3

Ofensywny zawodnik ze sporym potencjałem idzie do tak przaśnej drużyny.
38 meczów i 35 goli w lidze Mallorki.

Dramat.

1

@Safrani uważaj. Teraz będzie trudne…
Żart, poczucie humoru, zabawa.
Nadążasz?:)
@blakkudium a przede wszystkim legenda Orlando!!

0

za nim* oczywiście:)

@KrwawyAlways prawda?:)

6

@Filipem a co zanim robi Debra Morgan, siostra Dextera Morgana?

0

@Encore mają 60 zawodników. Bez przesady z tym przenoszeniem.

3

@BorzyKrzys „przyszły zwycięzca”*

2

@LOPEZ16 brawo sports… kiedyś to było:)

3

@Vurt Chelsea top.

1

@LOPEZ16 Ferguson nie rzucał, on kopnął buty w Beckhama.

0

@ojWojtek bez przesady. Barcelona lepsza:)

4

Legia zmiażdżyła 2:1 klubowych mistrzów świata. Niebywałe!

2

@Pablozeusz tak, teraz na chwilę ruskie oligarchy górą.

0

@bodzio10 zobaczymy. Jak zobaczyłem ostatnio transfer Nsame to pomyślałem wow! Kojarzyłem go ze Szwajcarii, że ladowal bramki workami. Tu przyszedł i to jakaś popierdółka a nie Nsame z Młodych Chłopców.

1

@severius on miał tryb potwora już przed KMŚ i przed kadrą. Ostatnie mecze w MLS to jest kosmos w jego wykonaniu.

0

@FcPortoFan1999 no skoro pasuje to ok.

1

@FcPortoFan1999 tyle to ma @Comentateiro , Silva ma parę mniej.

1

Brawo! Legia z awansem.
Kto w następnej rundzie?

0

@Frimpong zapomniałem ile miałeś kont wcześniej mulciaku. Przypomnisz?

0

@bodzio10 ten z Brondby?

2

Dobra żartowałem z tym że będą walczyć o 5 miejsce:)

0

@bodzio10 I kto to ma być?

0

@bodzio10 w czym?

1

Legia potężna kadra. Rozsądne wzmocnienia. To rozumiem. W tym roku znowu powalczą…

O 5 miejsce w lidze.

0

@Eklerek to tak jak Arthur Cabral w Botafogo.

1

@blakkudium nie każdą… a Neymar mówi coś panu coś ktoś?

0

@blakkudium po co ten placek im?

0

@BezglutenowyPedri dzisiaj niedziela. Wsiadaj w furę. Sporo mniejszy ruch niż poza wakacjami.
Jeśli jesteś bez auta to… najlepsze metro, ale przyjechałeś „zwiedzać” i chcesz siedzieć jak szczur w kanale?
Tramwaj:)

2

@RezerwowyWojtus cały turniej był za darmo. Pozdrawiam.

3

MLS

Już za około godzinę starcie tytanów (na tę chwilę). Lider jedzie na wyjazd i stanie na przeciwko wicelidera strzelców.

Messi i jego Inter Miami podejmie Sama Surridge’a i jego Nashville.

Anglik - były zawodnik Nottingham - ma kapitalny, chyba w zasadzie najlepszy okres w swojej karierze. W ostatnich 8 meczach tylko raz nie trafił do siatki, za to w pozostałych 7 zrobił to…dwunastokrotnie(!!!). A Messi? Jak to Messi;)

Poniżej skład Miami.


0

@Lionel_Messi10 Designayted player

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?