fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom No jak widać po wpisach naszych Orłów - Polityków jednak można ;)
2
@NeroTFP1 Tak sobie myślę, że w tym całym zamieszaniu wszyscy już się pogubili i wypisuja te brednie. Teraz nie wiadomo komu kibicować ;D
1
@Comentateiro Tak i trzeba powiedzieć, że specjalnie nie ukrywała swoich sympatii do tej partii politycznej.
3
W wieku 81 lat zmarła Pani profesor Jadwiga Staniszkis.
0
@Bartas7VeB a najlepsze jest to, że tu nie ma mikropłatności czy innych bzdur pt: jakieś kozackie skiny, czy ukryte lewele. Proste rzeczy daja najwięcej radości. ;)
0
@FcPortoFan1999 a podobno chodza słuchy, że Kosta jest jednym z kandydatów na trenera Herty Berlin.
2
@Popitek12 Zdecydowanie NIE!!!
Kto normalny ustawia Fatiego na Piwocie. Ludzie kochani to przecież Rumak z Runjaiciem to wiedza. No z czym do ludzi.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
13
"O Grzegorz Braun o Grzegorz Braun kto zgaśić świece tak bedzie umiał"
I Poniedziałek wydaje się lepszy. ;D
1
Wilki poczuły krew. Zapowiada sie genialna koncówka tego spotkania.
1
@Encore a ja jestem zdania, że za 5-10 lat pojawi się jakiś kosmita i poprawi te cyferki. ;)
3
Przy takim układzie wyników dzieciaki z OKC z 1 a Denver z 2.
Ja pikole na tym Zachodzie wszystkie pary I rundy moga skończyć się 7 meczowymi seriamy. Będzie co ogladać ;D
ależ ten Zachód jest potęzny.
1
@Visca_barca Dlatego nie patrz na Flashscore bo Oni nie weizda jak to wszystko liczyć + sa opóżnienia. Na ESPN wszystko masz już bezbłędnie podane tuż po zakonczeniu meczów. Za godzinkę skończa na Zachodzie i ESPN już wszystko zaktualizuje. ;)
1
@Visca_barca Tutaj sprawdzaj wszystko jest na bieżaco ;)
https://www.espn.com/nba/standings
1
@Visca_barca Miśiek Wy gracie w I rundzie z Pacers ;)
1
@Encore Zgadza się Durant musi wygrać i Lakers musza koniecznie wygrać z Pels. I Suns biora 6 seed.
1
@Encore a Durant bardzo by chciał Wilki w I rundzie ;D
2
@zadafcb Mało tego uważam, że Knicks bez względu na kogo trafia odpadna już w I rundzie. Brunson to trochę za mało.
1
@zadafcb Miami to nie jest ekipa z poprzednich PO sa dużo słabsi. 76 maja teraz serię 8 zwycięstw z rzędu i zdrowy Embiid będzie bardzo grożny.
2
@zadafcb 76 vs Heat tu bedzie ciekawie.
1
@MesQueUnClub96
Jeśli wygraja OKC to biora 1.
Jeśli dzieciaki przegraja a Wilki wygraja to Edwards bierze 1. Jeśli Wilki i OKC przegra a wygra Denver to Joker bierze 1.
Tutaj masz rozpisane wszystkie możliwe opcje:
https://probasket.pl/nba-kosmiczna-sytuacja-zobacz-wszystkie-scenariusze-na-koniec-sezonu-nba/
1
@zadafcb Pritchard już rozgrzany przed I runda. Martwi mnie trochę słabsza forma Sama Hausera.
0
Jeśli Knicks wygraja biora 2 seed na Wschodzie.
0
@partymaker Chodzi mi o Play iny.
3
@RysiuBaza Pels vs Lakers bardzo ważny mecz w kwestii rozstawienia I Wilki vs Suns.
2
Czyli na Wschodzie wszystko jasne 76 z siódemka a Miami z 8 w play in.
Pacers w PO.
0
@DonMatteo901
Pep Guardiola “Sit Down, Nobody Talk! Drink Water and relax"
;D
0
Brawo kapiszonki!!!
Cudowna aston Villa ❤❤❤
#PepciuMusisz tytuł podany na tacy.
2
Jeszcze troszke wytrzymaj aston Villa. Jeszcze 25 minutek.
0
@FcPortoFan1999 No 76 w tej chwili 7 miejsce, ale przy odpowiednim układzie spotkań 5 jest bardzo możliwe.
3
@Essos ale Kłoop ma racje i jeszcze ten Mak allister na tym piwocie no ile można tłumaczyć, że chłop nic nie potrafi w tej strefie. ;D