3

@BARCA_FOR_EVER fejk, przecież Messi nie znosi Griezmanna

1

@bartoszekkk Który Busquets by miał 4 lata? Chyba Oriol xd

0

@Konias4318 To jest top pomocników moim zdaniem, znakomity grojek

1

@bixmix Strzeli hat tricka jakiejś Genoi i znowu będzie najlepszy w historii, i dzięki niemu Juve zdobędzie mistrza A on zostanie najlepszym zawodnikiem ligi. Spokojnie

1

@Hushovt Nie zostawię kolegi z Rambli samego z problemami. Polewaj i opowiadaj

0

@Hushovt Co masz ciekawego do polania?

0

Chętny ktoś pograć na jakimś privie w metinka? Vesteris albo Gromo preferuje. Na tym drugim brak alchemii, szarf i naprawdę przypomina klimat złotych czasów

1

@Socjopata 50% zniżki i 10% SM więcej przy każdym zakupie. Wiesz co to oznacza

1

@Socjopata Wbijaj za dozo w m1 bo impreza jest dobra. Blaski dropią jest po co żyć

0

Jak mija poniedziałek kochane świry?

1

@nammah Nie no takie coś to Panie nie wejdzie xd

0

Aston Villa pocisnie Newcastle? Fajny kurs jest

0

@kerouac tylko tak pisze bardzo dużo ludzi A raczej nie wszyscy mają tych samych znajomych

1

@Katalończyk 99 Ja wziąłem Apap noc w dzień i żyje ale nie mów nikomu.

7

@msmsms Wolałem być bystry, ale jak zamontowalem do wózka widłowego dopalacz rakietowy żeby szybciej jeździć i się szefu o tym dowiedzial to teraz wolę być 1 typem

3

@Mesi12 @Socjopata na długiej przerwie idziemy do niego

6

@NeroTFP Kiedyś to byli debile wśród ludzi. Teraz na odwrót niestety. Spoleczenstwo robi się coraz glupsze i nie zanosi się na poprawę

2

@kerouac Muzyka z gwiezdnych wojen:)
Kylo Rena, Marsz imperialny, Battle ofthe heroes. Ogólnie wszystkie utwory z Star Wars:)

0

@Fake69 1 stycznia chyba

1

@Mario96w Gold .

0

Kiedy jakas konferencja Ulanych? Może wpadniesz do mnie na strimka

0

@marcin000019 Trochę się wyrobiło w porównaniu do tego co było kiedyś. Teraz walka z Wojtkiem Golą to zobaczysz moją najlepszą wersję

0

@marcin000019 Właśnie nie widzisz Panie kochany

4

@Jakchcesz Bad gateway na Fcbarca

0

Tyle lat robiłem klatę, chciałem mieć stalowe mięśnie

0

@Luki 10 De Light

0

@bartoszekkk I z rzeczywistością, przecież to niemożliwe

0

@Ronin47 Amnesie mega polecam tak samo. Kozak horror na którym serio mozna zostawić brązowy ślad na bieliźnie

0

@Kapitan hawk Kto taki mądry?

2

@Esteban_ Jeszce go trzyma? @Socjopata Serio aż tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?