1

Jesteśmy przeciwko Słowacji obsrani a to już wiele o naszej kardze mówi.

4

I jak tam Panowie nastroje xD ostrzegałem dzisiaj wszystkich przed Słowacją. Wrzucałem statystyki naszych poczynań na początek każdego turnieju. Jak Szczęsny startuje bramce to zawsze pkt tracimy.

0

@Uukasz_93 Jaka tv takie studio.

0

I tylko przypomnę, że sprzedajemy wszystkich dopiero w przerwie spotkania. xD Dobrej zabawy wszystkim życzę. I widzimy się po meczu.

2

@VbamboeB I Ekwadorze.

1

@cescblaugrana95 Oby tak było byczku bo lipa by była nie z tej ziemi gdybyśmy Słowaków nie ograli. ;D

0

@LS Tak przedstawia się ta statystyka. A i my w owym czasie ogórami nie byliśmy. Przypominam Ekwador gdzie wszyscy stawiali nas w roli faworyta a jak się skończyło? wszyscy pamiętamy.

2

Obym się mylił ale coś czuję, że Słowacy pokażą nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu.

2

@Faun I ja mam podobnie. Grają to grają a jak nie to jeszcze lepiej. xD

0

@Barwindg @Faun Także tego Panowie xD Dzisiaj będzie strata pkt zobaczycie.

0

I taka ciekawostka:
Bilans meczów ze Słowakami:
8 spotkań: 3 zwycięstwa – 1 remis – 4 porażki, bramki: 13:12
Bilans meczów otwarcia na wielkich imprezach
11 spotkań: 2 zwycięstwa – 4 remisy – 5 porażek, bramki: 11:17.
Ż: Polsatsport

0

Także tego.... xD
"Dwa zwycięstwa, cztery remisy, pięć porażek, tak wygląda bilans naszej reprezentacji w meczach otwarcia na wielkich imprezach. W sześciu z nich w ogóle nie strzeliliśmy bramki. Nie dawaliśmy rady drużynom, które trudno było uznać za potęgi, jak Maroko, Korea Południowa, Ekwador czy Senegal". Dariusz Ostafiński, Polsat Sport

1

@Jakchcesz Wielką Polską jesteśmy zawsze a nie tylko przed meczem tych partaczy.

0

@MesQueUnClub96 To prawda i tak to się kręci.

2

@NaFazieHitman Spokojnie mamy Bońka on wszystko potrafi załatwić. ;D

1

A może zadzwońmy do Wuja może jeszcze nie wszystko stracone xD

2

Widzę po komentarzach, że optymizm troszkę spadł xD zobaczymy co się będzie działo na La Bambli po meczu. xD

0

I pamiętajcie, że rankingi nie grają Słowacy są niżej, ale zagrają bez spiny. My musimy Oni mogą.

1

@NaFazieHitman No takie historie tylko w USA. ;)

1

@macio_944 Jestem tego pewien. :)

2

Coś czuję, że Słowacy sprawią dzisiaj niespodziankę.

0

@BartqRKO W pełni się zgadzam ;D Bucks mają spore problemy w ataku i gdyby Irving dzisiaj był zdrowy to kto wie czy Nets by nie wygrali. To raz a dwa dzisiaj siedziała 3 Bucks a jak wiemy to najsłabszy element. Kluczowy mecz na Brooklynie. No zobaczymy czy KI i Broda będą mogli zagrać. Jeśli nie to Nets mają kłopoty. ;)

0

@Siergiej_Piputkin Święte słowa nic tak nie cieszy jak płaczące lolki po przegranych PO. ;D

0

@Tomason Jego zadanie to ograniczyć KD w poczynaniach ofens. i to w pewnym sensie się udało. A to, że gra w taki a nie inny sposób no cóż każdy radzi sobie jak potrafi. KD to absolutny top i ciężko go bronić. ;)

0

@Encore No jeszcze poczekajmy. Irving opuszczał halę o własnych nogach widać, że go bolała kostka, ale zaczekajmy. Co do Brody może wrócić już na G5

0

@Tomason Ale o kim mówisz? ;D o Tuckerze tak? czy o Kevinie?

0

@JohnnyBarca Absolutnie się z tym zgadzam. I to moim zdaniem spory kłopot dla Bucks. Mając wielkiego Antka grają jak grają czyli poniżej swoich możliwości.

0

@Encore I po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że tytuł wygra ekipa, która będzie zdrowa.

0

Bucks in 6!!! Bucks in 6!!!

0

@Tomason Ale kto macha tymi łapkami Tucker? no tak broni może jest to irytujące, ale jak widzisz Kevin słabo sobie radzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?