0

@Kazragore od czegoś trzeba zacząć:)

3

NHL

Teoretycznie sezon się już zaczął, ale odbyły się dwa mecze w Pradze, jednak dzisiaj nowy sezon NHL wjeżdża na pełnej.

O 1:00 mistrz Pantery z Florydy zagrają z Boston Bruins, zaś o 4:00 debiutuje w rozgrywkach nowy zespół - Utah Hockey Club.

Żaden ze mnie znawca, ale śledziłem na bieżącą wyniki, a i parę ładnych spotkań obejrzałem:)

Tak jak w zeszłym sezonie - w tym również transmisje w Viaplay.

0

@JimMorrisonFCB dziękuję:)

1

@LambiPL widocznie ja chciałem znaleźć dziurę w całym;)

0

@LambiPL ok:) przyjmuje. Czyli tylko mi się skojarzyło.
Natomiast jeśli w jakikolwiek sposób czujesz się urażony, to przepraszam. To miało być bardziej humorystyczne:)

0

@626 zamówienie w trakcie realizacji:)

0

@LambiPL no ale zalatuje, nie świruj:)

2

@bartas97 wybierz jednego, drugi dla nas:)
@BORO_12 marzenie:)

0

Strona internetowa Francuskiej Federacji Piłkarskiej cytuje selekcjonera reprezentacji: "Didier Deschamps: Dla Pogby znów zapaliło się światło."

Ja nie wiedziałem, że Didi Deszą jest z Podlasia:)

0

@cracker Oby spróbowali.
@kanver_ ja też nie:)
@VegetaPolska no nie musi rezygnować z obu tak wysoko grających skrajnych obrońców:) Wtedy w defensywie zostanie Rudiger, jakiś Militao i 200 letni Modric:)

0

@cracker Davies jako konkurencja? Przecież on zjada Balde na śniadanie. David tak:)
@MesQueUnClub_87 Skoro dogadany to może ten Gąsiorowski? Chyba grywa na lewej i zbiera niezłe oceny. Chociaż bardziej "zbierał", nie wiem jak w tym sezonie sobie radzi.

2

@mientusek1407 Skoro Partey to czemu nie Anguissa?
Skoro Son to czemu nie Sane?

3

@messi33 czyli zakładam, że "zwykły dzień w pracy", może wydaj z 13 plnów i kup sobie coś lepszego?

14

Muszę przyznać, że lista graczy, którym wygasają umowy w przyszłym sezonie jest naprawdę zacna (w nawiasie wiek):
- Trent Alexander-Arnold (26)
- Leroy Sané (28)
- Mohamed Salah (32)
- Alphonso Davies (23)
- Joshua Kimmich (29)
- Jonathan David (24)
- Heung-min Son (32)
- Kevin De Bruyne (33)
- Jonathan Tah (28)
- Virgil van Dijk (33)
- Neymar (32)
- Frank Anguissa (28)
- Lionel Messi (37)
- Denzel Dumfries (28)
- Amad Diallo (22) - ten z Manu
- Paulo Dybala (30)
- Thomas Partey (31)
- Marco Verratti (31)
- Yarek Gasiorowski (19)
- Nicola Zalewski (22)
- Eric Dier (30)
- Jorginho (32)
- Koke (32)
- İlkay Gündoğan (33)
- Cristiano Ronaldo (39)
to wybrane, więcej nazwisk tutaj - https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

1

@Kessie parówki z czajnika, klasyk:D

0

@Foro czyli Ty tak na poważnie? A to sorry, w takim razie dziękuję za dojrzałą i konstruktywną krytykę. Następnym razem przyłożę się bardziej:)

1

@tristan87 tak, napisałem "defensywnym zawodnikiem", bo jednak po latach w obronie grał lata w pomocy, defensywnym zawodnikiem jednak wciąż był, dlatego tym bardziej szacun za taki wyczyn.

10

@tristan87 jeśli wierzymy transfermarkt to faktycznie Lahm również bez czerwa. Tutaj jednak więcej uznania dla Niemca, który był defensywnym zawodnikiem.

2

@Rust_Cohle o, nie obraziłeś się?:)
Tak, interesują mnie tylko pochlebne opinie i zielony herby, w innym kolorze nie chce.

2

@Foro uff, dzięki:)
@MesQueUnClub_87 nie chce! Napatrzyłem się w weekend na ludzi, którzy wynosili pełne wiadra gdy ja dopiero wjeżdżałem do lasu:) Ale nadrobię cwaniaczku:)

1

@Foro dlatego Ciebie nie wołałem:)

17

Mnie z jesienią kojarzą się dwie rzeczy... pierwszy znak - to już robiony przecież, ale to jeszcze głównie we wrześniu. Później następuje znak definitywny - niestety... "jesień jesień ach to ty" - mianowicie dynia.

A skoro dynia to Kucharze zapraszam:)

Kurczak z ryżem w sosie z dynią:)
https://zapodaj.net/plik-MOExztv9hU
https://zapodaj.net/plik-7d430qVWRk
https://zapodaj.net/plik-WcheOlzhOU
https://zapodaj.net/plik-EJLMC4VVXv
https://zapodaj.net/plik-sIJEXSjKxK
https://zapodaj.net/plik-r60YoVmuDx
https://zapodaj.net/plik-4B1pCta2B0

@MesQueUnClub_87 @Kluivert_P @pioz123 @IronSanHybrid @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @AssisMoreira

0

Kiedyś ktoś podczas transmisji Barcelony/Hiszpanii gdy Iniesta czarował kolejny raz powiedział o nim coś w stylu (dokładnie nie pamiętam) - "Gdy Iniesta jest przy piłce to wiemy, że gdzieś na świecie w tej chwili trwa koncert w filharmonii". I tak go zapamiętam.
To z jaką łatwością przyjmował/prowadził i podawał piłkę właśnie kojarzy mi się z taką elegancją dyrygenta i jego orkiestry.
Podobne zdanie mam o Henrym, jak dla chyba nikt inny tak elegancko nie "traktował" piłki jak oni.

1

@AFA to prawda, nie rozpieszczają:)

1

@AFA 10 września 2021 mecz przeciwko Boliwii u siebie - wynik 3:0 - 3 gole Leo:) Czy powtórzy to w prawie 3 rocznicę?:D

3

@Aragorn33 ja jak tak patrze to bym wszystkich wziął:)
Son, Sane, Salah, Davies, Kimmich, David, Trent, De Bruyne, a tych nieprzydatnych od razu opchnąć:) Janusz biznesu:)
Ale tak szczerze to chyba nie ma o czym mówić - Davies, Kimmich - tu i prawa obrona i środek pomocy no i lewe skrzydło - tu od lat moim marzeniem jest Sane. No i David na 9, brałbym:)

4

@tristan87 oj tam, dla mnie nie musi mówić po polsku, ma zapierdalać na boisku grając w narodowej koszulce:)

3

@NeroTFP1 i oczywiście wybitny muzyk:)


11

To może poczytamy trochę o jednej z najlepszych lig na świecie, co?

Arabia Saudyjska kolejka 6:
Al Ahli - Al-Hilal 1:2. Szybki gol Gabri Veigi po asyście Kessiego i myślałem, że może jakaś niespodzianka? Ale nie:) Mitro dublet i to mistrz z 3 punktami. Przy jednej z bramek Serba asystę zaliczył Renan Lodi (Atletico). Ponadto zagrali: Ivan Toney, Riyad Mahrez, Ibanez (Roma), Merih Demiral, Roberto Firmino - Bono, Kalidou Koulibaly, Ruben Neves, Sergej Milinkovic-Savic, Joao Cancelo i Malcom.

Al Nassr Riyadh - Al Orubah 3:0. Sadio Mane z dubletem, a CR z golem i asystą. Z nimi również Otavio, Anderson Talisca, Marcelo Brozovic, Aymeric Laporte, Mohamed Simakan czy Bento (powołany do Brazylii o zgrozo). Wśród pokonanych nasz Tello, Kurt Zouma, Jean Michael Seri (Nice, Fulham) czy Johann Gudmundsson (Burnley).

Al Okhdood - Al-Ittihad FC 1:2. Karim Benzema i Houssem Aouar z golami, Moussa Diaby i Steven Bergwijn z asystami, ponadto w składzie Laurenta Blanca zagrali Fabinho czy Predrag Rajkovic (Serbia).

Al-Ettifaq - Al-Raed 0:1. Steven Gerrard chyba niedługo poleci mając takie wyniki, zwłaszcza u siebie. Zagrali: dwóch były napastników Lyonu - Moussa Dembele i Karl Toko Ekambi, Seko Fofana, Georginio Wijnaldum, Alvaro Medran (Real, Valencia), Joao Costa (liznął Romy chłopak).

Al Wehda - Al Feiha 2:2. Tu spotkali się dwa byli zawodnicy Manu, chociaż nie grali ze sobą, minęli się o jeden sezon. Dla gospodarzy gola strzelił Odion Ighalo a u gości w obronie zagrał Chris Smalling.

Al Riyadh - Al Qadisiya 1:2. Tutaj też taka trochę niespodzianka... u gości zagrali: Pierre-Emerick Aubameyang, Julian Quinones (była gwiazda Tygrysów z Meksyku), Cameron Puertas (Royale Union), Nacho Fernandez, Nahitan Nandez (Urugwaj), Iker Almena (Girona), Koen Casteels (Belgia).

Damac - Al Shabab 1:0. U gości między innymi Yannick Carrasco, Giacomo Bonaventura czy Wesley Hoedt (Lazio, Anderlecht).

Tabela:
1. Al-Hilal 18 punktów (komplet)
2. Al-Ittihad 15
3. Al Nassr Riyadh 14
4. Al Shabab 12
...
6. Al Qadisiya 10
8. Al-Ettifaq 10
10. Al Ahli 7.

Strzelcy (wybrani):
1. Mitrovic 10 goli
2. Benzema 7/1 asysta
3. CR 5/2
4. Aouar 5/1
13. Mane 2/5
21. Tello 2/0
31. Bergwijn 1/3.
...
no i daleko daleko jest Moussa Diaby bo nie strzelił żadnego gola, ale.. były zawodnik Aston Villi w 6 meczach zanotował aż 7 asyst i to w tej klasyfikacji jest liderem.
@Kidd @Kessie @JimMorrisonFCB @mekston @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa

1

@Zoker I to się wszystko może cały czas zmienić. Nie sądzę, że CR czy Leo ustrzeli hattricka, ale szanse mieć będą. To samo Mabkhout.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?