0

@Grruber Kto jak kto ale Atletico na pewno da rade :)

1

Mowisz my a pewnie pierwsza jedenastka repry nie zarabia tyle co ty w klubie.
Moze oni jednak liczyli na te pieniadze.

0

Luis do Atletico i niech sciagnie swojego ukochanego Busiego.

1

Ja nie wiem jak mozna opierac druzyne na zawodnikach z Barcy ktora od 5 lat pokazuje ze nie umie grac waznych spotakan, nie umie wygrywac trudnych spotkań anie taktycznych spotkan. enrique moze byc super ale busi , alba i reszta no nie.. nie.
Pedri Gavi są za krótcy zeby stanowic o sile repry. do nabijania podan ok ale muszą sie nauczyc jeszcze ze czasem trzeba dzwignac troche wiecej, wyjsc poza schemat, bo klepandem mecz sie nie wygra sam.

0

@IronSanHybrid Tak naprawde z Francja nie ma co sie bronic i liczyc na karne. Wcisna nam predzej czy pozniej. To lepiej zaryzykowac, zagrac odwaznie jak np Tunezja.
Nie mamy nic do stracienia poza utwierdzniem swiata ze nie potrafimy grac w piłke.

3

Messi ma foach ze Lewy jego Barcelonke prowadzi i to nie jego imie skanduja na Campnole XD

0

a dlaczego Christensen ma awansowac z Australią? xD

0

Juve chyba juz zapomnial jak w 4 lidze wloskiej gral za podobne machlojki.

2

Nawet nie wiedzialem ze mamy 2óch Kaminskich

8

ja to sie spodziewalem ze Messi bedzie gryzl trawe na ostatnim mundialu. a on sobie przeczłapał jak blamaże w Barcy.
Grunt ze petrodolarki sie zgadzają

0

@slayer ale artykul glownie proownuje do druzyny z topu. Nie wspominajac ze 1/3 tej pomocy to caly czas ten sam Busi, tylko jeszcze gorszy. Problem jest wiadomo, ale i jakosc druzyny tej do tamtej co zgarnela wszystko jest diametralnie inna.

0

@Donio zawlaszcza iz porownana jest ta watpliwej jakosci druzna z ekipa ktora powygrywala wszystko. Ale jak juz im nie szlo to strzelili ledwo 9 goli ale porownanie do sezonu z top. takie szukanie dziury w calym na sile.

0

Czyli 6-7 goli roznicy to wynik az tak daleki?

1

@tomek8756 a jak to dziala gdy ktos ma auto na kredyt? albo auto jest wlasnoscia banku poprostu?

4

Problemy kazdej wiekszej firmy w Polsce

11

Manchester united :D

4

Jak wy wszyscy marudzicie o matko...

0

i pewnie bedzie to jego najwieksze osiagniecie w karierze.
Czekam na rekordy w stylu urodzony w dniu najwiekszego zwyciestwa ligowego Barcy

0

QWa i sedzia sobie mysli teraz ze dobrze zrobil ze faulu nie odgwizdal?

2

@suszini keep refreshing :)

0

kolejny rykoszet :)

0

Dla zachwycajacych sie głowką Dembele, on nie trafil w bramke, rykoszet po obroncy ja skierowal do siatki :)

0

ej Lenglet, wez nie chowaj sie

0

Jak juz pisalem wczesniej, tylko on wiedzial ze Rakitic musi wypelniac luke defensywną po Messim, jak tylko odszedl zaczely sie pogromy z lepszymi rywalami. nikt nie wiedzial ze po stronie Messiego trzeba miec Rakiticia i Roberto grajacych nad wyraz defensywnie i łatających dziury po Leo.
Dlatego prawa strona nasza potem to byla autostrada.
Ale najlepiej bylo mieszac z blotem roberto ,Semedo i innych.

10

Za Valverde tak odpadalismy z LM ale potrafilismy chociaz w jednym meczy wklepac Romie i Liverpoolowi.
Tylko EV wiedzial ze Rakitic to zloto bo tylko on łata dziury po nie biegajacym w obronie Messim. Potem sie wszystko posypalo bo kazdy myslal ze Messi to zawodnik jak wielu. Ten jego smiech ja wyjezdzal po zwolnieniu z Camp Nou. wiedzial ze nikt tego nie bedzie w stanie ogarnac xD

1

Ansu twoj gol to pokaz twojej formy, patelnie zes qwa nie trafil. Tylko w slupek z 2m.

1

@zibi bo Żul po kontuzji jest i trzeba ostroznie

4

Pojedynek 2 czołgów Parejo vs Busquets

22

Frenkie posadz Busiego na lawie wkoncu!!!

2

Ferran klasa teraz, nie spanikowal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?