25

Lewy udowodnił dziś, że Roque jest potrzebny od zaraz.
Szalę goryczy przepełniła sytuacja z 2. połowy, kiedy stoi na 16m, pokazuje Felixowi, gdzie chce dostać piłkę, dostaje ją, a ta robi mu bilard między nogami, zaraz jest obok obrońca i po akcji.
Patrzę na Lewego i od jest niestety strasznie ślamazarny - nie chodzi mi o szybkość sprintu, ale zanim on przyjmie, zanim się odwróci, zanim weźmie zamach....
...to już dawno nie ma piłki

3

Jest zwycięstwo, jest pierwsze miejsce, a teraz byle do wiosny :)

0

Fizycznie nie wygląda to najlepiej, połowa drużyny nie dojeżdża, co powoduje brakiem skutecznego pressingu, skoków pressingowych.
Pojedynczy zawodnicy Porto są w stanie poprowadzic piłkę przez 1/3 boiska, mijając 2-3 naszych piłkarzy.
Lewy znów bezproduktywny - oczywiście może w końcu dostanie dobre podanie , czy precyzyjną piłkę na głowę i coś z tego wpadnie, ale póki co jakby go nie było...

0

Bayern jest zainteresowany, Araujo "ma być" zainteresowany, ale to wszystko ponoć "bardzo mało prawdopodobne" :)
Jeśli my popadniemy w przeciętność, to gra w takiej drużynie jak Bayerm może być bardzo kusząca dla jednego z topowych obrońców...

0

Wydaje się, że efekt nowej miotły Xaviego zadziałał tylko w zeszłym sezonie.
W tym gramy przewidywalnie, a co najgorsze ślamazarnie zwłaszcza w pierwszych połowach...

0

@Kidd
"Kolejny poseł wyciąga argument, że "ktoś chce być mamą, tatą ale nie stać go na In Vitro".
No to w takim wypadku jak chce wychować dziecko? Przecież wychowanie dziecka, zapewnienie mu godnego bytu, również kosztuje i to nie mało."

Wiesz, jaka jest skuteczność in vitro ?
Jakie szanse, że za pierwszym razem i po wydaniu 15tys doczekasz sie dziecka ?

"Dla wielu par metoda wspomaganego zapłodnienia nie kończy się na jednym transferze zarodka. Skuteczność in vitro u kobiet w pierwszym cyklu wynosi około 33%, podczas gdy dla ósmego cyklu szansa ta wynosi nawet 77%. Dla kobiet poniżej 35 roku życia skuteczność zapłodnienia pozaustrojowego ocenia się na około 50%. W przypadku kobiet powyżej 35 roku życia, szansa ta stopniowo się zmniejsza. Natomiast wciąż daje możliwość na pomyślne zakończenie procesu in vitro.?"

Pierwszy cykl - 33% 15 tys zł
Osiem cykli....-77% 120tys zł


"argumentacja, że ktoś się musi zapożyczać, bo nie stać go na In Vitro rodzi we mnie od razu pytanie: to jak ma być stać taką osobę na dziecko?"

To tak samo jak z domem - nie każdego stać, żeby kupić od ręki, ale wielu stać, żeby w nim mieszkać, spłacając raty kredytu

0

@LS nie ma "czipów" to nie ma co w nich wymieniać...

0

@Fenelon jakby im to coś dało,.to by koalicja może była.
Po co tworzyć koalicję, skoro i tak nie daje większości ?

1

No to ma chłopak po Euro, bo jakiś wuefista nie zadbał o rotacje....
Mam nadzieję, ze na przyszły sezon się pozbiera.

2

W takim po takim wejściu powinni go profilaktycznie ściągnąć z boiska, tym bardziej,nie Ruiz od razu mówił do medyków "kolano, kolano"
A umówmy się - biedy na ławce nie mieli...

4

W tym wszystkim najgorsze jest to, że Gavi przy swoim stylu gry będzie miał sporą szansę na odnowienie kontuzji (byli już tacy, co zrywali więzadła 2, albo 3 razy), a jak zmieni sty gry, to już nie będzie "ten" Gavi...
Pier...ny pech....

3

@JarekS Yamala chcieli sobie "zaklepać", żeby zagrał 4 mecze i nie mógł grać dla Maroka
Tak to niestety wygląda w wielkim futbolu...

1

Proponuję, żeby ci, co wylewają pomyje na sztab medyczny Barcelony, zobaczyli sobie co tę kontuzję spowodowało...

0

No to jak teraz Ferrran po strzelonym golu podbiega po koszulkę Gaviego, to znaczy, że może być bardzo źle...

0

Powinien zejść zaraz po tym, jak wykręcił kolano po wejściu Gruzina...

0

@michalgajdek Chyba kolano po wejściu Gruzina. Potem jeszcze wygrał główkę w polu karnym i było ok, a ból i efekcie zejście nastąpiło po zrywie do biegu na prawym skrzydle.

0

No tak, sprzedadzą Raphinhę i Yamal zostanie zajechany do maja

5

No Panowie... To teraz grać tak, żeby wstydu nie było :)

2

@MesQueUnClub_87 "Kolega sam bez wsparcia dał sobie świetnie radę,"
W przeciwieństwie do Ciebie, ale może następnym razem będzie lepiej :)

0

@Awtameok_Klana
Kompletnie nie rozumiesz pojęć ubermensch. untermensch, lebensraum, które definiowały działania Niemców.
Przeczytaj sobie najpierw:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Untermensch

Do pewnego czasu Polska miała poprawne stosunki z Niemcami, bo Niemcy były jeszcze słabe.
Ale kiedy zaczeły anektować Austrię, Czechosłowację bez reakzji ZAchodu poczuły się nietykalne
Stąd Gdańsk, autostrada i linia kolejowa.
Musisz być bardzo naiwny, jeśli piszesz o współpracy z Niemcami u progu lat 40.
Chyba, że masz na myśli związek Pan-Niewolnik.
Bo tak nasza narodowość była przez nich postrzegana.

1

@MesQueUnClub_87
"Czyli to co nas Polaków powinno zabić u Anglików jest standardową dawką witaminy D."
Wiedzy nigdy za wiele:



polecam ten kanał

0

@WiernyKatalonii
Rok temu po 3 zimowych miesiącach z ApoD3 4000 (ale brałem 3-4x na tydzień) zrobiłem test i miałem 43 ng/ml, więc spokojnie wystarcza

0

@Awtameok_Klana
Tylko widzisz. Francja nie była wcześniej 3-krotnie rozbierana przez swoich sąsiadów, a Polska tak.
Więc jakby Polska dobrowolnie oddawała Niemcom swoje tereny, a resztę zabrałby ZSRR, to nikt by po nas nie płakał.
Dla nazistów Słowianie to byli podludzie, to dlatego Polacy lądowali w obozach, a Francuzi byli traktowani zupełnie inaczej.
Trochę co brakuje kontekstu, a może po prostu wiedzy o tym, jak wówczas wyglądał świat

0

@Awtameok_Klana
"Ale byśmy mieli niezniszczony kraj jak Francja"
Skąd wiesz, że mielibyśmy kraj?

" Na terenie Ukrainy żyje (około)
połowa ludności z roku 2010. Rozumiesz problem?"
Czyli mieli o niego nie walczyć, tylko stać się ruskim satelitą?
Ty z Konfederacji jesteś ?

4

Gdzie jest TVReal ???

1

@Awtameok_Klana
"Eee tam daj spokój z tą opowieścią.

Nie ma nic haniebnego w pokoju."

No oczywiście, w 1939 też by nie było.
Tylko najpierw nie mielibyśmy Gdańska i kawałka ziemi pod niemiecką autostradą.
Potem pewnie reszty Śląska. Potem może Wiekopolski, a potem stalibyśmy się kolejną Austrią i Czechosłowacją...
Z Ukrainą jest bardzo podobnie

1

@Kgorecki2500
Naprawdę Dmowski napisał "Niema" ?

1

Miszczowie z Konfederacji:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30409210,przemyslaw-wipler-tlumaczy-wpadke-konfederacji-legislatorzy.html#do_t=61&do_g=16&do_s=D&do_w=52&do_v=993&do_st=RS&do_sid=1442&do_a=1442&s=BoxBizImg7&do_upid=993_ti&do_utid=30409210&do_uvid=1700065586838

Ale co się dziwić, przecież, jak się przeglądnęło kandydatów na posłów z list Konfy z miejsc poniżej 4, to można było dostać zajadów ze śmiechu.

0

@Kazragore
"Tu z kwietnia o paliwie"
Żeby podpierać się ruską agencją informacyjną :)

"daję się Bloomberg pisał że coś 70% środków przekazanych Ukrainie zostało rozkradzione to o czym my mówimy."
A chętnie przeczytam. Dasz linka ?

1

@lucas/catalan
"Pewnie jak Duda tak by się ubierał to byś mówił że dziad ale Zełeński to Zełeński xd"

Jeśli Polska prowadziłaby wojnę, a Duda tak się ubrał, to bym złego słowa nie powiedział.
Przykre, że tak prostych spraw nie rozumiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?