3

Wielki dzień nadszedł, człowiek z mojego avka Marcin Rafonix Krasucki kończy dziś 26 lat. Zaśpiewajmy wszyscy sto lat i udostęnijmy dalej. Niech to info dotrze do prezydenta

5

@Elnuum On tej mocy to nabiera już tyle co Bonus BGC umiejętności zapaśniczych

0

@Colon Do mojego avka to żaden Damon nie ma podjazdu. Król Rafonix jest tylko jeden xd

17

@Iago Przejdzie Ci szybciutko. Z fartem wariato

0

@Colon Szpaku- BLACK SWAG
Tak napiszę że się trochę pospinali o te rapy dzisiejsze xd

0

@Transu96 Metali nie mam xd

0

No nie wyczymie zara. FMS z +0 Na +4 u kowala gładko. A potem użyte 76 bodzi i mam FMSa +6. To się nie dzieje

0

@Piorun Na pewno w kolejność praca i gry?

1

@Transu96 Po tych słowach widzę że mam doczynienia z fachowcem. Może jakieś wzajemne porady?

1

Kowal kowal z Jiino. Jak ja Cię gościu nienawidzę

0

@Grzesior667 Mam trochę CV i myślę że.od jutra ruszymy. Skontaktuje się z wybranymi

0

@WisniaKala Już się robi kochaniutki

0

@msmsms Myślałem że mnie już nic nie zaskoczy A jednak

1

@WisniaKala + ile chcesz tą stalke? Xd

0

@Transu96 Czekam czekam. Ale lognij ch2 bo lagi

0

@Grzesior667 Medium taki:)

0

@Transu96 Ch1 za dozo. Pvp, zapraszam całą Ramble. Koniec żartów proszem pana

0

@Grzesior667 Akademia Vesteris albo Gromo. Co wolisz. Gromo naprawdę przypomina złote czasy metka i jeden z lepszych serwerów hard. Brak alchemii, szarf

3

@bixmix pisałem dziś, lepiej grac Napoli niż ten śmieszny Arsenal

2

Ktoś chętny do wspólnego grania z doświadczonym metinczykien( najlepszym na La Rambli), serwerek do ustalenia na luziku. Składać cv świrki kochane

3

@Kajtek77 Wiesz czym różni się harcerz od żyda? Harcerz wraca z obozu :P

1

@Transu96 To trzeba usiąść na spokojnie

0

@IAmBackCules O kurde faktycznie link się niezły wkleił xd Usunąłem lepiej xd

@Danny Gaucho będą FC Ulani?

0

Komentarz usunięty

2

@kulek22 Weź Arsenal to mi zawsze kupon zepsuje xd To już wolę stawiać Napoli niż Armatki wodne

11

Jakieś ciekawe pewniaczki na dzisiaj wariaty kochane? Tak Żeby za dwójkę z 20 tysi wyjąć

2

@KamQiX Biere 5

2

@Barca_Big_Moment Pierwsze info to uczucie jak diss Peji z Tede xd

3

@KamQiX bo to ogólnie dobry byk i o bukmacherce można pogadać. Reszta już wymienona normalnie chyba
PS. Ja to gwarantuje w moim programie ochronę przed banem. Obniżenie ceny konta Premium i co weekendowe La Ramblowe spotkania. Buziaczki ;*

3

@BARCA_FOR_EVER fejk, przecież Messi nie znosi Griezmanna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?