chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 bo może jeśli chcemy walczyć z wirusem to róbmy to uczciwie i z głową a kościoły są środowiskiem dużo bardziej przyjaznym wirusowi niż sklepy czy inne usługi
14
@Nano22 bo jeśli zamykamy ludziom biznesy, sklepy, kina itp. to traktujmy wszystkich równo a nie jak zwykle czarni uprzywilejowani chociaż nie robią nic co byłoby pożyteczne społecznie, głoszą pewien kult nie wnoszący nic do realnego funkcjonowania państwa.
1
@teacherakademicki przecież to pytanie od trwam było tak tendencyjne, że od razu wiadomo, że ugadane z vateuszkiem
0
@erix10 oczywista oczywistość, ale na testy zgłaszają się zwykli pacjenci (raczej jako współspiskowców ich nie traktuje) i w tej chwili tak samo jak było podczas drugiej fali zgłasza się do nas bardzo dużo pacjentów których kierujemy na wymazy. Między falami mieliśmy może kilku aktywnych chorych w POZ przez kilka miesięcy w tej chwili w POZ który ma koło 4000 pacjentów mamy koło 30 aktywnych chorych. Nikt nas nie zmusza do wysyłania tych pacjentów na badania a sytuacja jest taka sama we wszystkich POZ w okolicy, środowisko medyczne jest w zdecydowanej większości negatywnie nastawione do PISu więc raczej nie uczestniczylibyśmy w ich gierkach.
2
@lukaszbarca15 to, że rząd mniej więcej wie ile będzie zakażeń za kilka dni to nie jest wróżba z ciasteczka czy manipulacja a statystyka i epidemiologia. Sam nie trawie tych wypłoszów z rządu, ale doszukiwanie się tutaj spisku jest śmieszne.
6
@FC1899Barca może zamiast patrzeć na ilość testów, popatrzcie jak wygląda sytuacja w szpitalach. Nie ma kto leczyć, ludzie umierają hurtowo na koronkę i inne choroby bo mamy rozwalony system zdrowia a ludzi najbardziej interesuje liczba wykonanych testów. Sytuacja w szpitalach jest wyznacznikiem, a ta sytuacja jest fatalna przez taka ilość chorych na covid bo personel z innych oddziałów jest przekierowywany. Jeśli nie poradzimy sobie z koronką sytuacja się nie poprawi i albo będą umierać ludzie w domach z powodu koronki albo innych chorób.
10
@ksobi dodam jeszcze, że nowoczesne potrafią mieć kilka komór i segregować wszystkie frakcje
8
@MaxiLopez_84 przecież wiadomo, że jest to puszczone tylko dla zakrycia sprawy Obajtka, bo na bank nagranie znane służbom od dawna. Nic nie wnoszący kartofel ale dobrze się w wiadomościach sprzeda i ma trafić do wiadomego targetu.
1
@BartqRKO po rządach Laty był zbawcą na pewno wizerunkowym. Najwyższa pora na młodych ludzi a nie jakiś dziadków co kiedyś dobrze grali w piłkę i teraz myślą, że najlepiej znają się na zarządzaniu w nowoczesnym footballu.
12
@kuz przecież to była śmierć w słusznej sprawie, nawet polegli nie chcieliby oskarżania Mateusza Wspaniałego który od kołyski z komuchami walczył.
0
@BartqRKO jesli takie połączenie przyniesie wymierne korzyści finansowe to mogą wskoczyć na wyższy poziom, ale mi się osobiście wydaje, że nic to na skale europejską nie zmieni.
0
@Barca1992 niestety skonsolidowali emerytów i najmniej ogarniętych i dzięki temu maja w miarę stałe poparcie, z tym nikt w pojedynkę nie wygra.
0
@KimBassinger1 z tego co kojarzę to mają i pewnie będzie musiał jakąś kaske zapłacić za takie zachowanie.
3
@tobiasson92 od dawna wakcynolodzy mówią o bezsensowności przeprowadzania wizyty przed szczepieniem, tym bardziej na taką skalę. Nic ważnego na takiej podstawowej wizycie nie wyjdzie z poważnych przeciwskazań, a takie rzeczy jak przeziębienie itp. sam pacjent potrafi u siebie rozpoznać. Myślisz, że w USA czy Izraelu jak szczepią w samochodach to ktoś ich bada, po prostu wypełniają formularz.
0
@MESSIah16 PIS to robi chyba tylko żeby scementować te 20-25% najbardziej narwanych wyborców, bo raczej całej reszcie się to nie podoba. Osobiście nie wierzę, że mamy tak bardzo konserwatywne społeczeństwo jak by mogło wyglądać z ostatnich poczynań PISu.
18
@MESSIah16 ze statystyk wynika, że dzieci par homoseksualnych raczej są lepiej wykształcone i ogólnie maja lepszą jakość życia, wynika to najczęściej z dobrego usytuowania ekonomicznego rodziny. Logiczne jest, że dziecko lepiej rozwinie się w kochającym domu ( nawet jeśli to para homoseksualna) niż w instutucji gdzie traktowane jest jak numerek.
0
@michal26 3-4 miesięczne lockdowny nazywasz tymczasowymi, jeśli tak to większość krajów UE stosowało podobne metody
0
@ObiektywnyKibic121 takie pierdoły opowiadano w historii ludzkości od wieków. Ku Klux Klan powstał w połowie 19 wieku opierając swoją politykę na hasłach, że już zaraz czarni i wszystkie "inne" kolory przejmą nad białymi kontrolę. Niedługo minie 200 lat od powstania tej zacnej organizacji i te same hasła jak widać są popularne tylko ciągle przesuwa się granica czasowa, coś ala raport smoleński. Gdybyśmy cofnęli się do średniowiecza czy starożytności podobne hasła były głoszone, w starożytnym Rzymie też wielu nie podobało się, że obywatele pochodzenia Afrykańskiego dorabiają się majątków. Wiesz, że baśni przez wieki zmieniają swoją treść i znaczenie wiec zmiany w takich dziełach raczej nie są niczym nowym.
3
@ObiektywnyKibic121 tak tak wmawiaj sobie takie pierdoły
1
@Barca1992 to chyba dobrze, że ktoś to bada i co najważniejsze, że jest skuteczny. Nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma.
3
@Survier czemu jak tak kochają porównania nie porównają np Australii z Florydą albo NZ tam są lockdowny dzięki którym nie maja prawie żadnych problemów z koronką.
3
@Stoiczkow ja nie mówię, że reszta partii tego nie robi, ale nie na taką skalę jak Konfa która ewidentnie spłyca bo chce trafić do młodych którzy nie mają w zwyczaju zagłębiać się w temat. Miami przy LA to wypierdek i samo miasto jak i aglomeracja.
5
@FC1899Barca Konfederaja to jest jednak partia dla najbardziej naiwnych ludzi na świecie, są mistrzami w spłycaniu problemów tak żeby pasowały pod ich widzimisię. Wystarczy sobie porównać aglomeracje LA z wypierdkami z Florydy żeby wiedzieć, że warunki rozwoju epidemii w Kaliforni są dużo lepsze.
0
@barcelonaLM na zapleczu maja alkusa Pawełka antysystemowca.
1
@kazbychu spoko staruszki widza 14 emeryturkę a nie podwyżki gazu;) PIS wie co robi
1
@dv7wisnia potradił się skupić na kilka sekund przejścia itp. a nie całe konferencje. Dla celów politycznych robią sobie jaja z chorych ludzi. Poza tym zespół to nie mówienie chu.., kurw.... co drugie słowo tylko tiki słowne i niewerbalne.
6
@macio_944 to czy będzie to pierwszych obiekt tego typu we wszechświecie nie byłbym taki pewien:]
0
@tobiasson92 w zależności od tego co dalej będzie działo się w Teksasie jedna ze stron straci argumenty. Na razie mają mało wyszczepionych więc jeśli lockdown nic nie daje sytuacja w stanie się nie zmieni.
2
@Barca1992 jeszcze nie wiedział, że sam zna ludzi produkujących takie rarytasy
13
@Chinaski obraz nędzy i rozpaczy zakłamanego społeczeństwa, może jeszcze zaraz pójdzie do domu napije się wódki zleje żonkę i siup w niedziele do kościółka po odpust.