0

@Faro ty lubisz awokado ?

0

@TR3YWAY widzowie ...

1

Atmosfera kosmos @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 chodzi na zabiegi ;P, za pensje adama sławinskiego

2

@MirusAmisz polecam ryby od @Kessie

1

@FcPortoFan1999 boras szacun ksw w warszawie sie śkonczyło koło 1 .

1

@Kgorecki2500 ta surówka porowa jest kozak.

3

@Giwera Potrafi zagrac kosmos mecz a potem coś niegra. ja już mniej sledze ale kiedyś jak byla zajawka w polsce to sie sledzilo turnieje, rataj musi poprawic wiadomo dable bo 32 legedarne :P, musi poprawic topa

0

@Prorokk no tez tego nie ogarniam , ale interesy robili a to zawsze łączy

2

@Prorokk to ja wiem prezes , WRWE ale już chyba bez E @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 no ja nic nie mówie,bo wiem ,że tutaj gol widmo lub napastnik niecieczy zagra mecz życia .

1

@FcPortoFan1999 pograłem na płock bo 2.70 to kurs który trzeba grac.

3

Przed meczem: Ruch Wisła (19.04.26)

Wiślacy mają problem z wejściem na sektory gości ale w przeciągu dwóch lat aż trzykrotnie zajechali na wyjazd w liczbie przekraczającej 20 000. Dziś własnie jest ten trzeci raz, do Chorzowa dotrą pociągiem specjalnym oraz transportem kołowym a na stadionie pojawi się łącznie ponad 50 000 widzów.

@FcPortoFan1999 kosmos .

0

@MateS bez szans

0

@MariusGajusMaximus lubisz bigos?

5


Przypadek pan na 2 planie.

2


wesoło @FcPortoFan1999

5

@LAMC_10 zobaczył @Kessie i dostał orgazmu

5


@Bernard777 @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 padło już

2

@FcPortoFan1999 tylko prosze o propozycje tak , żebym sie nie obrazil 800? hahaha wychodze

2

@FcPortoFan1999 @Marusek zwarty i gotowy

0

@Ilka @FcPortoFan1999 jak żyć ?

0

@Ilka lepiej żeby Widzew to poprostu utrzymał .

2

@FcPortoFan1999 Przed meczem: Radomiak - Widzew (18.04.26)

Fajne, kibicowskie spotkanie zapowiada się w Radomiu. Miejscowi organizują efektowny przemarsz przed meczem a Widzew zajedzie w komplecie (748). Ponadto podczas spotkania Warchoły będą prowadzić akcję "czerwony liść" i poszukiwać przyjezdnych na swoich sektorach.

0

@MateS wszystko uwarunkowane od dziecka Stal rzeszów dobre relacje z widzewem i ruchem , a kosa zawsze z łks cracovia

1

@FcPortoFan1999 ale lubie widzew i ruch

1

@FcPortoFan1999 rts rts !

0

@TR3YWAY od tej siłowni ci odbija

2

@Ilka lubisz rotę ?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?