fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Songo91 Panowie chłopak potrzebuje pomocy a wy podśmiechujki z chłopaka robicie. Oczywiście, że możesz nie ma problemu.
@LS zajebiste ;D
2
@abram3k I jazda na L4 a następnie na balety do siostrzyczki.
2
@Encore @zadafcb @mkord Wielka sprawa!!! Brawo JT i brawo Celtics. Co do dyskusji o tym, że kiedyś było inaczej to prawda było inaczej. Nie było sypania 80 trójek w spotkaniu i tamta koszykówka miała coś magicznego w sobie. Walka fizyczna, przepychanki... to była sól starej dobrej NBA na której ja i wielu się wychowało. Teraz każdy mecz NBA przypomina bardziej All Star game albo skill challenge. Natomiast ja rozumiem, że władze ligi chcą dać kibicowi rozrywkę.
1
@Encore @LeoMessiah Kurcze zaczyna się szopka. A skończy się pewnie tak, że otoczenie Nejmana będzie zadowolone z Paryża i kwestią godzin jest podpisanie nowej umowy z PSG.
0
Kolejna telenowela z Nejmanem. Masakra.
4
@MesQueUnClub_87 Znakomity serial polecam. ;)
0
@PatrykBarca Będą młodych wprowadzać. ;)
0
@gryfiT. raczej to druge.
1
@Avernand Moim zdaniem Gonciarz nie mówi wprost o swoich poglądach bo boi się reakcji swoich "fanów" mówiąc wprost nie chce stracić swojej widowni opowiadając o swoich poglądach.
0
@Pawel13sz Dokładnie wreszcie Juve się wzmocni bo na grzomta nie da się patrzeć. Oj tak to będzie bardzo ciekawe okienko. ;)
0
@Pawelec7 Byczku masz rację wybacz chodziło o Pawel13 ;D
0
@AlicjaFCB Na szczęście już go nie będzie. ;)
1
@kuz Jak zwykle w punkt. ;) cieszę się, że odchodzi.
2
@Fawrf @Pawelec7 Dokładnie wreszcie Juve się wzmocni bo na grzomta nie da się patrzeć. Oj tak to będzie bardzo ciekawe okienko. ;)
5
"Cristiano Ronaldo podjął decyzję! Latem będzie chciał odejść z Juventusu, a Mendes już pracuje nad transferem niezależnie od tego czy Juve zagra w przyszłym sezonie w LM.” {La Gazzetta Dello Sport}
1
@kamiVeB Masakra ile jest tych kontuzji w tym sezonie.
0
@zadafcb A widzisz bo czytałem kilka minut temu, że Rodgersa chcą 49 i Jimmi Garoppolo ląduje u nas. No zobaczymy ;)
1
@Don-Corleone Zdrówka Doniu i pozdrawiam serdecznie. ;)
5
@Coutinho007 Dla mnie tutaj ewidentna wina Koemana. Powinien wyjść żelazną 11 i przy wyniku 2,3-0 dać chłopakom odpocząć. Aj przegramy Ligę przez własne błędy.
3
@trolownik Ale po co rotacje skoro gramy tylko o LL. No po co te rotacje skoro wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek?.
4
@Don-Corleone Don jak zwykle w punkt. Natomiast ja nie rozumiem jednej rzeczy. Mianowicie dlaczego w tak wielkim klubie jak Barcelona dochodzi do takich absurdów, że DM czyli nasz kochany szefuncio grał na ŚO a nominalny pomocnik Roberto gra na PO? dlaczego w naszym klubie tworzą się takie cyrki? Roberto nigdy nie będzie prawdziwym PO bo nigdy wcześniej nie grywał na tej pozycji. I to nie jest tak, że ja go bronię nie absolutnie to wina trenerów bo widać, że Sergi nie czuje tej pozycji a mimo to ciągle jest na niej wystawiany. Niby jak ma ją czuć skoro w młodszych kategoriach na niej nie grał. Nie potrafię tego zrozumieć.
1
Marzy mi się taki przecinak w Barcelonie jak Pan Henry. Nasi to takie płaczące ci***ki.
3
@zadafcb Robi się gorąco: Podobno Aaron Rodgers nie chce grać dla Packers. Ciekawe czy Green Bay będą handlować z kimś z top 10 draftu?
żródło Adam Schefter.
Kurła #Billmusisz ;D Rodgers w Pats? ja pikole masakra duet Bill-Rodgers i zamiatają całą ligę. Miazga.
0
@arraco @pt9 Dokładnie to już po Romie były sygnały ostrzegawcze, że już coś jest nie tak.
0
@arraco To trzeba było zrobić już po kompromitacji na Anfield. A nie czekać i dawać kolejne szanse.
2
@Commando Messi nie ma z kim grać skoro wszyscy podają do niego. No z kim ma grać skoro 3/4 drużyny boi się podać do przodu? jak Messi ma rozwinąć skrzydła skoro On robi wszystko. Podaje, strzela, rozgrywa.... gość robi wszystko a pozostali jedyne co potrafią to stać i machać rękami.
0
@barcelonaLM Allegri to chyba do Juve wróci.
0
I to ciągłe liczenie na innych... jakbym ekstraklape oglądał xD Masakra.
2
@Lub567 Stara piłkarska prawda.
7
Takimi meczami przegrywa się mistrza.