gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie na tą chwile do wyjęcia są: Gimenez i Griezmann LUB Coutinho. Jeden z nich bo na dwoch raczej zabraknie $$$
0
Swiętuje gola sprzed 9 miesięcy ;P
3
A ja Gimeneza:) do wzięcia za darmo, ograny i młody w druzynie ktora slynela z żelaznej obrony:)
2
Pierwszy byl przy śmierci Tomka? ;P
0
Ja tak samo. Naprawde interesująco naciska na zielone pola
0
Sheim to easy. Jesli szukasz harda to tylko Tamidia:)
Praktycznie wszystko z klasycznego PLa tylko exp 1,5 i Yang 2,0. I dodatkowo bardzo wazna dla mnie rzecz. Pierscien teleportacji:)
Classic mt2 pobralem wczoraj, nie polecam:)
Takze Z easy to Sheim, no i oczywiscie GladoR, a z harda Tamidia:)
1
Tez mi sie z Malyszem od razu skojarzylo xd
0
Ja sie budze codziennie okolo 3 w nocy od dluzszego czasu ;p
0
Gallactic Football
NARUTO!
Zeck i Luther
H2o
Nie ma to jak hotel/statek
Spider Man
Świat Wedlug Ludwiczka
Fineasz i Ferb
Ja w kapeli
Ach ten Andy
To były bajki!
0
Jest cały czas Disney channel:)
0
Courtois to kozak:) Polecam:)
0
Na ulub niestety nie ma :/
0
Zapraszam na Sheim mt2 :)
0
Wracamy do wspolnej gry? :D
0
Wczoraj wyszedł nowy Priv: Sheim mt2
Polecam gorąco:)
Dodatkowo gram na Tamidia mt2, Glador mt2 i troszke Almadia mt2
A jesli chodzi o Classic. Jest to global? I dlaczego taką beke z niego cisną?
Ps. Kusi troche zaczac grac na globalu, ale jak.myślę, że po raz enty wszystko od nowa... Ehhh
0
W sumie racja. Ciekawa sprawa. Chociaz z tym zarządem nie ma czego sie spodziewać ;p
0
Mam pytanie. Jest mozliwosc pobrax na telefon cale albumy/płyty?
Bo zacząlem dzis pobierac nowe kawałki ReTo z kruka i naprawde fajnie to wygląda jak jest wszystko tak ,,oryginalnie", a nie wiem, gdzie moge pobrac csly album naraz:) Z góry dzięki. Chodzi mi o płyty ReTo- DAMN, Moonlight
0
Fakt, pomyliłem pojęcia ;D
Dzięki:)
0
Proponuje Digne za Shawa:)
0
Napisalem ze oglądałem pare lat temu z mamą ak bylem mały ;P
1
Mam taką samą, jedyna na ktorą wylozylem sporą kasę:]
0
Choć z drugiej strony dojdzie jeszcze Mina i zsstanawia mnie czy potrzeba a 3 nowych
0
Czyli te serialowe cuda ;P
Dzięki ;D
0
Ano może , nie pamiętam ;P
Podobno Sabina umarła? Xd
0
Jeszcze Kindze umarł jakiś koleś na motocyklu chyba ;D
0
Czyli ,,wiem kiedy skończyć" ;P
0
Ale mozna kupic legalnie coinsy? Np. W Emipku? Czy wszystko to ryzyko
1
Pewnie Funduszu emerytalnego nie mają... Porażka, jak to Francja
0
Dokladnie. Wedlug mnie najlepsza opcja :)
13
Pewnie obojniak xd