2

https://tvn24.pl/poznan/poznan-17-oddanych-strzalow-w-jego-kierunku-mezczyzny-chorego-na-schizofrenie-nagranie-z-monitoringu-6780693

Ktoś tu się naoglądał filmów z USA. 4 na 1 koleś bez żadnej broni widocznej a oni go prawie rozstrzelali. Co gorsza boją się nawet podejść , jeden aż się potyka w panice , to jak policja w kraju jest przeszkolona to żal patrzeć

23

Brawo za sprzedaż Auby i później Depaya . Laporta z Xavim robią super robotę z transferami .

1

Od początku roku gramy jakbyśmy chcieli wygrać 1:0 , całkowity minimalizm zakładając że w końcu coś wpadnie tylko tym razem było w drugą stronę .

4

Ale jest jeden plus jeśli jakimś cudem wygramy to przynajmniej nie znowu 1:0 :-)

2

Przecież my w ataku pozycyjnym to jesteśmy na poziomie okręgówki , to już nawet u nas w ekstraklasie więcej sytuacji potrafią tworzyć !

2

To obstawiamy pierwszy nasz strzał celny pewnie około 30 minuty ;_)

15

Ciekawe czy dalej będzie sie upierał z Torresem na lewej stronie czy da mu pograć trochę na prawej kosztem Raphinhi.

12

Niech da trochę pograć temu Ferranowi na PS to może coś z niego będzie a nie ciągle go rzuca w inne miejsca. Raphinia niech odpocznie po ostatnim fatalnym meczu !

0

Po minach szejków widać że to prawdziwi fani tenisa :-)

4

Kolejny co może grać wszędzie a będzie grał tam gdzie mu idzie najgorzej . Czy u nas nie można kupić zawodnika pod konkretną pozycję !

18

Najlepsze - odpadnięcie. Nie mieliśmy kadry do gry na 3 fronty patrząc w jakiej formie są rezerwowi. Teraz można się skupić na utrzymaniu przewagi w lidze .

0

Tragedia na LS , Torres a tym bardziej Roberto to tak jakby nie było tego skrzydła. Ale tak to jest jak się ma zawodników i mówi że są wszechstronni dlatego ich kupiliśmy a w rzeczywistości to wszyscy PS i tylko tu coś wnoszą do gry. Tylko to takie nie Barcelonskie kupić zawodnika pod konkretną pozycję!

5

Swoją drogą Guardiola zrobił się straszny beton jeśli chodzi o zmiany w trakcie meczu. Dziwić się ze drużyna gra jak gra kiedy nie idzie nie dostając żadnego impulsu od rezerwowych.

0

To jest ta różnica my przy 2:0 dla rywali panikujemy w meczu LM bo mamy tylko 3 bramki zaliczki z pierwszego meczu. Real mimo błędów w obronie próbuje coś strzelić a nie tylko czekać .

0

@MajkiYB nic mi nie pozamykał.

14

@Herbert lepiej już nie oglądaj piłki dla dobra wszystkich .

0

Swoją drogą Roberto pewnie głupio się poczuł kiedy wszyscy polecieli do Ferrana z gratulacjami a nie do niego .

4

Ech taki kapitan bez charyzmy i talentu tylko w Barcelonie możliwe.

2

@MajkiYB No Roberto to ma dopiero rytm meczowy , nie licząc ostatniego w LE to przed tym 5 meczy siedział na ławce . )

1

Menchester może już się oszczędzać na czwartek , my pewnie do 90 minuty będzie walczyć o 1:0 :-)

0

Werghorst ciągle w podstawie , co w nim Ten Hag widział że kupił to nie wiem chyba tylko że to Holender !

2

No jeśli Busi ma wejść na ratowanie wyniku , to Xavi ma niezły plan na mecz :-)

0

Salah, Gakpo , Nunez na ławce Firminho, Jota i kontuzjowany L.Diaz jeszcze jest a w pomocy tartak. Ake ten Liverpool jest źle budowany w ostatnich latach !

1

Brawo Nottingham , Guardiola dalej trzyma się jednej 11 jaką wystawi i ratuje się zmianami w 85 minucie :-)

2

Trochę racji ma mieli lepsze sytuacje , w rewanżu bez Pedrigeo i Gaviego z powolnym Busim który do takiej intensywności już nie dojeżdża na awans się nie nastawiam .

4

Według mnie to ciebie nie było na boisku !

0

Kounde 2 samobój , dobry ma moment "-)

0

Swoją drogą Xavi już chyba na dobre odstawił Garcia i Roberto ostatnio nawet na 5 minut nie wchodzą. Wcale nie tęsknię ale Alonso nie prezentuje jakiejś wielkiej formy.

0

Jutgla widzę miał tylko dobry start w Brugge a teraz częściej ławke grzeje.

0

@Anonymus0608 A co nas obchodzą problemy PSG i ich gra !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?