bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MysticCat A po co się chodzi w Wielką Sobotę? :D
0
@FcPortoFan1999 Już Ci tłumacze czemu. Bo to było chodzenie na siłę. Wymyślanie gorzkie żale, różaniec, spowiedz w każdy pierwszy piątek miesiąca. W 3 klasie gimnazjum bylo tego zdecydowanie za dużo. Na wszystko trzeba było mieć podpis. Serio dziwisz się, że mlodzi odchodzą od Kościoła? Do tego dochodzi to co dzieje się w Kościele obecnie. Sama spowiedz tzn. klepanie księdzu do ucha grzechów to jeden wielki bezsens. Ksiądz który robi o wiele gorsze rzeczy niż ja będzie mnie potępiał?
0
@FcPortoFan1999 Wybieram się do Kościoła tylko i wyłącznie jutro ze święconką. Z dniem bierzmowania skończyłem chodzić do Kościoła.
6
@HighestInTheRoom Ja tam wolę żeby 15-latka mogła bez recepty kupić tabletkę dzień po niż by za 9 miesięcy dziecko miało wychowywać dziecko.
0
@Faro Nie trzeba mieć c+żeby znać Maje :)
3
@PatrykBarca Przedostatni też jak komentował to zaczęło się od 0-1 :)
2
@Faro Jak można jej nie znać? :)
1
@ToWinaSedziego jak już to 45 minut :)
0
@draxidox Nie znam tematu. O co chodzi?
0
@Lanosss Bo nie chce póki co z Wisły odchodzić
1
@MesQueUnClub96 Kij z Siurkaczem tylko Iga :)
5
@barcelonaLM Najśmieszniejsze jest to, że ma ją na sobie gość który przez lata był wielkim Cule xd
0
@FcPortoFan1999 Wątpię jest wychowankiem TVP
0
@FcPortoFan1999 Trudno żeby komentował z Leleniem skoro ten pracuje w TVP :)
0
@Criss18Barca Serio liczysz, że Angol zatrzyma Polaka?
0
@JohnnySilverhand 8. Czy piłkarz który gra na 6 ma w klubie zdobtych 15 bramek w marcu?
1
@JohnnySilverhand Od kiedy Piotrowski to 6?
0
@Patrykl145 Od kiedy Piotrowski to 6?
0
@Mixtape Co Ty w majstra jeszcze wierzysz?
1
@Comentateiro Mały szczegóły Havertz gra na 9 :)
1
@bartas97 Jaki Celtic? Sprawdziłem to były derby Mediolanu
1
@kibicbarcy678 Chyba Dida, ale w jakim meczu to nie pamiętam
0
@Deviler Zobacz sobie w terminarz z kim gramy na wyjazdach
0
@MesQueUnClub96 Nie jest tak źle. Ja tam lubię moje miasto :)
1
@MesQueUnClub96 Druga kadencja teraz mija. Nie wiadomo czy w ogóle wystartuje. Nawet jak wystartuje to nie ma szans wygrać :)
3
@MesQueUnClub96 To ktoś myślał w ogóle o podium? :)
1
@budel17 z zerwanym więzadłem ma grać?
0
@budel17 Jak bez klubu?
0
@FcPortoFan1999 Właśnie miałem Ci pisać, że dzisiaj dobre mecze w Esie
0
@Volk Na mistrza liczysz? xd