1

@takisobiektos Ale potężny dołek Mavs. Z taką grą nic nie będzie.

6

W meczu na szczycie jedynek Wschodu i Zachodu Ekipa Jokera nie dała najmniejszych szans zawodnikom Bucks wygrywając u siebie 129-106. Brawo Joker.
Jeff Green wyjśnia Antka ;D


0

Przypominam Wszystkim, że dzisiaj w nocy z Soboty na Niedzielę, zmieniamy czas z zimowego na letni. 26 marca nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 2.00 na godz. 3.00 oznacza to, że będziemy spali godzinę krócej.
Wszystkich śpiochów uspokajam, że do czasu zimowego wrócimy w Pażdzierniku. ;D

0

@FCB24 Dokładnie kara stanowczo za mała.
@Encore Ależ tam się wszystko posypało 11 ekipa na Zachodzie no jak to brzmi? ;D

0

@takisobiektos Otóż to ;)

1

Memphis Grizzlies rozbiły dzisiaj Rakiety rzucając 25 trójek co jest rekordem organizacji i tym samym są kolejnym zespołem po Bucks, Celtics, Nuggets i 76 która melduje się w Playoffach. Przed Wami lider Miśków JA. ;)


0

@arasz1819 Osobiście uważam, że gość który wygrał ME i trenował samego Mentala to ma wywalone jaja na to co powiedzą pseudo dziennikarze pokroju Stano czy ZBorka. Także Fernando spokojnie i do przodu. Mamy zmianę pokoleniową i proces budowy nie będzie łatwy. Tu trzeba czasu i spokoju.

2

Miało być pięknie a wyszło jak zwykle.
No nie udało się łącznie od 1986 roku tylko dwóch z 20 selekcjonerów, w tym jeden tymczasowy (Krzysztof Pawlak), cieszyło się z wygranej w swoim pierwszym meczu w tej roli.
Aż dziesięciu (w tym Nasz Szantosz) doznało porażek, a siedmiu zaczęło od remisu.
Ostatnim, który cieszył się z trzech punktów w debiucie, był niespełna 27 lat temu... Janusz Wójcik.
Ręce opadają

2

Dobrze, że Lewy odpoczął to na Albanię będzie jak znalazł. Na świeżości wjedzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Już nie mogę się doczekać przemówienia Wojtka Kowalczyka. To może być epickie wystąpienie. ;D

11

No niestety, ale Piotrkowi Zielińskiemu znowu się coś przestawiło podczas snu i dzisiaj wygląda jak chłopak z naszej Ekstraklapy. Czyli zwykły placek.

1

@Emhyr Czekam na te wywody potężnego Bora ;D

6

Czesi jak Czesi, ale te Owce z Wysp mogą być dla Nas problemem.

6

Czesiu to jednak Pan trener w porównaniu do tego Szantosza. Cudze chwalicie a swego nie znacie.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Danny Gaucho Ja tylko dodam, że Mekambe jest 11 lat młodszy od Benzyny. A już ma tyle samo bramek i zdecydowanie mniej występów w kadrze.

0

I powiem Wam, że te nasze pseudo mejweny Borki i inne będę dzisiaj miały używane po Szantosie i reprezentacji jak ten mecz się tak skończy.

3

Moim zdaniem to nie wina Szantosza po prostu Naszych jeszcze trzyma po taktyce Czesia xD

2

Mateuszek "kłamczuszek" Morawiecki na trybunach i wpierdol przypadek? Nie sądzę. xD

4

@TaughtMule Jurek Dudek mówił, że mecz sprzedany także nie ma co analizować. On wie co mówi był rezerwowym bramkarzem wrzutek.

9

Henryk Kejn zdobył swoją 54 bramkę w reprezentacji Anglii i tym samym stał się najlepszym strzelcem w historii. Gratulacje byczku ;)

/photo/1

2

Ale co Jacek Grejlisz zmarnował w końcówce z Włochami to ja Cię kręcę. ;D

1

@Kidd No zmieniło się na przestrzeni lat i moim zdaniem chyba na gorsze. Stern a teraz Silver chcieli zrobić z koszykówki wielkie SHOW coś na wzór All Star Game. Miękka obrona, miękkie sędziowanie i mamy co mamy. Kiedyś Weekend gwiazd to było wydarzenie na które czekało się z wypiekami zobaczyć pojedynki najlepszych zawodników w skill challenge a następnie zobaczyć największych w pojedynku Wschód vs Zachód. A teraz? polityka obu Panów spowodowała, że na All Star weekend nikt już chyba nie czeka bo i po co? skoro w każdym meczu mamy festiwal 3 i generalnie jednej wielkiej zabawy. ;)

8

Ale żeby prawilny dziennikarz nie wiedział co się w kadrze dzieje to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

17

@barcanawieki I bardzo dobrze. Trzeba skończyć ten cyrk wokół reprezentacji.

0

1

@sidi12843 Za mało szynki, tosterów i wioseł. ;D

2

@Sau_Ron @HighestInTheRoom A ja właśnie czekam na te upały i na opalanie. Zdecydowanie moja ulubiona pora roku. ;D

2

@Sau_Ron Ja nie mogę się doczekać na 30 i więcej. ;D

14

MAGIK - sto lat byczku. ;D
Nasz człowiek ❤❤❤


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?