wami jest ludzie.

0

@Yamal_Williams Do zasypiania idealna super wykonanie.

0

@Chaoss Ponoć po olimpiadzie w Berlinie na Adolfa mieli mówić w tajemnicy Ovens bo był zafascynowany gościem.

0

@JordiAlbion Ekstraklapa mnie nie przekonuję. Ale ME,MŚ w piłce nożnej jak najbardziej no i oczywiście La liga Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?