gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co masz na myśli?
2
Zawsze będę mial sentyment do Szpaka:) Ten jego głos wybacza jego błędy, przynajmniej w moim wypadku nikt inny nie zrobi aż takiego klimatu:)
1
Glowy nie dam, ale WYDAJE MI SIĘ, że liczysz od powtórnego :)
2
Wybrany świeżak ;P
Oczywiscie gratuluje zwycięzcom, ja jednak głosowałem ba KamQiXa :)
1
Skorża nie będzie mial świeżaka bo nie zbiera punktów ;P
0
Zgadzam sie. Na tą chwile oczywiście :)
0
Myślę, że na remisie się skończy ale obym sie mylił i Leszek wygrał:)
0
Czyli rozumiem, że wykreślasz bluze i spodnie z dziurami z odpowiedniego ubrania i taki stroj nigdzie nie jest odpowiedni poza domem?
0
A ja blisko 6800 nieprzeczytanych artykułów:)
1
Komentarz usunięty
0
Tylko w wiadomościach ta liczba moze sie zmienic bo nie wszyscy np. Zostali znalezieni
2
Ja również Perquisa bardzo szanowalem i lubilem.
0
Serio poniżej poziomi disco polo? Bo odważne zarzuciłeś stwierdzenie ;P
0
Może będzie coroczna gala ;p
0
Pierwsza kupiona paczka w grze i Griezzmann ;D
A sprzedalem najdrożej bodajże Sterlinga
0
Mam dokladnie takie samo zdanie:)
1
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/703842/szok-rafael-marquez-byly-pilkarz-barcelony-ukarany-za-zwiazki-z-mafia-narkotykow
Poszukalem i tyle znalazlem:)
1
Tez go lubie ale no widocznie pensja pilkarza byla za niska ;P
0
Wlasnie on chyba jakimis dragami handlował czy się mylę? Czy coś w stylu Mafii?
0
Starsza komedia?
Przekręt z Bradem Pittem
Blues Brothers (polecam!)
0
Proponuje spytać użytkownika: KamQix
On robi swietnie takie roboty :)
1
Dokladnie tak:)
0
Lewy 6. Wśród napastników:)
Przed nim Luisito i Dybala :)
1
To było chyba Villanovense gdzie po pierwszym meczu było 0:0 a w rewanżu bodajże 8:0 :) Ale głowy nie dam :)
0
Jak witaja się ze sobą Papieże?
0
Aha, dzięki bardzo za info :)
0
Czyli dziś to jakiś odpowiednik złotej piłki czy jak?:)
0
Widać, że wiek zrobił swoje ;/
Chociaz z drugiej strony, nie jest aż tak stary :/
0
Za co są karty hallowenowe? :)
0
Spoczko:)
Trzymaj się, pozdrówki:)