La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1053 Culés

0

Tata Martino widoczny golym okiem. https://pbs.twimg.com/media/Cfh986CW4AA2Lje.jpg:large

4

@fcbcampeones0809 Moze po prostu gorsza forma zawodnika a nie zrzucanie wszystkiego na jedna osobe?

konto usunięte

5

@fcbcampeones0809 Tak odnośnie Taty...Za sezonu z Martino brakło bardzo niewiele (słupek Neymara w dogrywce finału CdR) mecz o mistrzostwo na Camp Nou z AM - Messi strzela prawidłową bramkę, dającą mistrza, sędzia anuluje.

0

@kuba1624 Caly system gry wygladal zle za jego kadencji.

0

@fcbcampeones0809 Nie mowie ze bylo super,bylo przecietnie. Tak ja Gandii pisze,blisko bylo zeby mimo slabej gry sezon mozna bylo uznac za udany,bo gdybysmy zdobyli mistrzostwo i minimu polfinal LM to byloby calkiem spoko. A zrzucanie winy za slabsza forme niektorych zawodnikow na jedna osobe jest niesprawieliwe,Martino nie mial szansy przewietrzyc szatni i kupic kilku zawodnikow zeby to lepiej wygladalo.

0

@kuba1624 Cale szczescie, ze nie mial tej szansy. ;) Sredni trener.

1

@kuba1624 Nie miał szansy? On sam nie chciał nikogo kupować, mówił, że chce zaufać obecnej kadrze.

1

@Pawlak1992 A co mial mowic? Chetnie bym kogos kupil ale zarzad kazal mi grac tymi co mam?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?