fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jesteśmy przeciwko Słowacji obsrani a to już wiele o naszej kardze mówi.
4
I jak tam Panowie nastroje xD ostrzegałem dzisiaj wszystkich przed Słowacją. Wrzucałem statystyki naszych poczynań na początek każdego turnieju. Jak Szczęsny startuje bramce to zawsze pkt tracimy.
0
@Uukasz_93 Jaka tv takie studio.
0
I tylko przypomnę, że sprzedajemy wszystkich dopiero w przerwie spotkania. xD Dobrej zabawy wszystkim życzę. I widzimy się po meczu.
2
@VbamboeB I Ekwadorze.
1
@cescblaugrana95 Oby tak było byczku bo lipa by była nie z tej ziemi gdybyśmy Słowaków nie ograli. ;D
0
@LS Tak przedstawia się ta statystyka. A i my w owym czasie ogórami nie byliśmy. Przypominam Ekwador gdzie wszyscy stawiali nas w roli faworyta a jak się skończyło? wszyscy pamiętamy.
2
Obym się mylił ale coś czuję, że Słowacy pokażą nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu.
2
@Faun I ja mam podobnie. Grają to grają a jak nie to jeszcze lepiej. xD
0
@Barwindg @Faun Także tego Panowie xD Dzisiaj będzie strata pkt zobaczycie.
0
I taka ciekawostka:
Bilans meczów ze Słowakami:
8 spotkań: 3 zwycięstwa – 1 remis – 4 porażki, bramki: 13:12
Bilans meczów otwarcia na wielkich imprezach
11 spotkań: 2 zwycięstwa – 4 remisy – 5 porażek, bramki: 11:17.
Ż: Polsatsport
0
Także tego.... xD
"Dwa zwycięstwa, cztery remisy, pięć porażek, tak wygląda bilans naszej reprezentacji w meczach otwarcia na wielkich imprezach. W sześciu z nich w ogóle nie strzeliliśmy bramki. Nie dawaliśmy rady drużynom, które trudno było uznać za potęgi, jak Maroko, Korea Południowa, Ekwador czy Senegal". Dariusz Ostafiński, Polsat Sport
1
@Jakchcesz Wielką Polską jesteśmy zawsze a nie tylko przed meczem tych partaczy.
0
@MesQueUnClub96 To prawda i tak to się kręci.
2
@NaFazieHitman Spokojnie mamy Bońka on wszystko potrafi załatwić. ;D
1
A może zadzwońmy do Wuja może jeszcze nie wszystko stracone xD
2
Widzę po komentarzach, że optymizm troszkę spadł xD zobaczymy co się będzie działo na La Bambli po meczu. xD
0
I pamiętajcie, że rankingi nie grają Słowacy są niżej, ale zagrają bez spiny. My musimy Oni mogą.
1
@NaFazieHitman No takie historie tylko w USA. ;)
1
@macio_944 Jestem tego pewien. :)
2
Coś czuję, że Słowacy sprawią dzisiaj niespodziankę.
0
@BartqRKO W pełni się zgadzam ;D Bucks mają spore problemy w ataku i gdyby Irving dzisiaj był zdrowy to kto wie czy Nets by nie wygrali. To raz a dwa dzisiaj siedziała 3 Bucks a jak wiemy to najsłabszy element. Kluczowy mecz na Brooklynie. No zobaczymy czy KI i Broda będą mogli zagrać. Jeśli nie to Nets mają kłopoty. ;)
0
@Siergiej_Piputkin Święte słowa nic tak nie cieszy jak płaczące lolki po przegranych PO. ;D
0
@Tomason Jego zadanie to ograniczyć KD w poczynaniach ofens. i to w pewnym sensie się udało. A to, że gra w taki a nie inny sposób no cóż każdy radzi sobie jak potrafi. KD to absolutny top i ciężko go bronić. ;)
0
@Encore No jeszcze poczekajmy. Irving opuszczał halę o własnych nogach widać, że go bolała kostka, ale zaczekajmy. Co do Brody może wrócić już na G5
0
@Tomason Ale o kim mówisz? ;D o Tuckerze tak? czy o Kevinie?
0
@JohnnyBarca Absolutnie się z tym zgadzam. I to moim zdaniem spory kłopot dla Bucks. Mając wielkiego Antka grają jak grają czyli poniżej swoich możliwości.
0
@Encore I po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że tytuł wygra ekipa, która będzie zdrowa.
0
Bucks in 6!!! Bucks in 6!!!
0
@Tomason Ale kto macha tymi łapkami Tucker? no tak broni może jest to irytujące, ale jak widzisz Kevin słabo sobie radzi.