fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM I fajnie nie trzeba się będzie męczyć z komentarzem Szpaka. Kto jest Ojcem kogo. xD A skupić się na angielskim i na meczu przede wszystkim.
0
@JoeBlack A moim zdaniem największy błąd popełnił Boniek. Dużo gada a mało robi ostatnio. Po co trzymał tak długo Wuja na stanowisku? gdzie widać było, że Jureczek nie podoła. A teraz mamy takie kwiatki. Jaki prezes taki trener.
0
@zadafcb Bardzo dobra wiadomość. NFL gościł już na Wyspach czas teraz na naszych zchodnich "somsiadów".
0
A takie pytanko mam do studentów i do wszystkich, ktorzy studiowanie mają już za sobą. Przedmiot z którym mieliście najwięcej problemów z zaliczeniem? dla mnie osobiście takim przedmiotem była Ekonometria wykład. Nawet z ściągami nie potrafiłem tego zaliczyć. xD
1
La Bamblę boli wielki Atoś Griezmann.
1
@MesQueUnClub_87 Ciary.... ;D dwie legendy razem coś pięknego...
2
Kiedyś to była muzyka... James Brown - It's A Man's Man's Man's World
Man made the train...
Man made the electric light...
Man made the boat for the water..
This is a man's, man's, man's world
But it would be nothing, nothing w'thout a woman or a girl.
3
@ShinobiQWE I słusznie bo inwestować to trzeba z głową. ;D
3
@kuz Dobrze, że wróciłeś byczku. ;D
0
Ingonyama, Ingonyama, Ingonyama, Ingonyama i wszyscy razem śpiewamy Nauczyciel tam z tyłu również głośno śpiewa xD Gimbaza nie zna xD
1
@Kvzik47 Jasna sprawa byczku. ;)
0
@Encore Natomiast trzeba sobie zadać inne pytanie. Kontrakt kontraktem ,ale czy w Mavs ma szanse wygrać tytuł? czy Mavs są w stanie ładnie Doncicia obudować i pomóc mu wygrać ligę? To bez wątpienia będzie bardzo trudne. Na Zachodzie mamy już kilka młodych i silnych ekip, które będą się liczyć jeszcze ładnych parę lat. Jak Suns czy Jazz.
2
@Encore Wart swojej ceny.
1
@NaFazieHitman Od Babci pożyczyłem dlatego gram agresywnie. Lepiej grać za cudze.
3
Grubo stawiam na Słowaków 5 złotych bez podpórek czy bramek. Pewniaczek.
3
Za Wuja to byśmy spokojnie wygrali ale chciało się trenera zza zagranicy to macie xD
1
@Kwasiak98 No brakuje ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.
1
@Lathspell Taki Polski Messi.
2
Z Turbo Grosikem to byśmy na pewno wygrali. xD
7
Ale że jeszcze Szpaku Maradony nie wypatrzył na boisku. To jestem w szoku.
1
@Gomess I ja to szanuje. Reż bym obejrzał ale te godziny są masakryczne. ;)
6
Powiem wam, że ta obecna piłka reprezentacyjna nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Jest Euro to jest a jak nie ma to jeszcze lepiej. Grają bo grają. Kiedyś człowiek czekał na Hajtę, Koseckiego, Zurawia czy inne Brzęczki a teraz?...
7
U Niemca to Lewy wie jak grać xD
2
Chyba jednak się skuszę na Słowaków. Kursik będzie dobry. ;D
1
Ale bym sobie obejrzał taką Barcelonę Taty Martino.
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie każdy ma prawo do własnego zdania. Zwłaszcza na LR. ;)
0
Dobra Paweł skończ te eksperymenty i ruszamy z "taktyką na Lewego" bo tu czasu szkoda.
0
@barcelonaLM No cóż czasu nie oszukasz.
1
Zobaczycie, że z Słowakami się zesramy z taką grą.
1
@LightningStrike I to widać. ;)