0

Vamos, Ansu !
Walcz o Mundial !

0

@totalcrack Mniejsze płace akurat nie mają wpływu na przychody...

0

@Kidd O czym Ty piszesz ?
Akurat mnie, moim znajomym kibicom sobota 16 to termin kolidujący z innymi spotkaniami, aktywnościami,
W sobotę musiałem być akurat na pikniku rodzinnym firmy mojej żony, w niedzielę mecz obejrzeliśmy oboje...

0

@Rsk94 jakie 4:0 z rezerwowym Realem ? To był jakiś sparing, o którym nie wiem ?

3

Czyli oni jednak uważają, że Griezmann to wzmocnienie, skoro w najtrudniejszym z ich dotychczasowych meczów startuje od pierwszej minuty.
A jednak, w pozostałych nie wpuszczają go od pierwszej, choć idzie im w tym sezonie średnio.
Madryt to jednak stan umysłu...

9

Martwi mnie Raphinha...
Dziś wszedl na podmęczonego rywala, a i tak większość dryblingów nieudana, a odegrania piłki często były blokowane przez piłkarzy Elche.
Dembele, mimo, że zagral przeciętny mecz i tak prezentował się lepiej

0

Autobus pewnie zaparkuje przed bramką gości, a takie mecze lubią się różnie kończyć.
Oby szybko strzelić pierwszego gola i ustawić sobie przeciwnika.

0

@marcin62 Frekwencja powala :)

0

@Nano22
Mam dom i mogę wyłączyć oświetleni elewacji, mogę ograniczyć część mojego energożernego hobby (wypalania kawy, warzenie piwa - zresztą mam w piwniczce 80 butelek :) )
Ale muszę od czasy do czasu coś wydrukować w 3D (bo taką mam pracę), muszę jeść (a mam indukcję) muszę przeznaczyć kWh na wodę ze studni.
Kiedy zakładałem PV (całę szczęście że to zrobiłem) zużycie miałem na poziomie 3.4MWh rocznie, więc dobrałęm instalację tak, aby po opuście dała mi 3.8MWh (chciałem jeszcze założyć klimę).
Klimy nie założyłem a i tak mam 3.8kWh - ja musiałem zrobić upgrade sprzętu, cyn potrzebował swoje stanowisko i w tej chwili zamykam sie na 0
A jeszcze chodziła mi myśl, żeby wywalić gaz i przejśc na pompę ciepła...

2

Gra lepsza niż wynik.
Naszych odcięło na 5 minut i Bayern zrobił to, czego my nie potrafiliśmy, mając w pierwszej połowie 2x więcej okazji.

0

Porównując do tego co graliśmy rok temu z Bayernem, to jest PRZEPAŚĆ.
Rok temu nie nadążaliśmy fizycznie, dawaliśmy się stłamsić, dziś gramy jak róny w równym, kreując więcej sytuacji bramkowych, oddając więcej strzałów.
Asekuracja w obronie jest kluczem do powstrzymywania Mane, Sane i Musiali.
Szkoda, że Lewemu nic nie wpadło.

Na druga połowę... Może Fati na Raphinhe ? Może de Jong na Gaviego, jeśli wyczerpią mu się baterie, bo trzeba mu to oddać - jest wszędzie.
Chciałbym zobaczyć jego statystyki przechwytów i odbiorów :)

0

Panowie... Naprzód !
Zmazać wszystkie ostatnie mecze hańby !

0

Czyli Lewy gol i dwie asysty ? W klasyfikacji kanadyjskiej odlot

1

@fotohobby A jednak wyszli jeszcze postrzelać

0

Myślę, że dograją to na spokojnie, raz, że sytuacja nieciekawa, dwa- po takiej długiej przerwie mięśnie są bardziej narażone na urazy.

1

Dużo zdrowia ! I powrotu na kolejne mecze LaLiga

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Tam przed meczem zasłabły nawet dwie osoby z obsługi technicznej. Szacun dla piłkarzy, my nie czujemy w jakich warunkach muszą grać...

1

@catalanian09 Jeśli trwa resuscytacja i nie ma przywróconych funkcji życiowych, to go przecież nie wrzucisz na nosze

0

@tko Myślę, że to dograją - nawet na zasadzie "ty do mnie, ja do ciebie"

0

@Muchaa10
Nudzą się w obronie, z przodu 3+

5

Jako plus trzeba odnotować fakt, że ten drugi skłąd dał nam w końcu prowadzenie. Fajna asysta 2. stopnia Raphinia -> Gavi
Ale po zmianach gra z przodu nabrała wigoru.

Raphinha dziś może przeciętny, ale i tak lepszy, niż Ferran...

3

Ten kiepski Raphinha i tak oddal jeden z najgroźniejszych strzałół (w słupek) czym dał jeszcze okazję na powtórkę Ferranowi.
No, generalnie to się to nic z przodu nie klei i chyba cała szpica powinna pójść do wymiany (na Lewy + Fati + Dembele), do tego Pedri

4

No i wiemy, dlaczego Depay nie jest Lewandowskim...

2

Chyba pierwszy mecz w sezonie w którym nie jesteśmy faworytem:
https://naforum.zapodaj.net/images/b92c69687816.jpg
;))

4

Ale sie meczycho szykuje we wtorek, oby był to słodki smak rewanżu za ostatnie porażki z Bawarczykami.
Jednak kiedy spojrzę na gigantyczną ewolucję, czy wręcz rewolucję, jaką przeszła Barca od zeszłorocznego meczu z Bayernam (kadra + mental + przygotowanie fizyczne) to można wierzyć, że będzie dobrze !

edit na wtorek :)

1

@fryc_86 Tylko że jakby to była lepsza drużyna, to po tych kontrach po pierwszych 20 minutach mamy dwie bramy w plecy.
Ja rozumiem, że można stracić piłkę podczas próby dryblingu, ale nie posyłając ją ze skrzydła do środka boiska w okolicach linii środkowej

0

@Matix90 Za te bezmyślne podania w poprzek, dziś po jego beztroskich zagraniach poszły dwie kontry.
Poza tym nie zawsze nam chodzi o szarpaną grę, prawda ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sądzę, że jak Xavi dokona zmian, to zmiennicy jeszcze bardziej rozruszają towarzystwo. Tacy Raphinha, Memphis, Balde, czy Ferran zrobią wszystko, żeby nawet w trakcie 20 minut zaistnieć

4

Dembele to jest jednak fenomen - dwie zje.ane akcje, potem dwie genialne.
Dwubiegunówka.
Kochać, albo nienawidzić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?