TOP 5 transferow Barcelony w ostatnich latach. Jak czlowiek jeszcze pomysli, ze Barca wziela za Cesca 33 mln i za Pedro 27 mln, to 18 (slownie OSIEMNASCIE! :D) milionow za Ivana to jak wygrana na loterii.
Barca to wiadomo dlatego podam bez. ;D
Ulubione: Borussia, Liverpool, Juventus.
Nie znosze: Chelsea, Arsenalu (chyba przez ich fanbase), przescieradel.
Tez naleze do tradycjonalistow ale skoro zrobili poziome to czemu nie pojsc kiedys na kompromis pomiedzy pionowymi i poziomymi? :D
Tak, to moj rysunek. :)
Troche surowo Suareza oceniliscie. Przez caly mecz byl scisniety praktycznie sam miedzy kilkoma zawodnikami Atletico a i tak zdolal strzelic dwie bramki.
3
Come on you Hammers! :D
3
Zupelnie inny profil zawodnika. Rafinha ma zdecydowanie wiekszy potencjal niz Sergi.
0
Najwieksze 'inside job' w historii.
0
Juz wole Audi czy cos w tym stylu a nie firme pochodzaca z kraju gdzie niewolnictwo jest stosowane do dzis. I nawet nie probuja sie z tym kryc.
0
Robienie w zyciu tego, co sie kocha i co sprawa, ze czlowiek jest szczesliwy. Najprostsza definicja. :)
0
A ja stawiam na duze rotacje. Tyle ode mnie. xD
31
TOP 5 transferow Barcelony w ostatnich latach. Jak czlowiek jeszcze pomysli, ze Barca wziela za Cesca 33 mln i za Pedro 27 mln, to 18 (slownie OSIEMNASCIE! :D) milionow za Ivana to jak wygrana na loterii.
0
Klauni w zarzadzie.
2
Reklama i tak w koncu przyjdzie. Chodzi o to, zeby wykopac Qatar z naszej koszulki.
33
Cieknie mi slinka na widok ostatniego akapitu.
1
Barca to wiadomo dlatego podam bez. ;D
Ulubione: Borussia, Liverpool, Juventus.
Nie znosze: Chelsea, Arsenalu (chyba przez ich fanbase), przescieradel.
0
Cale szczescie, ze nie mial tej szansy. ;) Sredni trener.
0
Caly system gry wygladal zle za jego kadencji.
0
Tata Martino widoczny golym okiem. https://pbs.twimg.com/media/Cfh986CW4AA2Lje.jpg:large
1
W koncu spelnilo sie marzenie kibicow LFC - zobaczyli Reusa w koszulce the Reds.
0
Ah sory, Groskrojc. :DD
0
Rojs i Szmelca.
1
A tymczasem Cristiano dostal dziure od Danilo na treningu. Chyba czas rozwazac koniec kariery, panie KB7. ;) https://x.com/BallCirculation/status/718444373063675905/video/1
3
Ze srodkiem obrony bym tak nie ryzykowal i wystawil kogos z dwojki Masche-Pique.
8
Lucho o przygotowaniu fizycznym: https://pbs.twimg.com/media/CfhX9ztUMAAo-kl.jpg
Z Twittera @creus_fcb
2
Milosc nie ma granic. ;P
0
Tez naleze do tradycjonalistow ale skoro zrobili poziome to czemu nie pojsc kiedys na kompromis pomiedzy pionowymi i poziomymi? :D
Tak, to moj rysunek. :)
3
Troche surowo Suareza oceniliscie. Przez caly mecz byl scisniety praktycznie sam miedzy kilkoma zawodnikami Atletico a i tak zdolal strzelic dwie bramki.
4
Denis Suarez > Arda
0
Zainspirowaly mnie stroje druzyny FCB rugby. Wg mnie fajnie wygladaja: http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/077/948/size_640x360/senior1414.v1386609148.jpg
1
Barca nie jedzie bronic jednobramkowej przewagi. ;)
1
Co powiecie na takie koszulki? :D http://screenshot.sh/mMhmsF3UZm3y3
36
Ostatni raz, gdy Barcelona wygrala na Estadio Anoeta, Messi wygladal tak: https://fearofbliss.files.wordpress.com/2007/10/messi.jpg
Prehistoria. :D
0
Akurat Ter Sztejgen jest poprawne tylko to 'EJ' nie powinno byc takie dokladne.
8
Albo Laskowski - Orłowski...