escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ofensywny zawodnik ze sporym potencjałem idzie do tak przaśnej drużyny.
38 meczów i 35 goli w lidze Mallorki.
Dramat.
1
@Safrani uważaj. Teraz będzie trudne…
Żart, poczucie humoru, zabawa.
Nadążasz?:)
@blakkudium a przede wszystkim legenda Orlando!!
0
za nim* oczywiście:)
@KrwawyAlways prawda?:)
6
@Filipem a co zanim robi Debra Morgan, siostra Dextera Morgana?
0
@Encore mają 60 zawodników. Bez przesady z tym przenoszeniem.
3
@BorzyKrzys „przyszły zwycięzca”*
2
@LOPEZ16 brawo sports… kiedyś to było:)
3
@Vurt Chelsea top.
1
@LOPEZ16 Ferguson nie rzucał, on kopnął buty w Beckhama.
0
@ojWojtek bez przesady. Barcelona lepsza:)
4
Legia zmiażdżyła 2:1 klubowych mistrzów świata. Niebywałe!
2
@Pablozeusz tak, teraz na chwilę ruskie oligarchy górą.
0
@bodzio10 zobaczymy. Jak zobaczyłem ostatnio transfer Nsame to pomyślałem wow! Kojarzyłem go ze Szwajcarii, że ladowal bramki workami. Tu przyszedł i to jakaś popierdółka a nie Nsame z Młodych Chłopców.
1
@severius on miał tryb potwora już przed KMŚ i przed kadrą. Ostatnie mecze w MLS to jest kosmos w jego wykonaniu.
0
@FcPortoFan1999 no skoro pasuje to ok.
1
@FcPortoFan1999 tyle to ma @Comentateiro , Silva ma parę mniej.
1
Brawo! Legia z awansem.
Kto w następnej rundzie?
0
@Frimpong zapomniałem ile miałeś kont wcześniej mulciaku. Przypomnisz?
0
@bodzio10 ten z Brondby?
2
Dobra żartowałem z tym że będą walczyć o 5 miejsce:)
0
@bodzio10 I kto to ma być?
0
@bodzio10 w czym?
1
Legia potężna kadra. Rozsądne wzmocnienia. To rozumiem. W tym roku znowu powalczą…
O 5 miejsce w lidze.
0
@Eklerek to tak jak Arthur Cabral w Botafogo.
1
@blakkudium nie każdą… a Neymar mówi coś panu coś ktoś?
0
@blakkudium po co ten placek im?
0
@BezglutenowyPedri dzisiaj niedziela. Wsiadaj w furę. Sporo mniejszy ruch niż poza wakacjami.
Jeśli jesteś bez auta to… najlepsze metro, ale przyjechałeś „zwiedzać” i chcesz siedzieć jak szczur w kanale?
Tramwaj:)
2
@RezerwowyWojtus cały turniej był za darmo. Pozdrawiam.
3
MLS
Już za około godzinę starcie tytanów (na tę chwilę). Lider jedzie na wyjazd i stanie na przeciwko wicelidera strzelców.
Messi i jego Inter Miami podejmie Sama Surridge’a i jego Nashville.
Anglik - były zawodnik Nottingham - ma kapitalny, chyba w zasadzie najlepszy okres w swojej karierze. W ostatnich 8 meczach tylko raz nie trafił do siatki, za to w pozostałych 7 zrobił to…dwunastokrotnie(!!!). A Messi? Jak to Messi;)
Poniżej skład Miami.
0
@Lionel_Messi10 Designayted player