0

@takisobiektos @takisobiektos Barcelona musi dzisiaj zagrać na maksa bo inaczej pa pa. Zenit pokazał, że się nas nie boi. To będzie ciężkie spotkanie. ;)

4

Brawo Efes!!! Anadolu w 5 spotkaniu pokonał rzut madryt 88-83 i awansował do najlpeszej czwórki Euroligi. Brawo!!!

1

@Kasia20400 Zrobione ;)

1

@IronSanHybrid Stres jak przed każdym egzaminem spory także kto wie może być poprawka ;D

0

@JackH Ja również u siebie grają bardzo dobrze i mam nadzieję, że spokojnie ograją real.

1

@JackH Dzisiaj generalnie wszystkie 3 spotkania bardzo ciekawe. We wszystkich spotkaniach stan rywalizacji 2-2 więc emocje gwarantowane. ;)

0

@Olkovsky9 Siwy wie jak robić interesy i jestem pewien ,że dobrze się zabezpieczył.

0

Tymczasem "The special 5" w nowym sezonie poprowadzi AS Rome!!!. Powodzenia siwy.
żródło: tłiter.

2

A mieliśmy wszystko we własnych rękach/nogach. Teraz zaczyna się tradycyjne rozpisywanie możliwych scenariuszy.

0

@Songo91 Żyje się powoli.

1

@LeoMessiah U mnie luz. Maturka zdana kilka lat temu, ale pamiętam nerwy były spore. Natomiast ja uważam że to trzeba przeżyć. Będzie dobrze byczku trzymam kciuki :).

2

@bartekvisca Ja właśnie te stare dobre czasy wapominam najlepiej. Był klimat człowiek czuł się wolny tylko to bieganie po poiłkę było kijowe ;D

0

@axegrinder Uważam, że ludzie zwłaszcza teraz w czasach pandemii mają w dupie tego Lewgo. Mają większe problemy na głowie, walące się firmy, rodziny czy zdrowie. Uważasz, że wszyscy kochali Bońka i innych?. Jestem przekonany, że kiedyś było podobnie tylko nikt głośno tego nie mówił. Teraz jest internet.

0

@DonMatteo901 Przyszłość tego kraju xD

9

Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.

0

@Tomek54321 @JohnnyBarca @AmigoBlancos Tak panowie mój błąd 34-26. ;)

1

rzut madryt 36 razy wygrywał ligę a Barcelona 26. Gonimy gonimy. Oby w tym roku statystyka wyglądała 36-27. Trzymamy kciuki.

17

Oho zaczyna się. Zabrakło mi jeszcze tekstu, że wyciągnęliśmy wnioski. Za dużo mówicie a za mało robicie.

0

@sokot Nie chodzi o dzisiejsze zawody czy konkretnie o Barcelonę tylko jeśli ten VAR ma działać to trzeba robić wszystko aby tak było. ;)

24

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że gdy sędzia/VAR robi wałek to każdy trener powinien mieć "challenge". Raz na połowę tak jak jest to w NBA czy NFL bo to są jakieś jaja.

6

Udało się. To najlepsze podsumowanie naszej gry.

1

No to teraz się bierzemy. Klepanie od lewej do prawej i gonimy wynik.

0

@Sergio5Busquets bo nic innego nie potrafią.

0

Jak Messi nic nie zrobi to nie ma Barcelony. Taka prawda. I znowu klepanie od lewej do prawej.

1

Kurła ta Osasuna jeszcze urwie pkt temu realowi.

0

Prowadzisz przewagą 32 pkt i przegrywasz mecz? tak jest takie cuda tylko w NBA. Celtics dzisiejszej nocy po raz kolejny robią historyczny comeback tym razem przeciwko SAS. Jestem ciekawy co się działo w szatni po meczu i co powiedział jeden z najlepszych trenerów w historii tej dyscypliny Pop. Sprzedam wszystkich, kupię wszystkich?. xD

1

@wroclawianin89 Wszystko się zgadza byczku ;)

0

@TheHeisenberg Dlaczego 23*3 to 69 + 7 to 76. Wszystko gra ;)

0

Wiecie jak stare siatkarskie powiedzenie: kto nie wygrywa 3-0 ten przegrywa 3-2.

2

Skorża jeszcze dobrze nie usiadł w lechu a tu się okaże, że po sezonie poleci xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?