1

Dopuszczenie do patelni Sorlotha bylo bardzo zle.
on sam wie tylko gdzie celował wtedy.

8

Ja tam swoje 20zł dokladam, na Barcelonke zeby bylo.

1

Mysle ze sama przewaga tej serii nad reszta typowych zombie-filmow jest dobrze przemyslany problem. Nie jest to typowy "o wirus co zjada mozgi i ludzie zabijaja".
Ta akurat teoria z grzybem ma podloze w nauce dlatego tak dobrze sie przyjela. Kazda produkcja ktory ma dobrze obmyslony background przyciaga widza.

4

Jak jest winny to powinien siedziec, niewazne kim jest.
Ona w sumie tez inteligentna czego ona sie spodziewala ze beda puzzle ukladac tam gdzie jej kazal isc?

1

I pomyslec ze 100mln dawal ManUtd kiedys za Fatiego.
Ile mozna bylo dlugow splacic

3

What the FAT!!
Matko jaki zjazd

11

Ferran gra zdalnie Fatim...

1

Getafe to nie ekipa ktora ogrywa sie pieknie. Z tymi brutalami i antyfutbolowcami trzeba wygrac nawet fartem i zapomniec. Z nimi sie nie da grac w pilke.
W sumie sa blisko spadku wiec moze ich nie zobaczymy pare sezonow :)

2

Trzymam kciuki Kessie

2

S.Roberto jest genialny ze swoim obieganiem.. tylko po to zeby zatrzymac sie i cofnac pilke do zawodnika ktory go wypuscil podaniem...

5

Nienawidze getafe im uchodza wszystkie brutalne faule, ten caly Djeje i Suarez to kryminal, w jednym worku z Casemiro.
Sedzia slepy

8

73 bramki to jakis kosmos.
Warto zauwazyc ze w tamtym sezonie RM zdobyl majstra ze 121 bramkami,
Barca miejsce 2 ze 112 bramkami. (Messi 50 w samej lidze)
Natomiast pozostale 18 druzyn nawet nie zblizyly sie do strzelenia 73 bramek.
Najwiecej miala 3cia Valencia 59 goli.

0

w 1 polowie zawodnicy mieli spore problemy ze slizganiem sie na murawie, chyba kazdy zaliczyl glebe. Moze moglo to miec jakis wplyw zanim ie ogarneli jak grac na tym boisku.

0

Abde pierwszy obronca boczny od czasow D.Alvesa co obraca sie twarza do bramki a nie do tylu i od razu oddaje pilke.
malo tego jeszcze odwaznie potrafi pociagnac i wdac sie w drybling. VeB

0

To co on zalozyl premie za remis w finale? Skoro za wygranie + 4 a za porazke mamy -2 to co on za kwote wpisal?

8

Jak kazdy zawodnik przychodzacy z innej ligi, Lewy wpadl do nas z forma i przygotowaniem niemieckim, wyroznial sie. Teraz juz po pol roku trenowania w standardach Barcy obnizyl loty.
Ten sam pattern mozna zaobserwowac o wiekszosci zawodnikow przychodzacych do nas

0

Ferran Tores: Docenić na pewno możemy sytuację z 81’, kiedy pokazał się w polu karnym, wywalczył miejsce i wyłożył piłkę Lewandowskiemu (spalony)

Serio nikt nie widzial tego ze on sie najpierw przewrocil o swoje nogi, czego nie spodziewal sie obronca, a potem wykorzystujac zawieche obroncy poprstu wstal i pobiegl z pilka. To nie bylo zadne wywalczenie miejsca.

0

Chyba powinnismy nieco podniesc standardy. Patrzac na to ze Barca klepie bez sensu przez wiekszasc czasu to "wymienianie wielu podań .." z kims tam nie powinno byc powodem do chwalenia i podnoszenia oceny.

1

"59 meczów i strzelił 11 goli"... to ma byc napastnik?
To przeciez prawie 2 pelne sezony w niemczech bez 10 meczow.

2

No Xavi to jest chyba twoj najgorszy mecz jako trenera, bo druzyna grala dobrze a ty zes odwalil taka maniane.

25

a pamietacie jak 30 min temu bylo fajnie, spokoj, Dembus siateczki zakladal, Frenkie podciagal do przodu... kurła kiedys to bylo

1

@patryk1995991 Andre Gomes

4

90% kibicow pewnie potrafilo przewidziec co sie stanie po takich zmianach. Xavi nie potrafil.

1

Wchodzi Busi i Betis przejmuje srodek pola

5

Frenkie fajnie potrafił podciagnac do przodu z piłka, za to Busi potrafi jednym nietuzinkowym podaniem uruchomic napastnika...przeciwników.

0

no platfus brazylijski jeden xD

2

@Darkin Do jest tzw manewr Griezmanna XD. Dobry deal dla nas ofkors

5

Pełne nazwisko
Fabio Galactico Raul Iker Blanco Bernabeu

0

@LatajacyHolender To swoja droga, ale nie ukrywajmy ze gosc tu nie pasuje. jest o poziom za slaby nawet na rezerwe.

1

Kessiego podpisano w trakcie poprzednigo sezonu, zanim byly dziwgnie, wiec bralismy kogo bylo mozna bo nie wiadomo bylo czy wogole bedzie mozna. Stad Kessie w Barcy. Gdyby to wszyslo w wakacje to pewnie bysmy na niego nie spojrzeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?