0

@LeoMessi1994 No cóż Kaczyński to prawdziwy wódz a to zobowiązuje. ;D

0

@LeoMessi1994 To bardzo ciekawa opcja jednak obawiam się, że nie stać nas na utrzymanie takiej gwiazdy. ;D

1

@Fartlow Pewniaczek

1

@lucca87 Oczywiście, że tak i nie ma nad czym dyskutować w tej kwestii. Czas pokaże ;) pozdrawiam.

0

@SonBarcaGoku No z tego co widzę, to trener rezerw powinien w pierwszej kolejności rozwijać młodych chłopaków tak aby mogli w przyszłości wchodzić do pierwszej drużyny. ;D

0

@Striker Na stronie. Że nie rozwija młodych chłopaków, że nastawiony tylko na zwycięstwa itd. xD Ja jestem ciekawy co pokaże Sergi.

0

Wszyscy krytykują Pimientę a zobaczymy co ten magik Sergi Barjuan pokaże. Zobaczymy jak rozwinie nasze perły. Bo coś mi się wydaje, że za pół roku La Bambla zacznie narzekać.

0

Ale jak można w 3/4 kwarty zdobyć tylko 3 pkt? I to jeszcze w PO? Masakra co grają Bucks.

1

@Encore Teraz ruszyli run 7-0 xD oj tak to będzie dziwny mecz i coś czuję, że Nets wygrają.

2

Middleton jak dostał zyebkę to od razu gra lepiej można? można. Bucks zamiatają jak na razie. I brawo.

0

@marian_konopka Gonciarz nie chciał stracić swojej publiki swoimi poglądami. Taka prawda. A Kapela jak Kapela nie miał nic do tracenia więc poleciało.

0

@huberto286 Szanuje.
@czółkovsky nie jestem na to gotowy ;D

1

@Don-Corleone Jak zwykle w punkt. ;) Pozdrawiam serdecznie.

4

Całe Milwaukee jest już gotowe na wielką koszykówkę. ;D


1

@david89 No są piłkarze którzy nie wytrzymują presji. I czerwony Ramosik idealnie się w to wpisuje.

1

@Don-Corleone Pięknie napisane Doniu. Taki właśnie był szalony Roy. I nie ma tu nad czym dyskutować. Ale miał to coś... nigdy się nie poddawał i zawsze walczył do końca. W szatni nikt się z niego nie zaśmiał. Był zawodnikiem bardzo charyzmatycznym. I wiesz co? tego mi brakuje w obecnej piłce. Nie takich fauli czy bezmyślnych zachowań jak u Roya, ale walki. Bo mogę być słabszy ale nie odpuszczę.

1

@Encore Koniecznie musi wskoczyć na wyższy lvl bo będzie żle. On jest kluczem do zwycięstw Bucks. Sam Antek nic nie zdziała jak nie będzie miał wsparcia.

0

@BartqRKO Bucks wracają... muszą wrócić aby odwrócić losy tej serii. Antek ja Cię proszę... to jest ten mecz.

4

@Encore Co tu dużo pisać...#Bucksmusisz aby przedłużyć emocje w tej serii. Czuję, że to będzie ten mecz. Jazda Antek!!!

1

@ShinobiQWE Piłka powoli umiera. Liczy się tylko kasa a nie poziom sportowy. I to widać z turnieju na turniej.

7

@Leooo No cóż są Piłkarze i piłkarze. Roy Keane ale to był przecinak. Bestia.

1

@JimMorrisonFCB No cóż polecam film Koneser jeśli jeszcze nie widziałeś i może Zaginiona dziewczyna.

4

Człowiek opuści La Bamblę, ale La Bambla człowieka nigdy.

0

@Adek02 Poważnie masz dylemat? POlska s Brazole czy kopacze?

4

@DaPidejpi KIedyś myśl szkoleniowa w Polsce to było coś. Kto nie biega i zapierd...a ten nie gra. A dzisiaj? Sobol opowiadał jak Petrescu był trenerem Wisły to płakał jak u niego jest ciężko na treningach. I go wyrzucili bo Polscy kopacze uznali go za tyrana. Po kilku sezonach wprowadził rumuńską ekipę do LM. I coś w tym jest każdy Polak który wyjeżdza z Polski kopanej opowiada jaka to jest przepaść w trenowaniu. I to jest podstawa fundament dobrego piłkarza. Ciężka praca.

1

@koksik2700 Mam plan wykonam go sam...

1

@lucas/catalan Do blondi nic nie mam, ale zdecydowanie wolę Brunetki.

0

@Vaven W punkt.

6

Przypominam wszystkim, że jutro rozpoczyna się Euro 2020. Mecz otwarcia Turcja - Włochy g. 21.

1

@MesQueUnClub96 Mam na myśli cały turniej a nie mecz otwarcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?