fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Pamiętam jak kiedyś z OKC (Durant, Westbrook) ze stanu 1-3 zrobili 4-3. Także spokojnie zobaczymy co wydarzy się na parkiecie GSW. ;)
17
Mały rekin pyta ojca:
- Tato, dlaczego zanim zje się człowieka, trzeba zrobić trzy okrążenia?
- Jak chcesz jeść z gównem to zrób jedno.
1
@misteriosoVEB @Bykunn @RafiVeB Najważniejsze, że z humorem. ;)
1
#MuremZaLaportą
1
@Tomason Ale Russ najpierw wygarnia piłkę a następnie dotyka dłoni Booka. No nie wiem dla mnie czysta obrona. Powiem Ci, że teraz w NBA jest tak jak w piłce z zasadą "zagrania ręką". Jeden sędzia gwiżdze a drugi nie. ;)
2
@kamil295 No zobaczymy ;) bardzo ciekawa seria będzie. ;)
@Tomason Dla mnie tu nic nie było uderzył w piłkę ;D
@paweldunajecfcb Marzenie wszystkich fanów Celtics, ale jest kilku mocnych kandydatów. Zobaczymy co się wydarzy. ;)
@Comentateiro Masz rację natomiast to dopiero początek i jeszcze 10 razy wszystko się zmieni. Do finałów droga długa i kręta. ;)
1
@Objectivo Ależ go pięknie wyjaśnił ;D
6
Arizona spotkanie I rundy Suns vs Clippers. 14 sekund do końca na tablicy 111- 108 dla Gości na piłce Booker wbija pod kosz i.... genialna genialna obrona Westbrooka. No co wybronił Russ to nie mam pytań zgasił Bookera jak peta + posiadanie dla Clippersów. Wielki mecz Leonarda i całych Clippers, którzy biorą Game 1. Gratulacje @kamyk_23 ;D
Wielkie Meczycho w Arizonie. Panie kochany wióry leciały. ;D
0
@takisobiektos I to też ciekawe co PO to Davis jest połamany.
0
Końcówka I połowy i znakomita gra w defensywie daje Miśkom prowadzenie. Brew nie może ruszyć ręką więc szykują się kłopoty Lakers w G1.
1
@arni72 Brawo Panowie!!!
Visca el Barca!!!!
1
@DaPidejpi Tu nie ma nad czym dyskutować. ;)
Top TOPÓW.
1
@tbas Ale masz rację z tym przegrywaniem wygranych spotkań na taki klub to jest tragedia. ;)
0
@tbas Spokojnie już jest +13 ;)
0
@arasz1819 Wszystko pod kontrolą. ;)
+11
0
@tbas Nie ma co płakać walczymy. ;)
1
W koszykarskim El Clasico Barcelona po wybornej 3 qw prowadzi +15.
Nnaji na pełnej wyjasnia wrzutki.
Vamos Barca!!!!!
8
Niech ten sezon już się kończy. Bo oczy bolą strasznie.
1
@Encore Ja również stawiam na 4-2 dla GSW szczegolnie, że do gry wrócił Wiggins i po 10 tygodniach bez gry wyglądał świetnie. Także myślę, że Wojownicy z meczu na mecz będą wyglądali coraz lepiej.
1
@Encore Brawo dla Foxa i całej ekipy z SacTown super zawody natomiast jestem zdania, że nie ograją GSW w tej serii. Dzisiaj wygrali ledwo. ;)
3
JB na pełnej pipce. Pod koniec I połowy Celtics prowadzą +24
Jazda z plackami
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Hosh Jestem zdania, że tu nikt nie rozumie tych przepisów nawet sędziowie. Istny kabaret ;D
2
Rob Williams wyjaśnia Johnsona. ;D
1
Let's Go Celtics!!!
Jazda z tymi plackami ;D
4
Dobra zabawa się skończyła. Czas rozpocząć poważne granie Playoffs przed Nami. Dzisiaj na Wschodzie do Gry o Tron przystępuje 2 Contenderów. I tak o g 19. W Mieście Braterskiej Miłości 76 podejmują Brooklyn a następnie obecni Mistrzowie Wschodu Boston Celtics ugoszczą ekipę Hawks spotkanie o g 21-30. :D
#BleedGreen :D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
6
Ale co Dortmund odstawił szopke prowadzisz 2-0 przeciwnik gra w 10 i tracisz 3 bramki. xD
Klub Mem. Brawo BVB
4
@Ricardinio14 Dokąd zmierzasz świecie? Do upadku.
0
@Sinirsey Leszek Orłowski
20
Ale z tymi paczkami w paczkomatach to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@tadzik447 Tadziu bo się pogniewamy ;D