0

Rafinha >>>> James

0

Jest tragicznie slaby. Trenerzy nawet wymyslaja jakies kontuzje specjalnie zeby nie gral. I on o tym wie. Kolesiowi sie trafily wakacje zycia.

2

Nie brales pod uwage ze przedluzyli z nim kontrakt zeby wyciagnac za niego jakakolwiek kase? ;P

0

hahahaha podobno teraz Rakitić wraca do Barcelony z powodu malej kontuzji doznanej w meczu z Villarreal :DD

22

Jakis fan: Arbeloa czy Adriano?
Pique: Adriano. xD

1

O co chodzi? :D

0

Fajnie to wykombinowali. :DD

2

Twitter. :P

5

Iniesta i Busquets juz wolni, teraz tylko czekac az Rakitić wroci z Chorwacji bo sie zatrul rakija. :D

1

No to Sergio ladnie sie wywinal ze zgrupowania Hiszpanii. :DD

0

Valdes
Puyol Koeman Alves
Xavi Iniesta Guardiola Ronaldinho
Messi Cruyff Kubala

W sumie bardzo ciezko taka jedenastke ulozyc. Az zal nie wpasowac takich zawodnikow jak Alcantara, Migueli, Romario, Rivaldo czy nawet Samitier.

1

Filmik o pilkarzu przez ktorego zaczalem nie tyle co kibicowac Barcelonie co w ogole ogladac futbol. Jeden z najlepszych pilkarzy w historii. Wspomnienia niesamowite...
1 czesc:


2 czesc:

7

Musi sie przestawic i przypomniec ze nie gra juz w Atletico gdzie mozna bylo faulowac 10 razy i nie dostac zoltej kartki. W Barcelonie to sie nie uda.

0

Pardon, przeczytalem 'kim zastepujemy MSN'. :DD

0

Chelsea po prostu wraca na swoje miejsce. :P

1

1. Rumak jak tylko opusci Slask.
2. Rashford.

0

Ale ja nie mowie tylko o tych mlodszych kibicach. ;)
Edit: Nie zauwazylem ze to nie do mnie. :D

0

Messi i Busquets (za 3 lata) :v

0

Ja nie bede myslal o obronie LM nawet jak juz bedziemy w finale. Przeciez to jest jakas czarna magia. :D

29

Barca ma najbardziej rozpieszczonych kibicow na swiecie. :D Odpowiednio 9 i 10 ( zakladajac, ze Real wygra) pktow przewagi i ludzie placza nad remisem 2:2 z Villarreal (!) na El Madrigal (!!) gdzie nawet nasi pilkarze nie grali na 100%. Pewnie, ze zmarnowanie dwu bramkowej przewagi troche boli ale zapracowali sobie na ta 'mozliwosc' stracenia pktow. Jedyne co mogloby sie poprawic to czytanie meczow przez Lucho jesli chodzi o zmiany. Wpuszczenie Mathieu na 35 minut przed koncem meczu nigdy nie jest dobrym pomyslem a juz szczegolnie z rywalem z TOP 5.

0

A nawet jesli to Lucho nie pozwoli na takie rozluznienie.

0

Jest trzecim wyborem raczej z przymusu bo Verma i Bartra za duzo nie pokazali. Poza tym dziwie sie, ze Lucho wpuszcza Mathieu na boisko na ponad 30 minut przed zakonczeniem meczu z takim rywalem majac w pamieci jak kilka takich poprzednich zmian sie zakonczylo. Ale co racja to racja, ludzie troche wyolbrzymiaja. Szczegolnie ze remis na El Madrigal z Villarreal w takiej dyspozycji to nie jest zły wynik. A nasi i tak nie grali na max swoich umiejetnosci.

2

Jest szansa na szpaler z Espanyolem wiec tez dobrze. :D

0

Wpuszczenie Mathieu w 'wygranym' meczu przeciwko Villarreal =/= wpuszczenie Mathieu w 'wygranym' meczu przeciwko Getafe. :P Ale rozumiem co masz na mysli.

0

Laporte - Pique. Odejscie Mascherano to kwestia czasu.

0

Najlepszy bramkarz w historii.

0

O Alabie nawet marzyc nie wypada. ;P A co do Pogby to temat ucichł i nic od dluzszego czasu juz nie slyszalem. Chyba juz sie Braidzie znudzilo ogladanie go w akcji. :D Ja bym kupil srodkowego obronce, prawdopodobnie kogos z dwojki Laporte-Umtiti. No i tak jak mowisz, zmiennik dla Alby jest konieczny bo to co on gra ostatnio to szkoda nawet komentowac...

0

To też!

0

Vamos Lester! :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?