fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 Kurcze gdyby nie te potknięcia na Łksie, Puszczy i Koronie to z Jaga mecz o tytuł.
1
@HighestInTheRoom Oby tylko Korona im sie nie załaczyła. Bo w Kilecach również był 3-1 da Nas. ;)
1
@FcPortoFan1999
Jedziemy z baba Jaga. Króciutko.
;)
5
I o to chodzi.
Brawo Legia!!!
(L) ❤❤❤
1
Brawo Legia!!!
Walczymy Panowie walczymy!!
Brawo Kapusta.
1
@Dari0G Ten Pankov to zwykły placek jest
0
@Rust_Cohle tak jak napisałem bierzemy to na miękko ;)
0
@Sulimo :D
Nic na to nie poradzimy. Wy macie pecha i My mieliśmy w tym sezonie mnóstwo gwizdków z dupy na Nasza niekorzyść. Taki urok tej ligi. ;)
1
Brawo Stal!!! No i jest pięknie
a w następnej kolejce Leszek z Pogonia. ;D
2
@Amidamaru Czawi
1
@Encore Dokładnie i w tej chwili na Zachodzie TOP 11 ekip ma + bilans. Zachód jest bardzo mocny. Bedzie co ogladać. ;)
2
@Encore W I rundzie wszystkie pary na Zachodzie maja szansę na 7 meczowe serie, alez bedzie widowisko ;)
3
@MesQueUnClub96 Na chwilę obecna to nic nie znaczy. Zobaczymy co pokaże w PO ;)
1
Pan White wyjasnia Ptaszki z Nowego Orleanu ;D
Cichutko tam ;)
0
Widać, że Lewego jeszcze kadra trzyma xD
0
@MesQueUnClub96 Przykro mi ale Doncić nie ma szans na to. Joker to bierze. ;)
0
@FcPortoFan1999 To trzeba urlop zaplanować. Czuje, że bedzie się działo ;)
1
@Faro Coś czuje, że się dzisiaj zesramy z Las Palmas szczególnie po tych meczach kadry.
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze trochę i strach będzie wyjśc na ulicę bo wszędzie strzelaja ;D
1
@Konfederat Jeszcze trochę i cały świat zapłonie. Najpierw putler, Izrael a teraz strzelaja na wyspach. Co się dzieje z tym światem.
3
@NeroTFP1 Rakiety, GSW i Lakers. Walka o play in nabiera rumieńców. Ktoś odpadnie oby padło na Lakers ;)
1
@FcPortoFan1999 Także jest w czym wybierać ;)
1
@FcPortoFan1999 Może Brzęczek? ;)
4
Szwagier do lata. Brawo Niebiescy
1
@mrboom :D
No zdecydowanie Wielkanoc. Bo nie lubię ryb ;D
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie 30 to bajeczka ;D
2
@mrboom To prawda i to jest w moim odczuciu najsmutniejsza część Świat (pewnie dla innych najlepsza) bo te całe bieganie po sklepach, cała ta komercyjna zawierucha przesłania prawdziwy obraz przeżywania Świat. Ja osobiście skupiam się na spotkaniu z Bogiem i reszta ma dla mnie 2 czy nawet 3 rzędne znaczenie, ale widzę po rodzinie, ze Świeta czy to Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy to jedna wielka gonitwa za prezentami czy innymi rzeczami.
1
@arasz1819 Szanuje. No każdy lubi co innego. ;)
0
@Czajka90 Nareszcie ile można można czekać. Tęsknie za 30+
Dawać mnie już te słoneczko!!!!
;D