1

@HighestInTheRoom No jak widać po wpisach naszych Orłów - Polityków jednak można ;)

2

@NeroTFP1 Tak sobie myślę, że w tym całym zamieszaniu wszyscy już się pogubili i wypisuja te brednie. Teraz nie wiadomo komu kibicować ;D

1

@Comentateiro Tak i trzeba powiedzieć, że specjalnie nie ukrywała swoich sympatii do tej partii politycznej.

3

W wieku 81 lat zmarła Pani profesor Jadwiga Staniszkis.

0

@Bartas7VeB a najlepsze jest to, że tu nie ma mikropłatności czy innych bzdur pt: jakieś kozackie skiny, czy ukryte lewele. Proste rzeczy daja najwięcej radości. ;)

0

@FcPortoFan1999 a podobno chodza słuchy, że Kosta jest jednym z kandydatów na trenera Herty Berlin.

2

@Popitek12 Zdecydowanie NIE!!!
Kto normalny ustawia Fatiego na Piwocie. Ludzie kochani to przecież Rumak z Runjaiciem to wiedza. No z czym do ludzi.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

13

"O Grzegorz Braun o Grzegorz Braun kto zgaśić świece tak bedzie umiał"
I Poniedziałek wydaje się lepszy. ;D


1

Wilki poczuły krew. Zapowiada sie genialna koncówka tego spotkania.

1

@Encore a ja jestem zdania, że za 5-10 lat pojawi się jakiś kosmita i poprawi te cyferki. ;)

3

Przy takim układzie wyników dzieciaki z OKC z 1 a Denver z 2.
Ja pikole na tym Zachodzie wszystkie pary I rundy moga skończyć się 7 meczowymi seriamy. Będzie co ogladać ;D
ależ ten Zachód jest potęzny.

1

@Visca_barca Dlatego nie patrz na Flashscore bo Oni nie weizda jak to wszystko liczyć + sa opóżnienia. Na ESPN wszystko masz już bezbłędnie podane tuż po zakonczeniu meczów. Za godzinkę skończa na Zachodzie i ESPN już wszystko zaktualizuje. ;)

1

@Visca_barca Tutaj sprawdzaj wszystko jest na bieżaco ;)
https://www.espn.com/nba/standings

1

@Visca_barca Miśiek Wy gracie w I rundzie z Pacers ;)

1

@Encore Zgadza się Durant musi wygrać i Lakers musza koniecznie wygrać z Pels. I Suns biora 6 seed.

1

@Encore a Durant bardzo by chciał Wilki w I rundzie ;D

2

@zadafcb Mało tego uważam, że Knicks bez względu na kogo trafia odpadna już w I rundzie. Brunson to trochę za mało.

1

@zadafcb Miami to nie jest ekipa z poprzednich PO sa dużo słabsi. 76 maja teraz serię 8 zwycięstw z rzędu i zdrowy Embiid będzie bardzo grożny.

2

@zadafcb 76 vs Heat tu bedzie ciekawie.

1

@MesQueUnClub96
Jeśli wygraja OKC to biora 1.
Jeśli dzieciaki przegraja a Wilki wygraja to Edwards bierze 1. Jeśli Wilki i OKC przegra a wygra Denver to Joker bierze 1.
Tutaj masz rozpisane wszystkie możliwe opcje:
https://probasket.pl/nba-kosmiczna-sytuacja-zobacz-wszystkie-scenariusze-na-koniec-sezonu-nba/

1

@zadafcb Pritchard już rozgrzany przed I runda. Martwi mnie trochę słabsza forma Sama Hausera.

0

Jeśli Knicks wygraja biora 2 seed na Wschodzie.

0

@partymaker Chodzi mi o Play iny.

3

@RysiuBaza Pels vs Lakers bardzo ważny mecz w kwestii rozstawienia I Wilki vs Suns.

2

Czyli na Wschodzie wszystko jasne 76 z siódemka a Miami z 8 w play in.
Pacers w PO.

0

@DonMatteo901
Pep Guardiola “Sit Down, Nobody Talk! Drink Water and relax"
;D

0

Brawo kapiszonki!!!
Cudowna aston Villa ❤❤❤
#PepciuMusisz tytuł podany na tacy.

2

Jeszcze troszke wytrzymaj aston Villa. Jeszcze 25 minutek.

0

@FcPortoFan1999 No 76 w tej chwili 7 miejsce, ale przy odpowiednim układzie spotkań 5 jest bardzo możliwe.

3

@Essos ale Kłoop ma racje i jeszcze ten Mak allister na tym piwocie no ile można tłumaczyć, że chłop nic nie potrafi w tej strefie. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?