1

@Adran360 ja też wolę DC z Klichem i Benteke.

O, remis Atlanty - DC w playinn mimo że w dupe 0:3

0

@okiemtypera_lucaxx95 argentyńskiej nie śledzę, ale w Atletico było za dużo jakości żeby to przerżnęli i odpadli.

1

@okiemtypera_lucaxx95 ooo, sporo płacą. Dobry kurs. Milito wystawił wszystko co ma w tym meczu.

0

@Kamiloza91 to byłby tym bardziej ciekawy ruch, że on gra na lewej stronie w Celcie..

0

Lorą Blą umie we „Francuzów”:)
Benzema ósmy gol w siódmym meczu.
Diaby gol i 8 asyst w siedmiu meczach.
Aouar 5 goli i dwie asysty w 7 meczu.

1

@emeu cichutko:)

3

Auba odpowiada na gola Benzemy i mamy 1:1 w hicie ligi wielbłądów po 20 minutach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto Arteta też. Co mnie smuci.

0

@Lucyfffer niepięknie.

1

@KrwawiaceoczyVEB tak jak napisał @DonCarletto Undav już w Belgii sobie świetnie radził w rewelacji ligi (tu akurat smuci mnie fakt, że razem z nim w parze brylował Belg Vanzeir, ale ten wybrał inną drogę).
Szacun dla Niemca że się nie poddał po kiepskim epizodzie w Brighton.

Havertz nigdy dla mnie nie będzie topowym napastnikiem.

0

Swoją drogą ciekawe przypadki w kadrze Niemiec. Fulkrung na stare lata zaczął być poważnym kandydatem do gry w ataku repeentacji, a przy kontuzji Nicklasa to samo spotyka Kleindiensta z Mynsiengladbach.

0

Oooo Roki z golem. Ale teraz ruszy maszyna:D

3

Kacper Kozłowski z debiutanckim golem w Turcji.

0

@okiemtypera_lucaxx95 w Australii.

1

Klimala w debiucie ligowym Sydney FC gol i asysta, do końca meczu zostało ponad 20 minut.

0

@Pingwinek nie wiem. Czasami się myli. Przykład z dzisiaj - w zaznaczonych meczach Kopenhaga - Velje. Powiadomienie że gol na 2:0 w 33 minucie. Za minutę cofka, za dwie minuty cofka gola na 1:0, który już był od ośmiu minut. Po kolejnej minucie powiadomienie że gol na 1:0 dla Kopenhagi. No odwalali dzisiaj.

2

@Tabaluga37 bardziej chodzi mi o to, że nas nie stać (poza Roque) na koty w worku. Raczej wszyscy przez lata udowadniają swoją jakość, to samo teraz jest z Davidem. I kadra i klub od lat i on ładuje dużo goli. Naprawdę w przyszłym roku jest mnóstwo jakościowych piłkarzy do wyciągnięcia za free.

0

@Pingwinek wygrali po dogrywce.

4

@Tabaluga37 nie stać nas. Powinni celować w Davida z Lille w przyszłym sezonie.

1

@Adran360 o to to!:)

12

Guirassy póki co to nie jednosezonowy odpał. 12 gol w 8 kolejnym meczu.

1

@Adran360 Hamdallah strzelił dla swojego byłego klubu…

1

Siuuuuumakan z czerwem. Karny dla Szabab!!

Pudlo! Tak wychodzi pajacowanie przy karnym. Słupek i koniec meczu.

5

Niestety… karny dla Nassr. Głupi faul.
95 minuta.

No i CR z golem numer osiem tysięcy dwieście sześćdziesiąt siedem.

1

@fart to akurat zawsze cieszy:)

3

Szabab na 1:1!! Oby bez cofki.

Utrzymane!:) brawo!

1

@fart niech dowiozą.

Dobra 2:) oby po meczu.

Co nie zmienia faktu że skład Lechii wygląda dziwnie:)

3

Legia wychodzi na prowadzenie z Lechią Donieck.

4

@Adran360 Trudny strzał, jak na stopera to mega wykończenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?