escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca No sam jestem w szoku, że tyle tego. Później już było na kartę kibica - Napoli czy niedawno Aston Villa.
Tak jak się posprawdza składy to naprawdę starzy jesteśmy:D
Wiesz o kogo pytam jeśli chodzi o mecz z Górnikiem w 1998?:)
5
Przeglądając jakieś stare rzeczy natknąłem się na segregator ze skarbami. Ja z tych czasów, w których w segregatorze były kartki z króla lwa:)
Niemniej, kiedyś bilety były papierowe, nie aplikacja czy karta kibica, a papierowe. Natrafiłem na swoje bilety na mecze, w tym:
- 36 sztuk biletów na Legię. Najstarsze sezon 2002/2003, a tam:
- 5 razy Lech Poznań
- 3 razy Wisła Kraków, Korona Kielce
- po 2 Pogoń, Zagłębie czy Cracovia, ŁKS,
- ale też takie tuzy jak Amica, Groclin, Odra Wodzisław czy Stal Sanok:D
- do tego: Brondby, Szachtar, Hafnarfjordur, Celtic
Ponadto:
- World Grand Prix siatkówka kobiet 2013: Polska - Japonia i Polska - Niemcy
- Eurobasket 2009 Hiszpania - Wielka Brytania i Słowenia - Serbia
- Mecz piłki ręcznej 2008 Polska - Słowacja
- charytatywny mecz piłkarski Polska - Francja w 2005 roku. Skład Francji: Michel Platini, William Ayache, Luc Sonor, Jean-Pierre Cyprien, Bernard Casoni, Bruno Germain, Bruno Bellone, Patrice Loko, Dominique Rocheteau, Amara Simba, Alain Couriol, Jean Marc Ferratge, Yvon Le Roux, Nicolas Quedec, Pierrick Hiard, Christophe Robert oraz trener Jean Djorkaeff.
skład Polski: Obrońcy: Marek Jóźwiak, Tomasz Korynt, Dariusz Kubicki, Stefan Majewski, Piotr Skrobowski, Marek Świerczewski, Dariusz Wdowczyk, Roman Wójcicki, Władysław Żmuda
Pomocnicy: Zbigniew Boniek, ANdrzej Buncol, Waldemar Matysik, Piotr Świerczewski, Ryszard Tarasiewicz, Jan Urban
Napastnicy: Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Roman Kosecki, Grzegorz Lato, Grzegorz Mielcarski, Andrzej Szarmach
Bramkarze: Józef Młynarczyk, Eugeniusz Cebrat
Trener: Antoni Piechniczek, asystent trenera Krzysztof Pawlak
- plus mecz Reprezentacji Artystów Polskich - Drużyna tvn w 2002 roku.
na pierwszym meczu jakim byłem to mecz Legia - Górnik 0:1 w 1998 roku, wiecie kto wtedy był w pierwszym składzie Legii?:)
niestety nie mogłem znaleźć biletów na Barcelonę:
- ligowy 2:0 z Espanyolem 2011 r.- gole Pique i Iniesta, a w składzie też Leo, VV, Busi, Masche, Villa, Xavi, Pedro czy Abidal, a na ławce Pepula:)
- liga mistrzów 1:0 z Apoelem w 2014r. I tu mam mieszane uczucia... po 1 mega bo pierwszy rząd, więc całe towarzystwo biegało ode mnie kilka metrów. Siedziałem przy narożniku, więc Iniesta, Ney czy Leo byli "na wyciągnięcie ręki", ale po 2 niestety jestem mega zawiedzony, bo to TYLKO 1:0 z takimi paździochami. Wtedy gola strzelił Pique po asyście Leo. Leo, Ney, Xavi, Iniesta, Pique, ter Stegen, ale i nasz kapitan Sergi Roberto czy obecny zawodnik Motoru - Sergi Samper:D
Powiem Wam, że to fajne pamiątki:)
https://zapodaj.net/plik-OwtaDbYIlM
https://zapodaj.net/plik-OhtMAVf3xt
0
@FcPortoFan1999 proszę Cię.
0
@FcPortoFan1999 tak bywa.
1
La Rambla w większej ilości włączyła dziewczyny to te grają jak ciamajdy…
No ale nic, w lidze też początek słaby a potem się skończyło 163 do 1:)
1
Dobra Ewka pokaż szejkom gdzie ich miejsce:)
0
@heniusss jak tak piszesz to w sumie łatwizna:)
3
@misterio moja głowa nie potrafi sobie tego wyobrazić - "Wśród tych największych czarnych dziur znajdziemy TON618. Jest ona co najmniej 40 miliardów razy cięższa niż Słońce, a jej promień Schwartzschielda wynosi 390 mld kilometrów, czyli kilkadziesiąt razy więcej, niż promień Układu Słonecznego."
4
Turcja:
Galatasaray - Alanyaspor 1:0. W Galacie zagrali: Mauro Icardi, Dries Mertens, Lucas Torreira, Davinson Sanchez, Ismail Jakobs (Monaco) czy Michy Batshuayi.
Gaziantep - Besiktas 1:1. U gospodarzy nieco ponad godzinę zagrał Kacper Kozłowski, Polak dostał żółtą kartkę. U gości z golem Ciro Immobile, a zagrali też: Rafa Silva i Joao Mario (obaj Benfica), Ernest Muci (Legia), Gabriel Paulista (Valencia) czy Milot Rashica.
Konyaspor - Eyupspor 2:1. U gospodarzy w bramce Jakub Słowik. Poza nim jeszcze kilku z naszej eklapy:) Guilherme (Jaga) z asystą, Blaz Kramer, a Danijel Aleksic (Lechia) strzelił bramkę. Przy drugim golu asystę zaliczył Riechedly Bazoer. Pamiętacie takiego gościa. Były zawodnik Ajaxu czy Wolfsburga grywał w sparingach pierwszej reprezentacji Holandii, a z kolei w młodzieżowych kadrach grał latami. Dziś ma 27 lat, gra w przeciętnej tureckiej ekipie i wybrał narodowość Curaçao.
Basaksehir - Kayserispor 1:1. Piątek z golem.
Hatayspor - Trabzonspor 1:1. W zeszłym sezonie drugi strzelec w Portugalii - 21 goli w barwach Bragi - dziś strzela dla Trabzonsporu - Simon Banza z kolejnym golem w Turcji.
ZEA:
Bani Yas - Al-Ahli Dubai 1:5. Podopieczni siwego bajeranta idą jak burza. Piąty mecz i piąte zwycięstwo. Z golami między innymi Azmoun (Roma), Dabbur (Hoffenheim) czy Luka Milivojevic (Crystal Palace).
Meksyk:
Tigres - Puebla 1:0. Swojego 283434783 gola dla Tygrysów strzelił Gignac.
Leon - Club America 1:1. Andres Guardado (Betis) z asystą dla Leon.
Atl. San Luis - Monterrey 1:0. Mimo bandy z Sevilli (Sevilla + Betis) goście pokonani. Zagrali Sergio Canales, Lucas Ocampos, Jesus Corona, Oliver Torres.
Toluca - U.N.A.M. 1:1. Drugi strzelec Sportingu w zeszłym sezonie - Paulinho - z golem dla Toluci.
Grecja:
Aris - Lamia 2:0. Loren Moron (Betis) z dubletem, a z nim w drużynie Martin Montoya, Lindsay Rose (Legia), Pione Sisto (Celta) czy Monchu (Barcelona B).
9
Ciekawostki piłkarskie:
Brazylia:
Gremio - Fortaleza 3:1. Duński Nazario z kolejnym golem. Martin Braithwaite w 8 ligowych meczach Gremio strzelił 5 goli i zaliczył jedną asystę. W drugiej połowie w jego drużynie pojawił się Diego Costa (Chelsea, Atletico).
A skoro Atletico, to były obrońca madryckiej drużyny - Filipe Luis - odniósł drugie zwycięstwo jako trener Flamengo. Po 1:0 w pucharze nad Corinthians tym razem w lidze wygrali z drużyną Bahia 2:0. Zagrali między innymi Gabigol (Inter), Giorgian de Arrascaeta czy Gerson (OM).
To co... dalej mógłbym pisać "a skoro Atletico...":) No ale taka prawda Corinthians - Internacional 2:2. Przy pierwszej bramce asystę zaliczył były zawodnik Atletico, ale też oczywiście i nasz - Memphis Depay. U gości Enner Valencia czy Lucas Alario (Bayer).
Fluminense - Cruzeiro 1:0. W ekipie Flu zagrał Marcelo (ten z Realu), a u gości Kaio Jorge (Juve).
Vasco - Juventude 1:1. Tutaj z kolei legenda OM z golem dla Vasco - Dmitri Payet. W drugiej połowie zmienił go Coutinho.
17 letni zawodnik Palmeiras - Estevao - kupiony już przez Chelsea (no bo prze kogo innego:D) jest obecnie drugim strzelcem ligi (9 bramek) i pierwszym asystentem (7). Do tego chłopak ma za sobą już debiut w co prawda słabej, ale to wciąż reprezentacja Brazylii. Roque i Endrick mogą mu buty czyścić, byle tylko Chelsea go nie "zepsuła".
Szwajcaria:
Basel wygrało 1:0 z Young Boys, a asystę przy golu zanotował... no kto? Nie wiecie:) Xherdan Shaqiri:)
MLS:
Toronto FC - Inter Miami 0:1. Gwiazdy weszły w drugiej połowie i jedna z nich - Luis Suarez - zaliczył asystę przy zwycięskim golu. W ekipie Toronto w drugiej połowie na boisko wszedł Lorenzo Insigne.
Los Angeles Galaxy - Austin FC 2:1. 2 asysty Ryśka Pucia.
San Jose Earthquakes - Real Salt Lake 0:1. Marczuk u gości zeszedł w 2 połowie.
Sporting Kansas City - Los Angeles FC 0:3. U gości Olivier Giroud, Lloris, Mateusz Bogusz czy zawodnicy którzy otarli się o Barcelonę: Sergi Palencia, Ilie Sanchez i Marlon.
St. Louis City - Houston Dynamo 3:0. Sebastian Kowalczyk zszedł w końcówce w Hjuston.
Atlanta Utd - New York Red Bulls 2:1. Kolejny cały mecz Slisza w Atlancie. Gola i asystę w meczu zaliczył były zawodnik Atalanty Bergamo - Aleksey Miranchuk. Z kolei u gości z asystą były zawodnik Lipska - Emil Forsberg.
Charlotte - CF Montreal 2:0. Kolejny gol Świdra.
New England Revolution - DC United. W DC Klich z asystą, a jedną z bramek strzelił Benteke.
Podano nazwisko nominowanych do poszczególnych nagród. Jedynym Polakiem w tym gronie jest Bartosz Slisz - w kategorii "Nowicjusz". Szans raczej nie ma, ale to miłe wyróżnienie. Poza nim w tej kategorii są też: Suarez, Hugo Lloris, Hugo Cuypers (Gent), Emil Forsberg czy Petar Musa (Benfica).
"Landon Donovan MLS MVP" (wybrani):
- Benteke, Bernardeschi, Burki, Messi, Puig
Obrońca:
- Alba, Maya Yoshida (Southampton), "nasz" Sergi Palencia,
Bramkarz:
- Lloris, Burki (BVB) czy Callender z Interu Miami.
Inne ciekawostki w komentarzu.
@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @lukasbarca86 @mekston @Klaudiaa8 @Ricardinio14 @Antimadridista_WR @Hajny @Lionel_Messi10
0
@FCB_dimiC Wole jego niż Torresa albo 5 lat starszego Sona.
sezon / opuszczone mecze
24/25 1
23/24 8
22/23 5
21/22 1
bez przesady z tym "co chwilę kontuzjowany"
0
@mientusek1407 No chyba, że tak:) Ja już go chciałem jak grał w City:)
0
@szymonekk no 20 tysi, to chore...
Bródno też się zmienia. Wychowałem się tam:)
0
@SirChuck podpisuję się pod tym:)
0
@mientusek1407 no ale Mientusku Sane też za free, cała lista którą wypisałem to zawodnicy, którym kończą się kontrakty w przyszłym roku. Jak mam wybierać 33 letni Son za free to wolę 28 letni Sane za free. A najchętniej ich obu:)
0
@Catalonya1992 bardzo możliwe.
2
@szymonekk wczoraj zadzwonił do mnie brat. Bielany, 3 przystanki od metra, 20 koła z metra. To te Twoje za 14 to jak za darmo.
Dramat...
0
@FCB_dimiC Ja bym go z przyjemnością zobaczył.
0
@mientusek1407 ale nie mamy lewego skrzydła, a Ty mówisz o Sonie jako "suport". Czyli 33 letni byłby supertem na pozycje, na której jest bieda?
0
@MagdJanko czasami Pep umiał zrobić kawał zawodnika z nołnejma:) patrz Busi.
Niemniej jak Flick zrobi wynik to chce Niemca.
0
@ini_barca kogo tam jeszcze mamy? Lipsk, Salzburg, Nowy York, jest jeszcze Bragantino w Brazylii, coś więcej?
0
@szymon6847 nie, Sane.
0
@Kazragore dzięki.
1
@Comentateiro mowa nienawiści?! Grubo:) mea kulpa:)
Co do meritum to się zgadzamy:)
@Who_you_mam no ciekawe spojrzenie;)
@hubertbro17 ja pytam o hipotetyczne Wasze zdanie. Chciałbyś żeby przyszedł czy nie?:)
1
@heniusss jestem bliski Twojej opinii:) w zasadzie popieram ją:)
0
@Who_you_mam jeszcze raz. Ja nie pytam co może Pep zrobi a czego nie. Mówię, czy hipotetycznie - Pep jest wolny za rok. Flickr idzie jak burza, chcesz Pepa mimo to?
1
I teraz taka hipotetyczna sytuacja. Taka, jakich nie lubię - „gdybanie”.
Flick idzie jak maszyna w lidze, w pucharze, w LM gorzej, ale tam powiedzmy że dochodzi do 1/2… i co wtedy? Chcecie Pepa czy zostawiamy Flicka?
1
@NeroTFP1 oj, ja nie znam:) ale wiem ze Ty szukasz i lubisz:) po prostu jak przeczytałem opis Aziego to pomyślałem o Tobie.
0
@Kazragore czyli Kojoty zmieniły nazwę czy przeniosły siedzibę?
1
@NeroTFP1 miałem Cię wołać:)