0

Wlasnie loginu nie pamiętam ;D
Ale mam na koncu języka ;D

1

Nawet w takich pilkarzykach pewnie Boski szuka karnego ;D

0

Powiedzial, ze da mu 400 zł jak wyślę mu wcześniej dyszke ;D

3

W tym wypadku powinieneś się cieszy ze dyche stracileś a nie narzekać

0

Prawde mowiąc to ze 3 razy ale mialem okazje ;P

0

Ej, ja to wymyślilem haha ;D

2

I jeszcze Ronaldo!

0

Stary, w takim wypadku moze ni nigdy kupon nie siadać ;P

0

Haha w następnej kolejce ;P

0

Dzięki wielkie:) Myślałem, ze kolega wyżej użyl ironii :)

9

W Pichichi ter Stegen też nie jest bez szans bo traci raptem 1 bramkę

0

Co zrobił?

23

Nawet największy Real w lidze może przegrać ze średniakiem 2:1 :)
Getafe-Sociedad 2:1

10

Piękny wynik, piękne popsute kupony! Brawo Girona!

5

Warto dodać, że ter Stegen ma tylko 1 bramke mniej, więc w Pichichi też bym go jeszcze nie skreślał

0

Myślałem przez sekunde, że Leo trzyma browara xd

0

Jak Real psuje kupony to żadna strata ;P

0

Kwestia gustu ;P

3

Dodałbym Umtitiego :)

0

A to Czawi nie gra na lewym skrzydle i nie idzie mu całkiem całkiem?

0

Juz ma złotą piłkę to po co? ;D

0

A ter Stegen???

1

Aaa sorki wielkie ale to juz od razu sie z Realem kojarzy :D

0

Ja tak samo. Nigdy zlego slowa na niego. Jak widać, warto dać szanse młodemu na ,,pełny etat"

0

Lepiej zeby wszyscy z kija pograli a nie jakies wjazdy

0

Chyba mamy 4 pkt przewagi a jak Real przegra to magiczne -7

0

Ogolnie sklady Valverde to nieporozumienie. Ale teraz są wyniki. Poczekajmy do wiosny jak najważniejsi bedą zajechani to sporo osob przejrzy na oczy:)

6

A ja nie boje si tego potwierdzic. Z nim naprawde mozna czuc sie spokojniejszym

0

Uziemienie też jest czasami potrzebne ;P

0

To sam zacznij ,,kopiować", bo Ty pajacujesz.
Doceń chlopaka za cięzką i dobrą robote. Zaloze sie, ze 90% rzeczy wiesz z jego komentarzy ktore są o wiele szybsze niż artykuły a i tak Ci się nie podoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?