3

Come on you Hammers! :D

3

Zupelnie inny profil zawodnika. Rafinha ma zdecydowanie wiekszy potencjal niz Sergi.

0

Najwieksze 'inside job' w historii.

0

Juz wole Audi czy cos w tym stylu a nie firme pochodzaca z kraju gdzie niewolnictwo jest stosowane do dzis. I nawet nie probuja sie z tym kryc.

0

Robienie w zyciu tego, co sie kocha i co sprawa, ze czlowiek jest szczesliwy. Najprostsza definicja. :)

0

A ja stawiam na duze rotacje. Tyle ode mnie. xD

31

TOP 5 transferow Barcelony w ostatnich latach. Jak czlowiek jeszcze pomysli, ze Barca wziela za Cesca 33 mln i za Pedro 27 mln, to 18 (slownie OSIEMNASCIE! :D) milionow za Ivana to jak wygrana na loterii.

0

Klauni w zarzadzie.

2

Reklama i tak w koncu przyjdzie. Chodzi o to, zeby wykopac Qatar z naszej koszulki.

33

Cieknie mi slinka na widok ostatniego akapitu.

1

Barca to wiadomo dlatego podam bez. ;D
Ulubione: Borussia, Liverpool, Juventus.
Nie znosze: Chelsea, Arsenalu (chyba przez ich fanbase), przescieradel.

0

Cale szczescie, ze nie mial tej szansy. ;) Sredni trener.

0

Caly system gry wygladal zle za jego kadencji.

0

Tata Martino widoczny golym okiem. https://pbs.twimg.com/media/Cfh986CW4AA2Lje.jpg:large

1

W koncu spelnilo sie marzenie kibicow LFC - zobaczyli Reusa w koszulce the Reds.

0

Ah sory, Groskrojc. :DD

0

Rojs i Szmelca.

1

A tymczasem Cristiano dostal dziure od Danilo na treningu. Chyba czas rozwazac koniec kariery, panie KB7. ;) https://x.com/BallCirculation/status/718444373063675905/video/1

3

Ze srodkiem obrony bym tak nie ryzykowal i wystawil kogos z dwojki Masche-Pique.

8

Lucho o przygotowaniu fizycznym: https://pbs.twimg.com/media/CfhX9ztUMAAo-kl.jpg

Z Twittera @creus_fcb

2

Milosc nie ma granic. ;P

0

Tez naleze do tradycjonalistow ale skoro zrobili poziome to czemu nie pojsc kiedys na kompromis pomiedzy pionowymi i poziomymi? :D
Tak, to moj rysunek. :)

3

Troche surowo Suareza oceniliscie. Przez caly mecz byl scisniety praktycznie sam miedzy kilkoma zawodnikami Atletico a i tak zdolal strzelic dwie bramki.

4

Denis Suarez > Arda

0

1

Barca nie jedzie bronic jednobramkowej przewagi. ;)

1

Co powiecie na takie koszulki? :D http://screenshot.sh/mMhmsF3UZm3y3

36

Ostatni raz, gdy Barcelona wygrala na Estadio Anoeta, Messi wygladal tak: https://fearofbliss.files.wordpress.com/2007/10/messi.jpg

Prehistoria. :D

0

Akurat Ter Sztejgen jest poprawne tylko to 'EJ' nie powinno byc takie dokladne.

8

Albo Laskowski - Orłowski...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?