2

@TSWKRK w konfederacji to już w ogóle są mistrzami w dopasowywaniu faktów do swoich poglądów, nawet jeśli dane fakty z założenia są niezgodne z ich poglądami.

1

@DonMatteo901 ludzie paszport ma obowiązywać tylko na czas pandemii która pewnie do końca roku minie (oby). Druga sprawa Mentzen krzyczy o zamykaniu gospodarki itp. no wiec te paszporty właśnie po to są żeby grupa ludzi zarażonych nie poleciała np. do Grecji i nie wyłączyła czyjegoś biznes z obiegu tak samo u nas.

6

@Chinaski to nie ludzie to ameby

1

@Chwytak nie mówię jak było itp. ale z tego co kojarzę w zasadzie wszyscy ojcowie rewolucji na czele z Leninem uważali Stalina za tyrana nie podzielającego "ideologii" komunistycznej, rewolucyjnej. Lenin pod koniec życia wypowiadał się w tym tonie otwarcie więc jakieś podstawy lewica do takiego gadania ma.

2

@tobiasson92 myślę, że w lokalnych wyborach miesiąc w tą czy w drugą nie zrobi różnicy. Elektorat miejski raczej nie da się przekabacić tak prosto i szybko jak nasza wspaniała wieś:]

0

@lukas10 patrząc na nasza sytuacje nikt raczej specjalnie nam na rękę iść nie będzie bo to Barca stoi pod ścianą.

0

@deyna2018 jeśli pacjent jest pacjentem danej przychodni i wizyta została zgłoszona do godziny 18.00 to tak.

3

@Jakchcesz to samo chciałem napisać oni nawet czytać nie potrafią. Ciekawy jestem co tam kolega napisze o amantadynie bo coś niedawno krzyczał, że p. doktora ktoś chce uciszyć bo to cudowny lek.

2

Coraz ciekawsze doniesienia o cudownej terapii amantadyną i o samym doktorze.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27026992,doktor-bodnar-od-amantadyny-odslaniamy-kulisy-cudownej-terapii.html
Jak widać metodologia badań iście perfekcyjna.

0

@Michvl to jest wspólne kółko strachu, bezpieczniejszego układu nie ma więc chłopaki będą się przepychać ale są bezpieczni.

1

@saczers438 pytanie czy ktoś się na taka śmieszna cenę zgodzi patrzeć ze za angielskie drewno dali chyba 80

0

@10SzymonBarca10 najlepiej byłoby sprawę głosowania przeciągać aż się coś nie wyklaruje i tak pewnie będzie.

1

@Barca_Big_Moment w zasadzie nie maja za co bo żaden klub nie złamał żadnego przepisu UEFA no chyba, że wolne myślenie i własna inicjatywa nie istnieje w monarchii UEFA.

0

@Kgorecki2500 ostatnie morderstwa typowo na tle rasowym dokonane przez kkk w USA miały miejsce w latach 80. Nie jest to 400 lat temu.radzę obejrzeć dokument historia kkk to chociaż trochę zrozumiesz czemu mogą się czuć prześladowani.

0

@AmigoBlancos ciekawy jestem czy gdyby wygrali LM czy Perez siedziałby w loży z całą wierchuszką UEFA

0

@prokofiew ciężko żeby to wyglądało inaczej skoro włączyli w to aparat polityczny W. Brytanii i prawdopodobnie UE

1

@IronSanHybrid a czy ja mówią, że nie może. Chodzi o to, że piłkarze pucują sobie gały z UEFA i zatykają sobie buźki miłością do footballu i kibiców a sami lecą tylko za kasą.

9

@IronSanHybrid a później sobie jechał do ekskluzywnej zamkniętej dzielnicy do żonki w willi wpierdzielać przysłowiowe ośmiorniczki, a reszta hołoty do fabryki ekscytować się romantyzmem footballu. Głupota piłkarzy nie zna granic.

2

@FC1899Barca śmieszne jest to wychwalanie Bayernu gdzie ich cykliczna egzystencja wygląda tak, że im wyjdzie 1 sezon i wszyscy się spuszczają jak to świetnie prowadzony klub a następne 5 lat walki w klubie bo nie ma kasy na transfery i wszyscy eksperci krzyczą, że Bayern przegapił skok piłki do przodu. Ci wszyscy eksperci i dziennikarze to są gorsze chorągiewki niż 3/4 tej strony.

0

@pele1282 a ktoś się pytał ile będzie za zwycięstwo? jeszcze zaraz się okaże, że zainkasują z 600mln

4

@messiandiniesta pytanie o co mu chodzi. Dla mnie jest to zagadka no bo co sobie myśleli prezydenci właściciele klubów podpisując dokument akcesyjny a później po 24h uciekają. Nie wierzę, że tacy biznesmeni są tacy naiwni i nie spodziewali się takich dział ze strony UEFA i innych środowisk. Florek może powiedział z resztą, sprawdzam i chciał ocenić siły, jednak większość ekspertów mówiła od jakiegoś czasu, że taki twór pewnie powstanie ale gdzieś bliżej 2030. Chłop już wiekowy więc może postawił sobie za zadanie postawienie fundamentów żeby np. w przyszłości było zapamiętane jego nazwisko w światowej piłce, myślę, że dla takiego typu człowieka w takim wieku to może być już jedyny cel, coś ala wielcy politycy i monarchowie.

0

@Kiiciioro przecież to samo może powiedzieć Real, na bank było coś podpisane a Laporta gra trochę podobnie do Anglików, czyli podkulony ogon i wyskoczy jak będzie wiadomo na stówę po której stronie lepiej.

0

@JohnnyBarca nie zapominajmy, że sprawa raczej jest odłożona a nie zarzucona więc takie 5 zespołów przez 2-3 lata mogą ogarnąć zaplecze i powoli prowadzić negocjacje z innymi zespołami, jak widać najtrudniej będzie z Anglikami bo tam nawet państwo się w to włączyło. Myślę, że jeśli kluby by przeprowadziły kampanie informacyjne jawnie to i kibice inaczej byliby do tego nastawieni, a wiadomo, że UEFA będzie ujadała i rzucała kłody.

1

@BorzyKrzys społeczeństwo które myśli, że są ponad innymi (oczywiście ze względu głownie na historie) a tak na prawdę jest to hameryka vol.2 a to raczej dobrze o nich nie świadczy.

6

Najśmieszniejsze jest to, że wychodzi taki Angol jeden z drugim z transparentami "zostawcie nam zimne wieczory w Stoke" pokazując, że nawet nie wiedzą przeciwko czemu protestują.

0

@Benz a pisałem do ciebie?

24

@FC1899Barca nie wiem z czego tu się cieszyć. UEFA pokazała tylko, że jest mafią która posunie się do wszystkiego żeby nikt ich od koryta nie odciągnął, będą nawet naciskać na polityków. Już wiadomo, że nic się nie zmieni a urzędasy za biurek będą brać kasę za wałki a kluby z całego tortu dostaną ochłapy chociaż to kluby generują te przychody.

4

@Rust_Cohle szczep się, jeśli nie chcemy szczepić znowu całej populacji powiedzmy za rok dwa musimy wyeliminować wirusa z populacji żeby nie mutował. Może dla ciebie nie jest wirus groźny (chociaż młodych ludzi jest coraz więcej w szpitalach) ale pomyślcie chociaż raz całościowo o populacji a nie tylko na końcówkę swojego nosa.

3

@Nihas Bayern cwaniaki rozkupujące rywali za bezcen będący na uprzywilejowanej pozycji w lidze mądrują się na temat równowagi finansowej. Od lat wykorzystują pozycje hegemona a teraz będą moralizować innych, poza tym mają za sobą najbogatsze społeczeństwo UE i najsilniejszą gospodarkę.

2

@mkord kibicowanie a sensowne wspieranie klubu to dwie różne rzeczy, domyślam się, że protestować wyszły grupy najbardziej zagorzałych kibiców a najczęściej to są te grupy które raczej z sensownym myśleniem mają mało wspólnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?