fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos @takisobiektos Barcelona musi dzisiaj zagrać na maksa bo inaczej pa pa. Zenit pokazał, że się nas nie boi. To będzie ciężkie spotkanie. ;)
4
Brawo Efes!!! Anadolu w 5 spotkaniu pokonał rzut madryt 88-83 i awansował do najlpeszej czwórki Euroligi. Brawo!!!
1
@Kasia20400 Zrobione ;)
1
@IronSanHybrid Stres jak przed każdym egzaminem spory także kto wie może być poprawka ;D
0
@JackH Ja również u siebie grają bardzo dobrze i mam nadzieję, że spokojnie ograją real.
1
@JackH Dzisiaj generalnie wszystkie 3 spotkania bardzo ciekawe. We wszystkich spotkaniach stan rywalizacji 2-2 więc emocje gwarantowane. ;)
0
@Olkovsky9 Siwy wie jak robić interesy i jestem pewien ,że dobrze się zabezpieczył.
0
Tymczasem "The special 5" w nowym sezonie poprowadzi AS Rome!!!. Powodzenia siwy.
żródło: tłiter.
2
A mieliśmy wszystko we własnych rękach/nogach. Teraz zaczyna się tradycyjne rozpisywanie możliwych scenariuszy.
0
@Songo91 Żyje się powoli.
1
@LeoMessiah U mnie luz. Maturka zdana kilka lat temu, ale pamiętam nerwy były spore. Natomiast ja uważam że to trzeba przeżyć. Będzie dobrze byczku trzymam kciuki :).
2
@bartekvisca Ja właśnie te stare dobre czasy wapominam najlepiej. Był klimat człowiek czuł się wolny tylko to bieganie po poiłkę było kijowe ;D
0
@axegrinder Uważam, że ludzie zwłaszcza teraz w czasach pandemii mają w dupie tego Lewgo. Mają większe problemy na głowie, walące się firmy, rodziny czy zdrowie. Uważasz, że wszyscy kochali Bońka i innych?. Jestem przekonany, że kiedyś było podobnie tylko nikt głośno tego nie mówił. Teraz jest internet.
0
@DonMatteo901 Przyszłość tego kraju xD
9
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
0
@Tomek54321 @JohnnyBarca @AmigoBlancos Tak panowie mój błąd 34-26. ;)
1
rzut madryt 36 razy wygrywał ligę a Barcelona 26. Gonimy gonimy. Oby w tym roku statystyka wyglądała 36-27. Trzymamy kciuki.
17
Oho zaczyna się. Zabrakło mi jeszcze tekstu, że wyciągnęliśmy wnioski. Za dużo mówicie a za mało robicie.
0
@sokot Nie chodzi o dzisiejsze zawody czy konkretnie o Barcelonę tylko jeśli ten VAR ma działać to trzeba robić wszystko aby tak było. ;)
24
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że gdy sędzia/VAR robi wałek to każdy trener powinien mieć "challenge". Raz na połowę tak jak jest to w NBA czy NFL bo to są jakieś jaja.
6
Udało się. To najlepsze podsumowanie naszej gry.
1
No to teraz się bierzemy. Klepanie od lewej do prawej i gonimy wynik.
0
@Sergio5Busquets bo nic innego nie potrafią.
0
Jak Messi nic nie zrobi to nie ma Barcelony. Taka prawda. I znowu klepanie od lewej do prawej.
1
Kurła ta Osasuna jeszcze urwie pkt temu realowi.
0
Prowadzisz przewagą 32 pkt i przegrywasz mecz? tak jest takie cuda tylko w NBA. Celtics dzisiejszej nocy po raz kolejny robią historyczny comeback tym razem przeciwko SAS. Jestem ciekawy co się działo w szatni po meczu i co powiedział jeden z najlepszych trenerów w historii tej dyscypliny Pop. Sprzedam wszystkich, kupię wszystkich?. xD
1
@wroclawianin89 Wszystko się zgadza byczku ;)
0
@TheHeisenberg Dlaczego 23*3 to 69 + 7 to 76. Wszystko gra ;)
0
Wiecie jak stare siatkarskie powiedzenie: kto nie wygrywa 3-0 ten przegrywa 3-2.
2
Skorża jeszcze dobrze nie usiadł w lechu a tu się okaże, że po sezonie poleci xD