0

@Transu96 Dobry balet był, to prawda

9

Jak tam użytkownicy konta Premium po wczorajszym zlocie? Jak się trzymacie?

4

@Vahn Że mi Pan odpisał xdd :D

8

Dobrej nocy kochane świry

4

@sebasek99 Na łazarskim rejonie Nie jest kolorowo, co zrobisz

3

@DaPi Uuu antyestebanizm A ja lubię gościa, spoko morda. Socjo tak samo dobry świr

1

@Hushovt Piękne słowa

0

@kenneth99 Ma dystans do siebie chłop ;P

0

@Rewolucja123 ktoś z La Rambli linka podeslal i gościa pracy pozbawił xd

2

@Grzesior667 Kobita się nie myje? :P

0

@Chwytliwy Jak tam Orton? Nie oglądam tego od dawna, już mnie to nie kręci jak kiedyś ale jednak mój ulubiony zawodnik i ciekawe jak mi tam idzie :D
PS. Już napiszę za wszystkich innych. Kto ogląda ten teatr, jak to ustawione wszystko i ogólnie cyrk. Może nie będą pisali już

4

@wawrzyn1 No to my wszyscy wiemy że nic do dyskusji nie wnosisz więc to raczej z Tobą nie będą ludzie zaczynać konwersacji:)

1

@Homeopata8989 Bramka piękna ale czy nie do powtórzenia nawet na orliku gdy gra się z dzieciakami? Nie przesadzajmy. Piłka po prostu idealnie naszła jak złożył się do tej przewrotki. Oczywiście nic nie ujmuje bo żeby takie coś w meczu wyszło to 1 na 100000

0

@Chwytliwy Mówisz o Alenii? Zgadzam się w 100%

2

@Tomek_TF Nadzieja Hiszpańskiego Rolnictwa

0

@Coutinho007 W dupach się przewraca xd

1

@Encore To ja ci serce na Vesteris oddaje A ty inny serwer polecasz, tak się nie robi:(

3

@Kapitan hawk Pijani pewnie, menelstwo i osiedlowa ławeczka

0

Tutaj klip do piosenki Bedoesa z moim udziałem, osoby z avka rzecz jasna


0

@snoopdegie pół litra na dwóch

4

@Chwytliwy Ronaldo?

6

Dobrej nocy mordeczki. Pozdro 600 sikalafą eeeeeeeloooo

0

@Colon Król Polskiego Internetu Marcin Rafonix Krasucki. Oczywiście królowie razem z @kenneth99 bo o Rudinho trzeba pamiętać

0

@Chwytliwy Ale napijemy się z tego powodu?

0

@TheNekro94 Aaa i wszystko jasne. Spokojnego wieczoru kochaniutki kawalerze

0

@COU_11 #TEAMBONUSBGC

0

@TheNekro94 Co ty taki nerwowy jak Najman w ringu?

1

500 tysięcy na bank czy 50% Na 10 milionów? Co bierzecie?

0

@kenneth99 Jaki świr, gituwa filmik

3

@kenneth99 Jak ty dzik jesteś normalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?