fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Lewy udowodnił dziś, że Roque jest potrzebny od zaraz.
Szalę goryczy przepełniła sytuacja z 2. połowy, kiedy stoi na 16m, pokazuje Felixowi, gdzie chce dostać piłkę, dostaje ją, a ta robi mu bilard między nogami, zaraz jest obok obrońca i po akcji.
Patrzę na Lewego i od jest niestety strasznie ślamazarny - nie chodzi mi o szybkość sprintu, ale zanim on przyjmie, zanim się odwróci, zanim weźmie zamach....
...to już dawno nie ma piłki
3
Jest zwycięstwo, jest pierwsze miejsce, a teraz byle do wiosny :)
0
Fizycznie nie wygląda to najlepiej, połowa drużyny nie dojeżdża, co powoduje brakiem skutecznego pressingu, skoków pressingowych.
Pojedynczy zawodnicy Porto są w stanie poprowadzic piłkę przez 1/3 boiska, mijając 2-3 naszych piłkarzy.
Lewy znów bezproduktywny - oczywiście może w końcu dostanie dobre podanie , czy precyzyjną piłkę na głowę i coś z tego wpadnie, ale póki co jakby go nie było...
0
Bayern jest zainteresowany, Araujo "ma być" zainteresowany, ale to wszystko ponoć "bardzo mało prawdopodobne" :)
Jeśli my popadniemy w przeciętność, to gra w takiej drużynie jak Bayerm może być bardzo kusząca dla jednego z topowych obrońców...
0
Wydaje się, że efekt nowej miotły Xaviego zadziałał tylko w zeszłym sezonie.
W tym gramy przewidywalnie, a co najgorsze ślamazarnie zwłaszcza w pierwszych połowach...
0
@Kidd
"Kolejny poseł wyciąga argument, że "ktoś chce być mamą, tatą ale nie stać go na In Vitro".
No to w takim wypadku jak chce wychować dziecko? Przecież wychowanie dziecka, zapewnienie mu godnego bytu, również kosztuje i to nie mało."
Wiesz, jaka jest skuteczność in vitro ?
Jakie szanse, że za pierwszym razem i po wydaniu 15tys doczekasz sie dziecka ?
"Dla wielu par metoda wspomaganego zapłodnienia nie kończy się na jednym transferze zarodka. Skuteczność in vitro u kobiet w pierwszym cyklu wynosi około 33%, podczas gdy dla ósmego cyklu szansa ta wynosi nawet 77%. Dla kobiet poniżej 35 roku życia skuteczność zapłodnienia pozaustrojowego ocenia się na około 50%. W przypadku kobiet powyżej 35 roku życia, szansa ta stopniowo się zmniejsza. Natomiast wciąż daje możliwość na pomyślne zakończenie procesu in vitro.?"
Pierwszy cykl - 33% 15 tys zł
Osiem cykli....-77% 120tys zł
"argumentacja, że ktoś się musi zapożyczać, bo nie stać go na In Vitro rodzi we mnie od razu pytanie: to jak ma być stać taką osobę na dziecko?"
To tak samo jak z domem - nie każdego stać, żeby kupić od ręki, ale wielu stać, żeby w nim mieszkać, spłacając raty kredytu
0
@LS nie ma "czipów" to nie ma co w nich wymieniać...
0
@Fenelon jakby im to coś dało,.to by koalicja może była.
Po co tworzyć koalicję, skoro i tak nie daje większości ?
1
No to ma chłopak po Euro, bo jakiś wuefista nie zadbał o rotacje....
Mam nadzieję, ze na przyszły sezon się pozbiera.
2
W takim po takim wejściu powinni go profilaktycznie ściągnąć z boiska, tym bardziej,nie Ruiz od razu mówił do medyków "kolano, kolano"
A umówmy się - biedy na ławce nie mieli...
4
W tym wszystkim najgorsze jest to, że Gavi przy swoim stylu gry będzie miał sporą szansę na odnowienie kontuzji (byli już tacy, co zrywali więzadła 2, albo 3 razy), a jak zmieni sty gry, to już nie będzie "ten" Gavi...
Pier...ny pech....
3
@JarekS Yamala chcieli sobie "zaklepać", żeby zagrał 4 mecze i nie mógł grać dla Maroka
Tak to niestety wygląda w wielkim futbolu...
1
Proponuję, żeby ci, co wylewają pomyje na sztab medyczny Barcelony, zobaczyli sobie co tę kontuzję spowodowało...
0
No to jak teraz Ferrran po strzelonym golu podbiega po koszulkę Gaviego, to znaczy, że może być bardzo źle...
0
Powinien zejść zaraz po tym, jak wykręcił kolano po wejściu Gruzina...
0
@michalgajdek Chyba kolano po wejściu Gruzina. Potem jeszcze wygrał główkę w polu karnym i było ok, a ból i efekcie zejście nastąpiło po zrywie do biegu na prawym skrzydle.
0
No tak, sprzedadzą Raphinhę i Yamal zostanie zajechany do maja
5
No Panowie... To teraz grać tak, żeby wstydu nie było :)
2
@MesQueUnClub_87 "Kolega sam bez wsparcia dał sobie świetnie radę,"
W przeciwieństwie do Ciebie, ale może następnym razem będzie lepiej :)
0
@Awtameok_Klana
Kompletnie nie rozumiesz pojęć ubermensch. untermensch, lebensraum, które definiowały działania Niemców.
Przeczytaj sobie najpierw:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Untermensch
Do pewnego czasu Polska miała poprawne stosunki z Niemcami, bo Niemcy były jeszcze słabe.
Ale kiedy zaczeły anektować Austrię, Czechosłowację bez reakzji ZAchodu poczuły się nietykalne
Stąd Gdańsk, autostrada i linia kolejowa.
Musisz być bardzo naiwny, jeśli piszesz o współpracy z Niemcami u progu lat 40.
Chyba, że masz na myśli związek Pan-Niewolnik.
Bo tak nasza narodowość była przez nich postrzegana.
1
@MesQueUnClub_87
"Czyli to co nas Polaków powinno zabić u Anglików jest standardową dawką witaminy D."
Wiedzy nigdy za wiele:
polecam ten kanał
0
@WiernyKatalonii
Rok temu po 3 zimowych miesiącach z ApoD3 4000 (ale brałem 3-4x na tydzień) zrobiłem test i miałem 43 ng/ml, więc spokojnie wystarcza
0
@Awtameok_Klana
Tylko widzisz. Francja nie była wcześniej 3-krotnie rozbierana przez swoich sąsiadów, a Polska tak.
Więc jakby Polska dobrowolnie oddawała Niemcom swoje tereny, a resztę zabrałby ZSRR, to nikt by po nas nie płakał.
Dla nazistów Słowianie to byli podludzie, to dlatego Polacy lądowali w obozach, a Francuzi byli traktowani zupełnie inaczej.
Trochę co brakuje kontekstu, a może po prostu wiedzy o tym, jak wówczas wyglądał świat
0
@Awtameok_Klana
"Ale byśmy mieli niezniszczony kraj jak Francja"
Skąd wiesz, że mielibyśmy kraj?
" Na terenie Ukrainy żyje (około)
połowa ludności z roku 2010. Rozumiesz problem?"
Czyli mieli o niego nie walczyć, tylko stać się ruskim satelitą?
Ty z Konfederacji jesteś ?
4
Gdzie jest TVReal ???
1
@Awtameok_Klana
"Eee tam daj spokój z tą opowieścią.
Nie ma nic haniebnego w pokoju."
No oczywiście, w 1939 też by nie było.
Tylko najpierw nie mielibyśmy Gdańska i kawałka ziemi pod niemiecką autostradą.
Potem pewnie reszty Śląska. Potem może Wiekopolski, a potem stalibyśmy się kolejną Austrią i Czechosłowacją...
Z Ukrainą jest bardzo podobnie
1
@Kgorecki2500
Naprawdę Dmowski napisał "Niema" ?
1
Miszczowie z Konfederacji:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30409210,przemyslaw-wipler-tlumaczy-wpadke-konfederacji-legislatorzy.html#do_t=61&do_g=16&do_s=D&do_w=52&do_v=993&do_st=RS&do_sid=1442&do_a=1442&s=BoxBizImg7&do_upid=993_ti&do_utid=30409210&do_uvid=1700065586838
Ale co się dziwić, przecież, jak się przeglądnęło kandydatów na posłów z list Konfy z miejsc poniżej 4, to można było dostać zajadów ze śmiechu.
0
@Kazragore
"Tu z kwietnia o paliwie"
Żeby podpierać się ruską agencją informacyjną :)
"daję się Bloomberg pisał że coś 70% środków przekazanych Ukrainie zostało rozkradzione to o czym my mówimy."
A chętnie przeczytam. Dasz linka ?
1
@lucas/catalan
"Pewnie jak Duda tak by się ubierał to byś mówił że dziad ale Zełeński to Zełeński xd"
Jeśli Polska prowadziłaby wojnę, a Duda tak się ubrał, to bym złego słowa nie powiedział.
Przykre, że tak prostych spraw nie rozumiesz