Filmik o pilkarzu przez ktorego zaczalem nie tyle co kibicowac Barcelonie co w ogole ogladac futbol. Jeden z najlepszych pilkarzy w historii. Wspomnienia niesamowite...
1 czesc:
Barca ma najbardziej rozpieszczonych kibicow na swiecie. :D Odpowiednio 9 i 10 ( zakladajac, ze Real wygra) pktow przewagi i ludzie placza nad remisem 2:2 z Villarreal (!) na El Madrigal (!!) gdzie nawet nasi pilkarze nie grali na 100%. Pewnie, ze zmarnowanie dwu bramkowej przewagi troche boli ale zapracowali sobie na ta 'mozliwosc' stracenia pktow. Jedyne co mogloby sie poprawic to czytanie meczow przez Lucho jesli chodzi o zmiany. Wpuszczenie Mathieu na 35 minut przed koncem meczu nigdy nie jest dobrym pomyslem a juz szczegolnie z rywalem z TOP 5.
Jest trzecim wyborem raczej z przymusu bo Verma i Bartra za duzo nie pokazali. Poza tym dziwie sie, ze Lucho wpuszcza Mathieu na boisko na ponad 30 minut przed zakonczeniem meczu z takim rywalem majac w pamieci jak kilka takich poprzednich zmian sie zakonczylo. Ale co racja to racja, ludzie troche wyolbrzymiaja. Szczegolnie ze remis na El Madrigal z Villarreal w takiej dyspozycji to nie jest zły wynik. A nasi i tak nie grali na max swoich umiejetnosci.
Wpuszczenie Mathieu w 'wygranym' meczu przeciwko Villarreal =/= wpuszczenie Mathieu w 'wygranym' meczu przeciwko Getafe. :P Ale rozumiem co masz na mysli.
O Alabie nawet marzyc nie wypada. ;P A co do Pogby to temat ucichł i nic od dluzszego czasu juz nie slyszalem. Chyba juz sie Braidzie znudzilo ogladanie go w akcji. :D Ja bym kupil srodkowego obronce, prawdopodobnie kogos z dwojki Laporte-Umtiti. No i tak jak mowisz, zmiennik dla Alby jest konieczny bo to co on gra ostatnio to szkoda nawet komentowac...
0
Rafinha >>>> James
0
Jest tragicznie slaby. Trenerzy nawet wymyslaja jakies kontuzje specjalnie zeby nie gral. I on o tym wie. Kolesiowi sie trafily wakacje zycia.
2
Nie brales pod uwage ze przedluzyli z nim kontrakt zeby wyciagnac za niego jakakolwiek kase? ;P
0
hahahaha podobno teraz Rakitić wraca do Barcelony z powodu malej kontuzji doznanej w meczu z Villarreal :DD
22
Jakis fan: Arbeloa czy Adriano?
Pique: Adriano. xD
1
O co chodzi? :D
4
Jesteś pewien? http://www.fcbarca.com/47534-pobierz-aplikacje-mobilna-fcbarcacom.html
0
Fajnie to wykombinowali. :DD
2
Twitter. :P
5
Iniesta i Busquets juz wolni, teraz tylko czekac az Rakitić wroci z Chorwacji bo sie zatrul rakija. :D
1
No to Sergio ladnie sie wywinal ze zgrupowania Hiszpanii. :DD
0
Valdes
Puyol Koeman Alves
Xavi Iniesta Guardiola Ronaldinho
Messi Cruyff Kubala
W sumie bardzo ciezko taka jedenastke ulozyc. Az zal nie wpasowac takich zawodnikow jak Alcantara, Migueli, Romario, Rivaldo czy nawet Samitier.
1
Filmik o pilkarzu przez ktorego zaczalem nie tyle co kibicowac Barcelonie co w ogole ogladac futbol. Jeden z najlepszych pilkarzy w historii. Wspomnienia niesamowite...
1 czesc:
2 czesc:
7
Musi sie przestawic i przypomniec ze nie gra juz w Atletico gdzie mozna bylo faulowac 10 razy i nie dostac zoltej kartki. W Barcelonie to sie nie uda.
0
Pardon, przeczytalem 'kim zastepujemy MSN'. :DD
0
Chelsea po prostu wraca na swoje miejsce. :P
1
1. Rumak jak tylko opusci Slask.
2. Rashford.
0
Ale ja nie mowie tylko o tych mlodszych kibicach. ;)
Edit: Nie zauwazylem ze to nie do mnie. :D
0
Messi i Busquets (za 3 lata) :v
0
Ja nie bede myslal o obronie LM nawet jak juz bedziemy w finale. Przeciez to jest jakas czarna magia. :D
29
Barca ma najbardziej rozpieszczonych kibicow na swiecie. :D Odpowiednio 9 i 10 ( zakladajac, ze Real wygra) pktow przewagi i ludzie placza nad remisem 2:2 z Villarreal (!) na El Madrigal (!!) gdzie nawet nasi pilkarze nie grali na 100%. Pewnie, ze zmarnowanie dwu bramkowej przewagi troche boli ale zapracowali sobie na ta 'mozliwosc' stracenia pktow. Jedyne co mogloby sie poprawic to czytanie meczow przez Lucho jesli chodzi o zmiany. Wpuszczenie Mathieu na 35 minut przed koncem meczu nigdy nie jest dobrym pomyslem a juz szczegolnie z rywalem z TOP 5.
0
A nawet jesli to Lucho nie pozwoli na takie rozluznienie.
0
Jest trzecim wyborem raczej z przymusu bo Verma i Bartra za duzo nie pokazali. Poza tym dziwie sie, ze Lucho wpuszcza Mathieu na boisko na ponad 30 minut przed zakonczeniem meczu z takim rywalem majac w pamieci jak kilka takich poprzednich zmian sie zakonczylo. Ale co racja to racja, ludzie troche wyolbrzymiaja. Szczegolnie ze remis na El Madrigal z Villarreal w takiej dyspozycji to nie jest zły wynik. A nasi i tak nie grali na max swoich umiejetnosci.
2
Jest szansa na szpaler z Espanyolem wiec tez dobrze. :D
0
Wpuszczenie Mathieu w 'wygranym' meczu przeciwko Villarreal =/= wpuszczenie Mathieu w 'wygranym' meczu przeciwko Getafe. :P Ale rozumiem co masz na mysli.
0
Laporte - Pique. Odejscie Mascherano to kwestia czasu.
0
Najlepszy bramkarz w historii.
0
O Alabie nawet marzyc nie wypada. ;P A co do Pogby to temat ucichł i nic od dluzszego czasu juz nie slyszalem. Chyba juz sie Braidzie znudzilo ogladanie go w akcji. :D Ja bym kupil srodkowego obronce, prawdopodobnie kogos z dwojki Laporte-Umtiti. No i tak jak mowisz, zmiennik dla Alby jest konieczny bo to co on gra ostatnio to szkoda nawet komentowac...
0
To też!
0
Vamos Lester! :v